کاهش سرعت امدادرسانی در مناطق سیل زده طالقان/نیاز به تجهیزات در استان البرزنماینده مردم طالقان در شورای اسلامی با بیان اینکه کمک رسانی به مناطق سیل زده طالقان به دلیل کوهستانی بودن منطقه و کمبود امکانات به کندی صورت گرفته است، تاکید کرد: نیازمند تجهیزات و امکانات هستیم. در آن حوزه سطح دولتی برای مقابله با بلایای طبیعی.

علی حدادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بازدید میدانی از مناطق سیل زده روستاهای طالقان، اظهار کرد: در سیل اخیر کمبود امکانات و تجهیزات امدادی در استان البرز مشهود بود. برای تکمیل تجهیزات امدادی در ایالت نیاز به توجه زیادی داریم. این کشور برای مقابله با بلایای طبیعی به تجهیزات و امکانات زیادی نیاز دارد.

وی افزود: به دلیل کوهستانی بودن منطقه و دوری از مرکز استان و کمبود امکانات، سرعت امداد رسانی به مناطق سیل زده طالقان کند بوده است.

کاهش سرعت امدادرسانی در مناطق سیل زده طالقان/نیاز به تجهیزات در استان البرز

نماینده مردم طالقان، ساوج بلاغ، نظرآباد و چهارباغ در شورای اسلامی گفت: شهر طالقان به دلیل دوری زیاد از دیگر شهرها، پراکندگی روستاها، تصادف برخی روستاها و نیاز مبرم آن است. . جاذبه های طبیعی و گردشگری خاص آن، این موضوع را جدی خواهیم گرفت.

حدادی تاکید کرد: آبخیزداری برای جلوگیری از این گونه حوادث باید به شدت اجرا شود و تعمیر و ساخت پل های ارتباطی روستایی با جدیت دنبال شود تا از خسارات عمده در حوادث جلوگیری شود.

کاهش سرعت امدادرسانی در مناطق سیل زده طالقان/نیاز به تجهیزات در استان البرز

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خراسان رضوی با بیان اینکه متاسفانه…