کدام بیمه تکمیلی نیاز به بیمه پایه ندارد؟


بیمه محدودیت مسئولیت بالا و شرایط آسان اکنون طلا است. بیمه تکمیلی با توجه به پوشش گسترده ای که دارد بهترین گزینه ممکن است.

مشکل از آنجا شروع می شود که در اکثر شرکت های بیمه خدمات درمانی تکمیلی علاوه بر بیمه پایه ارائه می شود.

بخش قابل توجهی از مردم کشور بیمه پایه ندارند و به دنبال شرکتی هستند که خدمات تکمیلی را بدون مشکل ارائه دهد.

مطالعه مقاله اصلی را فراموش نکنید زیرا در آن با شرکتی که بدون نیاز به شرط بیمه پایه بیمه تکمیلی ارائه می دهد آشنا می شوید.

بیمه پایه هزینه های اولیه درمان بیماری ها را پوشش می دهد

در هنگام خرید بیمه اصطلاحات مختلفی شنیده می شود و هنوز بسیاری از افراد تفاوت بیمه تکمیلی و بیمه پایه را نمی دانند. هر کشوری سیاست ها و برنامه های خاصی برای تامین هزینه های پزشکی شهروندان خود دارد. بیمه پایه نیز پوششی برای پوشش هزینه های اولیه بیماران در مراکز درمانی است. بیمه پایه در ایران توسط سازمان های مختلفی از جمله تامین اجتماعی، خدمات درمانی (بیمه سلامت)، نیروهای مسلح و کمیته امداد ارائه می شود. بیمه پایه طبق قانون تا حدودی هزینه های درمانی بیمه شده را پرداخت می کند. این بدان معناست که بیمه‌گرانی که تحت پوشش طرح‌های پایه قرار می‌گیرند، تنها بخش کوچکی از هزینه‌های سنگین درمانی را دریافت خواهند کرد. همچنین پوشش بیمه گذاران پایه فقط در برخی از مراکز درمانی کشور معتبر است و در همه جا قابل استفاده نیست. حتی در برخی موارد بیمه پایه تعهد مشخصی در قبال سلامت بیمار مانند کاهش وزن یا عمل لیزیک چشم ندارد.

خدمات تکمیلی، چتر بزرگی برای بیمه گذاران به شرط داشتن بیمه پایه

هر نوع بیماری در زندگی هر انسانی اجتناب ناپذیر است. گاهی اوقات بیماری بدون علائم قبلی ظاهر می شود و در چنین مواردی مهم است که فرد آمادگی مقابله با شرایط را نداشته باشد. بیمه درمانی تکمیلی کمک مالی خوبی برای بیماران در صورت بیماری است. برخلاف طرح‌های پایه که محدودیت مسئولیت شرکت‌ها خیلی زیاد نیست، بیمه تکمیلی پوشش وسیع‌تری برای هزینه‌های پزشکی دارد. بیمه تکمیلی در واقع یک خدمت علاوه بر طرح های اولیه است. شرکت های مراقبت های تکمیلی متعهد به پرداخت هزینه های اضافی درمان بیماران هستند. این نوع خدمات به ویژه به عنوان بیمه تکمیلی بدون زمان انتظار، سرمایه ای مطمئن برای آینده است. دلیل اینکه بسیاری از شرکت‌ها خدمات تکمیلی ارائه می‌کنند، کاهش هزینه پرداختی بیماران به شرط داشتن بیمه پایه است.

کدام شرکت بدون نیاز به بیمه پایه خدمات تکمیلی ارائه می کند؟

از آنجایی که شرکت ها برای پوشش کاستی های طرح های اولیه بیمه درمانی تکمیلی ارائه می کنند، متقاضیان برای استفاده از خدمات تکمیلی باید با بیمه گر پایه قرارداد داشته باشند. با توجه به شرایط خرید بیمه تکمیلی، این سوال برای بسیاری مطرح است که آیا می توان از خدمات طرح بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه استفاده کرد؟ شرکت بیمه آسماری برای تمامی کسانی که بیمه پایه ندارند خدمات ویژه ای ارائه می دهد. بیمه آسماری که با نام بیمه جوان نیز شناخته می شود، از بدو تاسیس فعالیت خود را برای رفع چالش های پیش روی متقاضیان بیمه در ایران آغاز کرده است. برای مثال زوج هایی که متقاضی بیمه زایمان هستند می توانند به آسماری اعتماد کنند. بیمه تکمیلی خانواده آسامی یکی از خدمات ویژه این بیمه گذار است که بدون نیاز به بیمه تامین اجتماعی ارائه می شود. طرح بیمه ویژه بالاترین محدوده مسئولیت بیمارستانی و پاراکلینیکی را بدون نیاز به خرید طرح های اولیه به مشتریان ارائه می دهد.

مزایای بیمه تکمیلی خانواده جاودانه بدون نیاز به بیمه پایه تامین اجتماعی

شرکت آسماری با ایجاد طرحی ویژه امکان بهره مندی خانواده های ایرانی را از مزایای بیمه تکمیلی خانواده فراهم کرده است. برای دسترسی به این مزایا، اعضای خانواده نیازی به پوشش بیمه درمانی اولیه یا مراقبت های بهداشتی ندارند. یکی از مهمترین نقاط قوت آسماری امکان استفاده بیمه گذاران تنظیم خانواده از خدمات زیرمجموعه ایرانیان SOS است. این زیرمجموعه ایرانی با بیش از ۳۰۰۰ مرکز درمانی در سراسر کشور همکاری دارد. در بخش زیر می توانید مهمترین مزایای بیمه تکمیلی آسامی را بدون طرح های اولیه مشاهده کنید.

  • نیازی به بیمه پایه نیست
  • بالاترین محدوده تعهدات بیمارستانی و پاراکلینیکی
  • صدور بیمه نامه به صورت آنلاین بدون نیاز به چک و آزمایش اولیه
  • امکان پرداخت حق بیمه و اقساط معقول
  • ارائه طرح های مختلف با توجه به نیاز و بودجه مشتری

شرکت دستیار ایرانیان (SOS) یکی از سهامداران اصلی بیمه آسماری است و مزایای ویژه ای را به بیمه گذاران تکمیلی خانواده ارائه کرده است. دسترسی به مراکز قرارداد SOS منحصراً برای بیمه گران است و هیچ شرکت دیگری این مزیت را به مشتریان خود ارائه نمی دهد.

پوشش هزینه های کرونا بدون نیاز به بیمه پایه طرح ویژه شرکت آسماری

علاوه بر هزینه بالای درمان، بیماری عروق کرونر قلب می تواند آسیب جدی به بیماران وارد کند. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب، حتی پس از بهبودی، بیماری‌های مختلفی را تجربه می‌کنند که ممکن است درمان آنها گران تمام شود. آسماری همچنین برای مبتلایان به ویروس Quid-19 طرح ویژه ای ارائه می دهد. پوشش ویژه کرونا یکی دیگر از مزایای بی نظیر بیمه تکمیلی آسامی است. این طرح که بیمه کرونا نیز نامیده می شود، خسارت های مختلفی را پوشش می دهد. دارندگان بیمه درمان تکمیلی آسماری می توانند بدون نیاز به بیمه پایه کلیه هزینه های بیماری عروق کرونر از تشخیص تا درمان را دریافت کنند. برای اعضای خانواده تحت پوشش بیمه کرونا، خدماتی به نام «غرامت قرنطینه در منزل» وجود دارد. دریافت بسته های پشتیبانی شامل مواردی مانند خدمات ویزیت آنلاین، ماسک و مشروبات الکلی یکی از مهم ترین ویژگی های طرح ویژه کرونا در بیمه تکمیلی آسامی است.

از خدمات طرح درمان تکمیلی بدون نیاز به بیمه پایه با شرکت آسماری بهره مند شوید

تقریباً همه مراکز بیمه فقط برای کسانی که از قبل بیمه نامه پایه دارند، طرح های بیمه تکمیلی ارائه می دهند. اجبار به دریافت بیمه پایه برای افرادی که هزینه های درمانی بالایی دارند به معضلی تبدیل شده است. شرکت آسماری بیش از صد سال تجربه مدیران بیمه کشور را برای رفع چالش های بیمه گذاران به کار گرفته و در نتیجه پروژه ای کم نظیر است. شرکت آسماری با ارائه طرح بیمه خانواده خدمات درمانی تکمیلی را بدون نیاز به بیمه پایه به مردم ارائه می کند. بیمه تکمیلی خانواده های بیمار با همکاری شرکت ایران امداد ارائه می شود که دارای مزایای متعددی از جمله پوشش بیشتر هزینه های بیمارستانی و پاراکلینیکی، امکان پرداخت اقساطی و همچنین بیمه کرونا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با مشاوران حرفه ای آسماری به سایت asmari-insurance.com مراجعه کنید و یا با شماره ۰۲۱۴۳۴۱۷ تماس بگیرید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟