کرتین وال – کرم سبک


نمای کرتین دیوار

اما سبکی، شتاب مضاعف و امکان حذف در اثر رطوبت و هوانوردی در نظر گرفته شده است. رنگ شیشه باید در برابر تمامی عوامل جوی به ویژه اشعه ماوراء بنفش مقاوم بوده و مورد تایید سازنده باشد. ۱ گرفته شود مزیت استفاده از چراغ های جلو شیشه ای دیواری برای پرده این است که نور طبیعی می تواند به اعماق ساختمان نفوذ کند. ساختمان ها با دیوارهای بیرونی بلند ساخته شده اند که کل ساختار ساختمان را پشتیبانی می کند. نوع پوشش رنگ روی پانل ها باید به گونه ای باشد که ضد خش نباشد و در خم ها خوردگی ایجاد نشود. تنها تفاوت این نوع قاب با استفاده مداوم آن در این است که جدا از استفاده از فریم آلومینیومی، با استفاده از یراق آلات و چراغ های افقی و عمودی ساخته می شود. ساختمان دبیرخانه سازمان ملل متحد در شهر نیویورک (اسکیدمور ، امانت گرفتن و مریل، ۱۹۵۲)، این تولید بود.

فشار هوا بر اساس محاسبه کرتین وال باید بر اساس اصول مبحث ۶ مقررات ملی ساختمان و بر اساس شرایط اقلیمی و تعادل فشار در فرآیندهای مختلف از تولید تا حمل و نقل و بهره برداری باشد.محاسبات حرارتی شیشه باید با رویه های مناسب انجام شود. . بار اجباری روی کرتین وال توسط لنگرهایی که قاطرها را به ساختمان متصل می کنند به ساختمان منتقل می شود. دیوار بارهای جانبی باد را منتقل می کند که تا کف یا ستون های ساختمان تا ساختمان اصلی ساختمان حادثه ادامه می یابد. مشکلات طراحی فاز ۲ در راه حل های تولید طراحی معماری و تداوم ماسک های کرتین وال شیشه ای به دو بحث اصلی شامل استحکام ماسک ها و خطوط قابل مشاهده پیش بینی شده توسط معمار پروژه مربوط می شود. معماران معمولی ظاهر دیوار پرده یا لایه آلومینیومی را ادامه می دهند دیوار پرده به دو روش رایج با کلاه ایمنی ( FACECAP ) و بدون احتساب سرپوش (بدون قاب) دویدن. نام دیگر این ماسک لمال است. در ادامه این سیستم تمام فشار هوای وارد شده به ساختمان توسط این لمینت های افقی و عمودی جذب می شود و هیچ فشاری به بدنه ساختمان و ساختمان اصلی وارد نمی شود.پ>

با این امکان طراح می تواند ماسک شیشه ای را با تاکید متفاوت بر روی خطوط عمودی یا افقی ادامه دهد. عنوان (کلاه لبه دارالبته می دانیم که اجزای دیگر، مانند لاملا، اجزای باربر هستند. اکثر دیوارهای پرده، به ویژه دقت چوب استفاده می شوند و به صورت عمودی و افقی قرار می گیرند. هنگامی که آهن در اواخر قرن ۱۸ و قرن ۱۸ ادامه یافت، انگلستان نیز همینطور بود. آسیاب کتان دیترینگتون این گزینه به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت و بعداً هنگامی که ساختمان های آهنی و شیشه ای مانند قصر کریستال ساخته شد، بلوک های ساختاری مفهوم سازه در جهت کشیده شدند. همین دستور منجر به ساخت قسمت های خاصی از کرتین وال در تداوم فروشگاه می شود که به طور موثر زمان صرف شده برای اجرای سیستم در تداوم وب سایت را کاهش می دهد. در ادامه نمای کرتین وال، لاملاها در دو قسمت افقی و عمودی ارائه می شوند. در ادامه فرآیند دیواره غشایی سمی، یکی از مقاطع افقی یا عمودی برداشته شده و از لاستیک عایق و چسب های منحصربفرد مبتنی بر سیلیکون استفاده می شود. در ادامه همین رویکرد تنها نقطه اتصال پروفیل های آلومینیومی با پروفیل های آهنی توسط صفحاتی که توسط پیچ و مهره در جای خود ثابت می شوند تامین می شود. در دراز مدت از برق و خوردگی آلومینیوم جلوگیری می شود.

جهت تماس با شرکت آکاد از طریق شماره ۰۲۱۲۶۴۰۶۳۷ زنگ زدن. با استفاده از این ماسک می توانید ساختمان خود را در برابر نیروهای جوی محافظت کنید و به ساختمان آسیبی نرسد. برخی از دیوارهای پرده اول از مالچ فولادی ساخته شده بود. قاب پنجره ها با اتصالات مکانیکی اکسترود شده از آلومینیوم اکسترود شده یا دیوارها گالوانیزه می شوند. کرتین وال در فارسی به معنای دیوار حجاب است که همان مضمونی است که مادران را به دو قسمت از یک کلمه یعنی دیوار و حجاب سوق می دهد. برای کاهش مقاومت و جلوگیری از حاشیه بریدگی پروفیل های فارسی در گوشه پنجره ها که در دراز مدت باعث ایجاد تغییراتی در گوشه های عمودی گوشه ها می شود و سپس در نهایت پنجره ها کنترل شده و مقاومت از بین می رود. برای جلوگیری از ورود آب و گرد و غبار. فضای بین گونی گوشه و دیواره داخلی پروفیل پنجره باید با یک تزریق چسب منحصر به فرد مخلوط با پلی اورتان، چسب آهن یا مواد مشابه پر شود. نیز استفاده می شود.

لیست قیمت ماسک کرتین وال را از سایت نگین شرق مشاهده کنید.