کرم ضد آکنه فوری و قوی ؛ با 7 کرم برای درمان سریع آکنه و اسکار آکنه آشنا شوید


بسیاری از افرادی که روی صورت خود آکنه می زنند به دنبال کرم ضد آکنه هستند تا آکنه صورت را به طور کامل از بین ببرد.

برای خرید این کرم ها باید با پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بهترین نوع کرم برای آکنه صورت خود را معرفی کند. برخی از این کرم ها نسبت به کرم های دیگر گرانتر هستند و برخی دیگر کمترین هزینه را دارند.

خواندنی – مواردی که ممکن است نیاز داشته باشید:


کدام کرم ضد آکنه فوری را باید انتخاب کنید؟ باید با توجه به نوع پوست شما باشد به همین دلیل هنگام خرید بهترین کرم باید بسیار مراقب باشید. برای اینکه شما بیشتر با این کرم ها آشنا شوید ، در زیر به تفصیل هر کدام را معرفی می کنیم.

بهترین کرم ضد آکنه فوری و قوی

همانطور که اشاره کردیم ، باید بهترین نوع کرم ضد آکنه فوری را بر اساس نوع پوستی که دارید انتخاب کنید. این کرم ها بسیار متنوع هستند و هر کدام ویژگی ها و ویژگی های خاص خود را دارند ، در زیر به معرفی آنها می پردازیم تا با برخی از مهم ترین آنها آشنا شویم:

  1. ژل ضد جوش سینره:

ژل ضد جوش سینره

ژل ضد آکنه دارچین یکی از بهترین کرم های ضد آکنه است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند و به دلیل جوش های شما را با رضایت کامل از بین می برد. حجم این کرم 30 میلی لیتر است و به شکل لوله از نوع مخزنی است.

کشور سازنده این کرم ایران است و بر این اساس باید بدانید که با پوست بسیاری از افراد سازگار است.

مواد تشکیل دهنده این کرم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. انواع آکنه روی صورت می تواند به خوبی از بین ببرد. این کرم حاوی عصاره بابونه و حاوی روغن درخت چای است. م effectiveثرترین ماده ضد باکتری گیاهی در این کرم وجود دارد و بنابراین قدرت زیادی در از بین بردن آکنه روی صورت دارد.

موارد استفاده از این کرم

بسیاری از شما ممکن است یک روز قبل از رفتن به مهمانی آکنه زیادی روی صورت خود داشته باشید و این می تواند شما را اذیت کند. لازم نیست نگران این موضوع باشید ، زیرا ژل ضد جوش سینره یکی از بهترین کرم های ضد آکنه است. اثرات جادویی آکنه بر روی صورت شما به طور کامل از بین می رود.

این کرم بسیار قوی است و بعد از نیم ساعت که از آن استفاده می کنید سریع جذب فولیکول های مو می شود و شروع به ترمیم و از بین بردن آکنه می کند. از آنجایی که در این کرم از کمپرس گیاهی استفاده می شود ، در از بین بردن آکنه صورت تاثیر بسزایی دارد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم بیشتر برای افرادی با پوست چرب و آکنه مداوم روی صورت توصیه می شود و می توانند از این ژل برای درمان آکنه صورت خود استفاده کنند. این را توجه کنید این ژل باید 20 تا 30 دقیقه در جوش بماند. سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

بنابراین اولین قدم این است که بدانید علائم آکنه روی بینی چیست و سپس به دنبال راه حلی برای درمان آن باشید.

هر جوش را فقط در 15 روز برطرف کنید

بسته آکنه صورت

من به شما قول می دهم ، این آخرین باری است که در صورت خود آکنه می کنید … اگر می خواهید فقط در 15 روز بدون هیچ زحمتی از شر آکنه بر روی صورت خود خلاص شوید! روی دکمه زیر کلیک کنید.

صفحه حذف جوش 15 روزه


  1. ژل ضد آکنه درماسیف:

ژل ضد آکنه درماسیف

یکی دیگر از بهترین کرم های ضد آکنه فوری ساخت ایران با پوست بسیاری از افراد سازگار است کرم درماسیف. حجم این کرم 75 میلی لیتر و ظرف آن از پلاستیک است. این کرم چربی پوست را از بین نمی برد و تنها ویژگی آن این است که آکنه صورت را درمان می کند.

موارد استفاده از این کرم

استفاده از این کرم برای بسیاری از آکنه ها و آکنه های ملتهب که روی صورت خود استفاده می کنید م isثر است و باید بدانید که برای از بین بردن جوش های سر سیاه و سر سفید نیز مناسب است.

از آنجا که حاوی روغن درخت چای است که در درمان بسیاری از آکنه های صورت تأثیر بسزایی دارد ، این محصول ترشح چربی در آکنه شما را تنظیم می کند.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از مردم بر این باورند که فقط پوست های چرب آکنه و آکنه روی صورت خود دارند ، اما باید بدانید که خشکی صورت نیز می تواند آکنه داشته باشد ، بنابراین باید بدانید که استفاده از این کرم برای انواع پوست می تواند آکنه و آکنه صورت شما را تا حد زیادی درمان کند. به


  1. خمیر پتی پیت گریس:

خمیر پتی پریس گریس

یکی دیگر از بهترین کرم های ضد آکنه فوری آکنه خود را سریع درمان کنید این کرم استبه این محصول ساخت کشور فرانسه است و ظرف آن یک کاسه است. مواد اولیه بسیار با کیفیت هستند و می توانند آکنه شما را به سرعت درمان کنند. حجم آن 15 میلی لیتر است و محصولی با فرمول خاص است.

موارد استفاده از این کرم

از این کرم برای درمان آکنه صورت استفاده کنید و از آن زمان به بعد خاصیت ضد باکتریایی دارد و می تواند به سرعت پوست را پاک کند. و آکنه های عمیق صورت را به خوبی از بین ببرید. استفاده از این محصول در درمان آکنه بسیار مثر است و بسیاری از افراد از آن برای از بین بردن آکنه خود استفاده می کنند.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای بسیاری از افراد مناسب است و می تواند آکنه صورت را به طور کلی از بین ببرد. این بدان معناست که باید بدانید که اگر پوست خشک یا چربی دارید می توانید از این محصول استفاده کنید. زیرا تنها هدف آنها درمان آکنه روی پوست است.

توجه داشته باشید که فقط باید از این محصول در شب استفاده کنید. صبح مقداری روی جوش های خود بمالید تا روی جوش های شما تاثیر بگذارد.


  1. مضرات کرم روکش Pet Grace Pete:

خمیر پای پیت گریس

یکی دیگر از بهترین و عالی ترین کرم های ضد جوش فوری که می توانیم معرفی کنیم ، این کرم ساخت فرانسه است که در از بین بردن آکنه صورت شما تاثیر بسزایی دارد. حجمی که می توانید به عنوان لوله استفاده کنید 30 میلی لیتر است.همه مواد اولیه این کرم از کیفیت بسیار بالا و کاملی برخوردار است.

موارد استفاده از این کرم

یکی از نکات برجسته این کرم است تا حد زیادی چربی پوست را کنترل می کند.

همچنین باید بدانید که جوش های سر سیاه شما نیز به خوبی با این کرم ترکیب می شوند.

به منظور از بین بردن همه آکنه های صورت خود در اسرع وقت ، می توانید با این کرم منحصر به فرد تمیز کننده عمیقی از آکنه خود بر جای بگذارید. شما همچنین باید بدانید که یکی دیگر از ویژگی های این کرم لایه بردار همچنین نقش مهمی در روشن شدن پوست شما دارد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم بیشتر برای افرادی مناسب است که پوست چرب و آکنه زیادی روی صورت خود دارند. از آنجا که برای پوست های چرب بسیار مناسب است ، منافذ باز پوست را به خوبی می بندد و از ایجاد آکنه در پوست شما جلوگیری می کند.

باید هر شب زمانی که می خواهید بخوابید از این کرم استفاده کنید و این کرم را روی جوش ها بمالید.


  1. کرم ضد آکنه Normaderm Vichy:

کرم ضد آکنه ویشی Normaderm

این کرم ساخت کشور فرانسه و کرم فوری ضد آکنه در از بین بردن آکنه روی صورت شما تاثیر بسزایی دارد. حجم آن 15 میلی لیتر و نوع آن به شکل لوله است. این کرم حاوی ویتامین نیست و تنها ویژگی آن این است که آکنه شما را درمان می کند.

موارد استفاده از این کرم

این کرم ضد باکتری است و این اساس هر جوششی است که روی صورت خود می گذارید. برای درمان آنها می توانید از این کرم استفاده کنید. همچنین باید بدانید که این کرم که ویژگی روشن کننده و تقویت کننده آن یکی از بهترین ویژگی های آن است ، ظرف 48 ساعت آکنه شما را به طور کامل از بین می برد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای انواع پوست مناسب است و می توانید از آن روی هر پوستی استفاده کنید. کسانی که حتی پوست حساسی هم دارند آنها می توانند از این کرم برای از بین بردن کامل آکنه خود استفاده کنند. اگر از این محصول هنگام خواب استفاده کنید ، تاثیر آن را بیشتر خواهید دید.


  1. کرم ضد آکنه Actipour Norva:

کرم ضد آکنه Actipur Nourva

این کرم ضد جوش فوری ساخت کشور فرانسه حجم آن 30 میلی لیتر است و رنگی در آن وجود ندارد. این کرم به شکل لوله است. تاثیر بسزایی در از بین بردن جوش صورت شما دارد.به همه مواد اولیه این کرم دارای کیفیت منحصر به فردی هستند و بنابراین به سرعت آکنه شما را پاک می کنند.

موارد استفاده از این کرم

این کرم برای کسانی که بیشتر استفاده می کنند توصیه می شود. آنها جوش های ملتهبی روی پوست خود دارندالبته کسانی که جوش های سرسیاه زیادی دارند نیز می توانند از این کرم استفاده کنند ترشح چربی های پوست را تا حد زیادی کنترل می کند و همچنین ضدالتهاب است به همین دلیل بسیاری از افراد از این کرم استفاده می کنند.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم ضد آکنه برای از بین بردن آکنه روی صورت خود استفاده کند. استفاده از آن در روز و شب توصیه می شود و به این ترتیب می توانید آکنه صورت خود را به طور کامل از بین ببرید.


  1. مزایای کرم ضد جوش Oaklen Isidine:

کرم ضد جوش اوکلن ایزیدین

این کرم یک محصول اسپانیایی با حجم 50 میلی لیتر است ، استفاده از این کرم در از بین بردن آکنه صورت شما تاثیر بسزایی دارد و می توانید خیلی راحت از آن استفاده کنید زیرا مخزن آن پمپ است. به تمام مواد اولیه یافت شده و استفاده شده در این کرم دارای کیفیت بی نظیری است.

موارد استفاده از این کرم

باکتری های جوش به طور کامل توسط کرم از بین می روند. علاوه بر این ، کسانی که منافذ بزرگ روی صورت خود دارند نیز می توانند از این کرم استفاده کنند. با استفاده از این کرم ترشح چربی پوست تا حد زیادی کنترل می شود و یک لایه بردار بسیار خوب است.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم استفاده کند ، مراقب باشید. از شب و روز برای بهبود کامل آکنه استفاده کنید.


نتیجه گیری در مورد کرم ضد جوش فوری

یکی از مهمترین مراحل درمان آکنه استفاده از کرم های ضد آکنه است. همانطور که اشاره کردیم ، کرم ضد آکنه فوری تنوع زیادی دارد. بسته به نوع پوست شما ، باید پوستی را خریداری کنید که با پوست شما سازگارتر باشد و از آن برای درمان آکنه صورت خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید