کشاورزان ایرلندی هفت برابر بیشتر در معرض بیماری های قلبی عروقی قرار دارندآنها از صبح تا غروب در خارج از منزل کار می کنند ، اما کشاورزان ایرلندی ممکن است از مزایای سلامتی که بسیاری تصور می کنند استفاده نکنند – تحقیقات جدید نشان می دهد که آنها هفت برابر بیشتر از سایر افراد در معرض بیماری های قلبی عروقی قرار دارند.

نه تنها این ، اعتقاد بر این است که تقریبا نیمی از فشار خون بالا و کلسترول بالا رنج می برند.

در کنفرانس سالانه انجمن فیزیوتراپیست های ایرلندی در روز جمعه شنیده می شود که در حالی که کشاورزان می توانند تمرینات بدنی زیادی انجام دهند ، اغلب این نوع اشتباه است.

توصیه بهداشتی فعلی این است که 150 تا 300 دقیقه ورزش متوسط ​​یا 75 دقیقه فعالیت بدنی شدید در هفته برای جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی (CVD) کافی است. اما بسیار مهم است که باید در دوره های طولانی مدت بیش از 10 دقیقه جمع شود.

دنیس دان ، رئیس سازمان متخصصین فیزیوتراپیست در خدمات قلبی (CPCS) ، گفت که کشاورزان واقعاً باید در سطحی چالش برانگیز ورزش کنند – آنها را تنگی نفس ، داغ و عرق می کند.

در مقاله ای که به تازگی در مجله Agromedicine منتشر شده است ، خانم دان فعالیتها و تصورات مربوط به ورزش در میان کشاورزان در غرب میانه را مورد بررسی قرار داده است. او دریافت که آنها به طور متوسط ​​16،452 قدم و 124 دقیقه فعالیت بدنی متوسط ​​تا شدید در روز انجام دادند ، اگرچه بیشتر در قسمتهای کمتر از 10 دقیقه.

با این حال ، این مطالعه نشان داد که کشاورزان به طور کلی درک مثبتی از ورزش دارند و حجم زیادی از فعالیت های بدنی را انجام می دهند ، نه همیشه در “مدل محافظ CVD”.

شکننده

این کنفرانس همچنین در مورد شکنندگی افراد مسن در جامعه و نگرانی هایی مبنی بر اینکه کاهش تماس با پزشکان عمومی به دلیل قرنطینه همه گیر به معنای تشدید مسائل جزئی به مشکلات جدی تر و افزایش ارائه به مردم است.

تعداد فزاینده ای که به درمان اورژانسی می رسند نیز بازتابی از افزایش سن جمعیت ایرلند است.

سوزان اوکارول ، فیزیوتراپ نویس ، در این کنفرانس می گوید که سالمندان در حال حاضر در بیمارستان ها در شرایط بحرانی یا بسیار مقاوم نیستند. بسیاری از افراد در طول مدت زمان طولانی برنامه های روزانه خود را تغییر دادند ، ورزش روزانه و تعاملات دور از خانه را به دلیل سرویس های تعطیل یا تعطیل شدن مشاغل کاهش دادند.

او قبل از این رویداد مجازی گفت: “ما باید مردم را تشویق کنیم تا به نقش های قبلی ، سرگرمی ها و گروه های اجتماعی خود بازگردند.”

“کووید در اواخر دهه 70 بسیار بیشتر از یکی از بیماران ما بود زیرا 18 ماه فعالیت کمتری داشت ، رانندگی نمی کرد و تعاملات اجتماعی کمتری داشت که باعث می شد انعطاف پذیری کمتری داشته باشد.”

در مطالعه ای که خانم اوکارول و همکارانش انجام دادند ، تعامل 1380 بزرگسال بالای 75 سال که در شش ماه اول سال 2019 در بخش اورژانس بیمارستان دانشگاه کری حضور داشتند ، مورد بررسی قرار گرفت.

تقریباً یک سوم (429 بیمار) توسط تیم مداخله ضعیف دیده شدند که تقریباً نیمی از آنها زن بودند. زمین خوردن و شرایط تنفسی شایع ترین شکایت بود.

خانم اوکارول گفت: “نکته مهم این است که شکنندگی پویا است ، می توان آن را تغییر داد.” “ما به تیم های چندرشته ای بیشتری در جامعه و بخشهای اورژانس بیمارستان نیاز داریم ، که این امر زمان ملاقات افراد را تسریع می کند و به افراد مسن امکان دسترسی به مراقبت های تخصصی را می دهد که نتایج را بهبود می بخشد.”

دیدگاهتان را بنویسید