کلاب پا چیست و آیا مصرف آن آسان است؟


من باردار هستم و به من گفتند که نوزاد من در طول اسکن 18 هفته ای من یک پا دارد. این امر چقدر بر او تأثیر می گذارد و آیا می توان آن را درمان کرد؟

Chesca Colloredo-Mansfeld ، مدیرعامل و بنیانگذار MiracleFeet ، که هدف آن از بین بردن پای پا بدون درمان در سراسر جهان است ، می گوید: “در حالی که پای پا یک بیماری جدی است ، یکی از شایع ترین نقایص مادرزادی است. و خوشبختانه از او بسیار مراقبت می شود. به

“اندام پاها در نتیجه رشد غیرعادی ماهیچه ها ، تاندون ها و استخوان های پا ایجاد می شود.

مطالعات اخیر نشان می دهد که بسته به محل زندگی شما در هر 600 تا 800 تولد ، یک مورد رخ می دهد. علل دقیق آن تا حد زیادی ناشناخته است ، اما احتمالاً شامل عوامل ژنتیکی و محیطی است.

پا چنبری یک یا هر دو پا را مجبور می کند که به داخل و بیرون بچرخند و در نتیجه تاندون تنگ آشیل سفت شوند. تقریباً همه موارد در نوزادانی اتفاق می افتد که از نظر سالم سالم هستند – موقعیت پای آنها تنها مانع پزشکی آنها برای کیفیت عالی زندگی است.

“اگرچه دریافت تشخیص پا می تواند شوک آور باشد ، اما خبر خوب این است که بیش از 95 درصد از کودکانی که زود درمان می شوند می توانند یک زندگی فعال ، سالم و حداقل م effectiveثر را تجربه کنند ، اگر وجود داشته باشد ، پایدار. شما ممکن است فکر کنید که هرگز کسی را که پای چپ پای او دیده می شود ، و این به این دلیل است که قابل درمان است.

در انگلستان یا در کشورهایی که مراقبت های پزشکی پیشرفته ای دارند ، احتمال اینکه کودک شما دچار نقص قابل توجهی از بیماری تب برفکی شود ، تقریباً صفر است. متأسفانه ، در همه جا چنین نیست ، با بی عدالتی های شدید جهانی که در آن خانواده ها می توانند به درمان با کیفیت دسترسی داشته باشند.

پاهای نوزاد تحت درمان (MiracleFeet / PA)

“درمان ترجیحی ، که به روش پونستی معروف است ، شامل ریخته گری به مدت شش تا هشت هفته است تا پاها به آرامی دوباره برداشته شوند ، و پس از آن یک روش ساده برای رهاسازی تاندون آشیل انجام می شود.

سرانجام ، نوزادان برای جلوگیری از عود ، 23 ساعت در روز ، در سه ماه اول ، یک بند محکم برای پا قرار می دهند ، سپس فقط زمانی که چندین سال می خوابند.

“یک پزشک متخصص در مورد زمان دقیق استفاده از بند توصیه می کند. چندین مطالعه ، از جمله داده های خود MiracleFeet ، نشان می دهد که بستن مداوم محتمل ترین عامل در تعیین موفقیت طولانی مدت است.”

“در حالت ایده آل ، درمان باید هفته ها بعد از تولد شروع شود ، زمانی که تاندون ها و رباط ها بیشترین کشش را دارند. در سیستم های مراقبت های بهداشتی مانند انگلستان ، تشخیص داخل رحمی به این معنی است که والدین و پزشکان می توانند برای درمان نوزاد در دوران بارداری برنامه ریزی کنند.

“با این حال ، امروزه 90 درصد از کودکان پای چپ پا در کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​متولد می شوند ، جایی که تعداد کمی از آنها مراقبت کافی دریافت می کنند. در نتیجه ، بسیاری از افراد در طول زندگی خود دچار ناتوانی شدید ، انگ اجتماعی و طیف وسیعی از عوامل خطر می شوند.

MiracleFeet مأموریت دارد تا پا های چوبی درمان نشده را از بین ببرد و اطمینان حاصل کند که هر کودک فرصتی برای دریافت این مداخله زودهنگام و موفق دارد. “

دیدگاهتان را بنویسید