کلیباف: خبرنگاران در مسیر تغییر قانون به نمایندگان کمک کنندرئیس شورای اسلامی با اشاره به دیدار امروز با تنی چند از خبرنگاران شورای اسلامی گفت: از خبرنگاران عزیز از سراسر کشور به ویژه خبرنگاران مجلس دعوت می کنم تا نمایندگان مردم در شورای اسلامی را یاری کنند. مسیر تحول ویدان سبها.

به گزارش ایسنا، محمد باکر قالیباف با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به دیدار با خبرنگاران مجلس نوشت:

امروز فرصتی فراهم شد تا در نشست صمیمی گروه کارگران و خبرنگاران تخصصی، مطالبات این کارگروه و موانع بر سر راه وظایف خبرنگاران به ویژه در حوزه اخبار مجلس بررسی شود. در حوزه مجلس و با توجه به اختیارات قانونی مجلس، برای کاهش بار مشکلات کاری خبرنگاران و ساماندهی رویه ها، تبادل نظر شود.

کلیباف: خبرنگاران در مسیر تغییر قانون به نمایندگان کمک کنند

همانطور که پیش از این در پیام تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار تاکید شده است، مجددا از خبرنگاران عزیز سراسر کشور به ویژه خبرنگاران مجلس دعوت می کنم تا در راستای اصلاح نظام نمایندگان مردم در شورای اسلامی تلاش کنند. از خداوند قانونگذار برای همه خبرنگارانی که زندگی و بهترین سالهای جوانی خود را وقف رسالت بصیرت و حقیقت جویی کرده اند سپاسگزارم و توفیق روزافزون آنان را در انجام رسالت خبرنگاری مدیون از خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز…