کمیته کمکی کنکور ۱۴۰۰ ۱۴۰۰ طبقه بندی کمتر از ۲۰۰۰۰ دانش آموز / اقدامات این موسسه برای کنکور ۱۴۰۱
در حالی که ۱۴۰۱ داوطلب در رشته های امتحانی با یکدیگر رقابت می کنند، طبق آمار اعلام شده از سوی کمیته پشتیبانی، ۲۸ هزار دانش آموز در کنکور امسال از جامعه هدف این موسسه هستند.

به گزارش ایسنا، یکی از خدمات کمیته امداد حمایت فرهنگی و خدمات رسانی به دانش آموزان تحت پوشش است و در این راستا این سازمان در سال ۱۴۰۱ اقدامات و خدماتی را به دانش آموزان کنکوری ارائه کرد و در سال ۱۴۰۱ تعداد ۲۸۰۰۰ دانش آموز ماین کرافت مشتری بودند. شماره تلفن ها و میانگین های سال گذشته تحت پوشش کمیته پشتیبانی خدمات رسانی به این افراد، کارشناسان فرهنگی و مخاطبین علمی ادارات و سپس گروه پشتیبانی قرار گرفت. این قرارداد با دانشجویان کنکور تماس گرفت و دانشجویان در صورت تمایل از کلاس های کنکور و پشتیبانی تلفنی استفاده کردند.

همچنین حدود ۲۰ پیامک آموزشی، آموزنده، مشاوره ای و انگیزشی از طریق ستاد مرکزی مرکز به مردم ارسال شد و ۶۶۳۳ نخبه و مستعد برتر (۳۷۵۹ دانش آموز و ۱۷۵۸ دانشجو) بورسیه و شهریه خواهند شد.

اما بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی این موسسه، در کنکور سال گذشته بیش از ۱۸ هزار دانش آموز واجد شرایط برای خدمات و کلاس ها، نکات، تست ها و آزمون های آمادگی مورد حمایت قرار گرفتند و ۲۳ هزار و ۴۶۳ دانش آموز در کنکور مورد حمایت قرار گرفتند. قبولی در ۱۴۰۰ امتحان. در نهایت ۱۹۹۳ دانش آموز (۶۱ درصد دختر و ۳۹ درصد پسر) تحت پوشش کمیته پشتیبانی موفق به کسب رتبه کمتر از ۲۰۰۰۰ نفر در آزمون ورودی ۱۴۰۰ نفر شدند که از این تعداد ۷۹۶ نفر با احتساب اسکان ۱۱۹۰ دانش آموز. نگه داشتن این شهر محل سکونت روستاییان و ۷ عشایر بود.

از ۹۳ دانش آموز زیر ۲۰ هزار نفر، ۱۰۸۹ نفر از مناطق عمومی، ۸۷۸ نفر از مناطق بایر و ۲۶ نفر از مناطق مرزی بودند.

انتهای پیام/

زخم ها

محتوای پیشنهادی


معاون اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی در سفر اخیر رئیس ایسنا/خراسان شمالی …