کیری ایروینگ در میان مشکلات واکسن COVID-19 به نت باز می گردد


کیری ایروینگ بعدازظهر شنبه برگشت.

این برای یک بازی یا حتی یک تمرین واقعی نبود ، اما یک گام جزئی رو به جلو بود.

نگهبان فوق ستاره جیوه Nets ، که از روز دوشنبه از بازگشت از ساحل غربی از تیم جدا شده بود ، در یک عملیات عمومی سبک در پارک پل بروکلین شرکت کرد.

ایروینگ ، تنها بازیکنی که از ماسک شنبه استفاده می کرد ، به دلیل امتناع از پیروی از دستورالعمل های واکسن محلی ، یک هفته تمرین کامل و بازی پیش فصل جمعه مقابل بوکس را از دست داد. اما پس از آنکه شهر نیویورک در روز جمعه تعیین کرد که تمرینات نتس یک ساختمان اداری خصوصی است ، اکنون می تواند تا یکشنبه به تمرین در بروکلین بازگردد.

او با معرفی خود مورد تشویق شدید جمعیت قرار گرفت و خود را در رویداد اجتماع غوطه ور کرد. ایروینگ با هم تیمی های خود شوت زد و در یک بازی حذفی در کل تیم شرکت کرد. او بسکتبال و تی شرت های کوچکی را به سمت جمعیت پرتاب کرد و تعدادی امضاء امضا کرد.

“من فکر می کنم ما در حال برداشتن یک قدم در یک زمان هستیم ، بنابراین ما همه را در اینجا در این زمینه داریم [event] این بسیار خاص است ، “پتی میلز ، نگهبان ذخیره در این مراسم گفت.

کایری ایروینگ و کوین دورانت روز شنبه با Nets “تمرین در پارک” سرگرم می شوند.
کوری سیپکین

میلز ، تنها عضو نتز که در اختیار خبرنگاران قرار گرفت ، گفت که ایروینگ هنوز در مورد برنامه های فعلی خود با تیم صحبت نکرده است ، اما انتظار می رود که این مذاکرات در مرحله ای انجام شود.

وی گفت: “ما تا به حال فرصتی برای جلب همکاری نکرده ایم ، اما مطمئنم که این گفتگوها به وقوع خواهد پیوست.”

در حالی که ایروینگ اکنون می تواند با هم تیمی های خود در بروکلین تمرین کند ، او هنوز باید 43 بازی فصل عادی را از دست بدهد – 41 بازی خانگی در بارکلیز سنتر و دو بازی در باغ نیکس – تا زمانی که وی واکسینه شود.

تورها
کایری ایروینگ در “تمرین در پارک” نتز.
کوری سیپکین

ایروینگ از زمان مصاحبه خود با زوم در رسانه ها تقریباً دو هفته پیش با خبرنگاران صحبت نکرده است و مطمئن نیست که او و نت ها در مورد وضعیت وی قصد دارند چه کنند. Nets با All-Star هفت بازیکن به عنوان بازیکن نیمه وقت خوب است ، زیرا او حداقل می تواند تمام وقت تمرین کند؟ آیا ایروینگ در موقعیت ضد واکسیناسیون خود نرم می شود؟

قبل از رویداد روز شنبه ، ایروینگ توئیتی ارسال کرد که به نظر نمی رسید آمادگی واکسیناسیون علیه COVID-19 را دارد.

“من تحت حمایت خدا و قوم خود هستم. ما با هم هستیم. “او نوشت.

تورها
کوین دورانت و کیری ایروینگ
کوری سیپکین

ستاره های همکار کوین دورانت و جیمز هاردن از فشار عمومی به ایروینگ برای واکسیناسیون خودداری کرده اند ، هرچند هر دو گفته اند که او را به صورت تمام وقت می خواهند. هاردن اعتراف کرد که شکست ایروینگ برای هر دوره زمانی به نتز در زمین آسیب می رساند.

دورانت روز جمعه گفت: “امیدوارم ما این موضوع را حل کنیم.”

همچنین مشخص نیست که آیا ایروینگ قبل از شروع فصل عادی که یک هفته از سه شنبه در مدافع عنوان قهرمانی میلواکی آغاز می شود ، وارد بازی می شود یا خیر. او یکشنبه هفته گذشته در دیدار پیش از فصل نتز مقابل لیکرز حضور نداشت ، هرچند از زمان بازی در لس آنجلس واجد شرایط شرکت در مسابقات بود. ایروینگ می تواند در رقابت دوشنبه در فیلادلفیا بازی کند ، اما سرمربی استیو نش روز جمعه گفت که از آنجا که ایروینگ زمان تمرین زیادی را از دست داده ، مطمئن نیست که در آن بازی بازی کند یا خیر.

حداقل شنبه با تیم برگشت و یکشنبه می تواند در اولین تمرین خود پس از یک هفته شرکت کند. واضح است که مسئله حل نشده است ، اما بهتر از چیزی است که ایروینگ همچنان از همسالان خود جدا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید