گزارش وضع شهریه به هیئت مدارس غیردولتی / دریافت وجه مازاد بر شهریه مصوبرئیس سازمان مرکزی و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام شهریه مدارس غیردولتی گفت: اگر والدین احساس می‌کنند که هزینه‌های اضافی دریافت کرده‌اند باید منعکس کنند. “در اینجا چند کار وجود دارد که می توانیم برای کمک به آنها انجام دهیم.”

احمد محمودزاده در گفت وگو با ایسنا وی با اشاره به اعلام شهریه مدارس غیردولتی توسط سامانه مشارکت https://mosharkatha.ir/ گفت: امسال افزایش شهریه مدارس را درصدی اعلام نکرده ایم اما شهریه هر مدرسه افزایش می یابد. به نسبت. ” بدین ترتیب حداقل کارمزد ماهانه مصوب ۴ میلیون تومان و حداکثر کارمزد ماهانه ۳۵ میلیون تومان خواهد بود.

وی افزود: سقف مصوب شهریه دوره دوم متوسطه ۳۴ میلیون تومان، متوسطه اول ۳۳ میلیون تومان و پایه پایه ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است و شهریه بیشتری نخواهیم داشت. رقم اعلام شده

محمودزاده تاکید کرد: موسسان و مدیران مدارس حق دریافت شهریه بیش از میزان مجاز در سامانه را ندارند. ما در حال حاضر بر روند ثبت نام در مدارس غیردولتی نظارت داریم و تیم های کاری ما بازرسی مدارس را برنامه ریزی می کنند. دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش نیز آماده رسیدگی به هرگونه اعتراض می باشد.

وی افزود: به این ترتیب اگر والدین احساس می کنند که بار بیش از حد دریافت شده اند، موارد را به ما گزارش دهند تا پیگیری کنیم.

رئیس مدرسه و مرکز سازمان های مردم نهاد وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس موظفند شهریه مصوب را در تابلوی مدرسه درج کنند و به اولیاء ارائه کنند، گفت: انتظار می رود اولیای دانش آموزان نظارت دقیقی بر روند آموزشی مدارس داشته باشند. ” و در صورت وجود نواقص به دفاتر شرکت کننده در استان ها گزارش دهید تا بررسی کنیم.

وی افزود: باید آموزش کامل و آموزش کتاب درسی نیز باشد. والدین باید در این مورد از مدرسه سوال کنند و روی کتاب های کم و بیش کار نکنند. برنامه درسی مصوب باید به موقع به دانش آموزان آموزش داده شود.

محمودزاده گفت: هزینه اظهارنامه ماهانه ثابت است و قابل افزایش است. وی گفت: البته برای برنامه های فوق برنامه این افزایش باید به تایید کشوری و زیلا پریشاد کشوری و انجمن اولیا و مربیان مدارس برسد و اولیا استخدام و استخدام می شوند.

رئیس انجمن مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش افزود: پیش می رود. او پول بیشتری می گیرد. اگر سهل انگاری مدرسه مربوط به شهریه ثابت است حتما به ما اطلاع دهید.

انتهای پیام/

زخم ها