گلدن گلوب ۲۰۰ رای از منتقدان خارجی دریافت کردبرای افزایش تنوع رأی دهندگان در گلدن گلوب، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود ۲۰۰ رأی از اعضای فدراسیون بین المللی منتقدان (FIPR) دریافت خواهد کرد.

به گزارش اکران، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که در سال های اخیر به اوج خود رسیده و در پاسخ به انتقادها مبنی بر افزایش تنوع و گستردگی جغرافیایی این افراد، برنده جوایز سالانه گلدن گلوب شده است. جوایز سینما از ۲۰۰ عضو فدراسیون بین‌المللی منتقدان فیلم (FIP) دعوت می‌کند تا برای جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۳ رای دهند.

اعضای فدراسیون بین المللی منتقدان، برخلاف انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که ۱۰۱ عضو دارد، باید خارج از ایالات متحده بمانند و برای رسانه های غیر آمریکایی کار کنند. این افراد، مشروط به تایید سالانه، می توانند در رای گیری برای انتخاب برندگان گلدن گلوب برای شرایط دیگر شرکت کنند.

فدراسیون بین المللی منتقدان فیلم (FIP) ایمیلی را برای تمامی اعضای اصلی خود در بیش از ۲۵ کشور ارسال کرد و از آنها خواست تا برای صندلی در کمربند گلدن گلوب درخواست دهند.

ریپا دی سانتو، نایب رئیس فیپرسی، گفت: “تعداد کرسی هایی که اعضای فیپرسی به آنها رای خواهند داد هنوز مشخص نشده است، اما پیش بینی می شود که بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ کرسی باشد و بیشترین تعداد کرسی ها باشد. حذف خواهد شد. . به آنها. اعضای کشورهایی مانند مراکش، الجزایر و تونس.

جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۲ به شدت تحریم شد و NBC که این برنامه را پخش کرد، به دلیل نگرانی در مورد عدم تنوع در میان اعضای انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، از این مراسم انصراف داد.

موسسه فیلم و رسانه پس از انتقادات فزاینده اصلاح شد و ۲۱ عضو جدید اضافه کرد که ۲۹ درصد از آنها روزنامه نگاران سیاه پوست بودند.

پیش از این هیچ روزنامه نگار سیاه پوستی عضو انجمن مطبوعات خارجی هالیوود نبود.

انتهای پیام/

زخم ها