گیاهان خانگی که در آب رشد می کنند گیاهان خانه آبی


گیاهانی که در آب رشد می کنند برای افرادی که به دنبال گیاهانی سالم و زیبا در آپارتمان خود هستند که نگهداری از آنها آسان باشد گزینه بسیار مناسبی است.

گیاهان خانگی که در آب رشد می کنند

گل ها و گیاهان همیشه طرفداران زیادی دارند زیرا زیبایی و طراوت را به فضای خانه می بخشند. در این مقاله از مجله دلتا برای ارائه گیاهان خانگی که در آب رشد می کنند ما پرداخت می کنیم

حسن یوسف

حسن یوسف یکی از گیاهان خاکی است که می توان آن را در آب نگهداری کرد. برای نگهداری این گیاه باید نور کم و غیر مستقیم و دمای لازم بین ۲۱ تا ۳۷ درجه سانتیگراد باشد. کود دهی باید ماهی یک بار انجام شود.

گیاهان خانگی که در آب رشد می کنند

اسپاتی فیلوم

کسانی که مایل به نگهداری اسپاتی فیلوم در آب هستند باید دمای آن را بین ۱۸ تا ۲۸ درجه قرار دهند و از قرار دادن گیاه در نزدیکی پنجره خودداری کنند. زیرا این گیاه به نور مستقیم و سرمای شدید حساس است و باید هر سه روز یک بار آبیاری شود. کود گیاهی به صورت اسپری بوده و باید ماهی یکبار مصرف شود.

گیاهان خانگی که در آب رشد می کنند

بگونیای آبی

دمای مطلوب بگونیا بین ۱۸ تا ۲۵ درجه است و نور مطلوب گیاه زیاد و غیر مستقیم است. کود در ماه یک بار و به صورت اسپری است. اما در دوره گلدهی مقدار کود باید افزایش یابد.

بگونیای آبی

برگ درخت انجیر

این گیاه آپارتمانی مقاوم شرایطی برای آبیاری دارد. نور غیر مستقیم و دمای ۱۵ تا ۲۸ درجه برای این کار مناسب است. کود در ماه یک بار و به صورت اسپری داده می شود.

برگ درخت انجیر

ارکیده

یکی از گیاهان سرپوشیده که در آب رشد می کند، ارکیده است. ارکیده می تواند یک گیاه آبزی باشد به شرطی که نور غیر مستقیم و دمایی بین ۱۲ تا ۲۸ درجه داشته باشد.

ارکیده

پیله ای از گیاهان آبی برای آپارتمان ها

سطل به دلیل وجود رگبرگ های نقره ای روی برگ ها به گیاه آلومینیوم معروف است. نور غیر مستقیم و دمای معمولی برای این گیاه مناسب است. کود باید در بهار و تابستان و هر ۲ تا ۴ هفته یکبار مصرف شود. برای زیباتر کردن خانه خود به این مقاله که دکوراسیون منزل شما را متحول می کند مراجعه کنید.

پیله ای از گیاهان آبی برای آپارتمان ها

چگونه از گیاهان آبزی مراقبت کنیم

این گیاهان حساس هستند و هرگونه بی توجهی منجر به از بین رفتن گیاه آب ویژه می شود. پس از شناسایی گل باید ظرف مناسبی برای نگهداری قلمه ها تهیه کنید. ظرف شما باید متناسب با گیاه باشد تا ریشه ها به راحتی رشد کنند و باعث رشد ساقه شوند.

علاوه بر این، آب آشامیدنی برای این گونه از گیاهان آبزی مناسب نیست. آب جوشیده و سرد برای این گیاهان مناسب است. کود دهی را می توان با آبی که ریشه در آن قرار دارد انجام داد و یا می توان آن را روی برگ ها پاشید. تعویض به موقع آب گلدان یکی دیگر از نیازهای گل هاست.

چگونه از گیاهان آبزی مراقبت کنیم

مطالعات پیشنهادی: مواد تنها با یک دستگاه خانه خود را گران و مجلل کنید خواندن به

اپلیکیشن مجله دلتا