گیاهان داخلی مقاوم در دکوراسیون منزل گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون منزل


استفاده از گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون و طراوت و تحرک فضا تاثیر بسزایی دارد.

گیاهان آپارتمانی پایدار در دکوراسیون منزل

مراقبت از گیاهان در آپارتمان می تواند زمان بر باشد و برای همه مناسب نیست، بنابراین گیاهان آپارتمانی که نیاز به مراقبت کمتری دارند بسیار محبوب هستند. در این مقاله از مجله دلتا برای ارائه گیاهان آپارتمانی پایدار در دکوراسیون منزل می پردازم.

گیاهان آپارتمانی پایدار در دکوراسیون منزل

گیاهان آپارتمانی مقاوم یکی از مهمترین عناصر تزیینی و طبیعی هستند که ما ایرانی ها علاقه زیادی به حضور همیشگی آنها در خانه هایمان داریم.

رشته مروارید

نام دیگر این گیاه به دلیل ظاهری که دارد دانه گل رز است. کره های سبز کوچک مانند نخودی هستند که در ردیف های کوچک رشد می کنند. این گیاه از خانواده ساکولنت های آفریقای جنوبی است، بنابراین خشکی و آب بسیار کم را به راحتی تحمل می کند. برای بهترین نتیجه، گیاه را در یک سبد آویزان در آفتاب کامل نگهداری کنید.

گیاهان آپارتمانی پایدار در دکوراسیون منزل

گیاهان هوازی

این گیاه هوازی یعنی اصلا نیازی به خاک ندارد. شما واقعا به آن آب نمی دهید. شما فقط هفته ای یک بار پاهای خود را خیس می کنید و به همین دلیل طراحان داخلی این گیاهان را دوست دارند و از آن ها در طراحی های خود استفاده می کنند.

گیاهان آپارتمانی پایدار در دکوراسیون منزل

بامبو خوش شانس

این گیاه یک گیاه آپارتمانی است و در فضاهای کوچک قابل استفاده است. برای رشد بامبوی خوش شانس، یک گلدان چند اینچی زیر باید با شن پر شود و سپس به همان مقدار آب اضافه شود. برای مراقبت بهتر از گیاهان آپارتمانی به سراغ قاتل خاموش گلدان خود بروید.

بامبو خوش شانس

نخل دم اسبی

این گیاه را در گلدان نسبتا بزرگی نگهداری کنید تا شلوغ نشود و خاک را خشک نگه دارید. همچنین در زمستان به آب کمتری نیاز دارد. بنابراین بهتر است خاک را زیاد خیس نکنید زیرا باعث پوسیدگی ساقه می شود. این گیاه باید در معرض نور خورشید نیز باشد.

نخل دم اسبی

کاکتوس گورخری یک گیاه خانگی مقاوم در دکوراسیون منزل است

برخی از باغداران این گیاه را کاکتوس گورخری می نامند و برخی دیگر فقط از نام گیاه شناسی استفاده می کنند و آن را هوروشت می نامند. این گیاه راه راه یکی از جالب ترین گیاهان آپارتمانی است که برای بهترین نتیجه فقط یک بار در ماه به کاکتوس خود آب دهید و آن را از مناطق سرد و خشک دور نگه دارید.

کاکتوس گورخر

گیاه دم میمون یا خرد

این گیاه مقاوم به خشکی و دارای رنگ زیبای پاییزی از خانواده ساکولنت ها می باشد و به آب کمی نیاز دارد. پس زیاد به آن آب ندهید و در جای آفتابی نگهداری کنید. برای آشنایی بیشتر با گیاهان آپارتمانی، این گیاهان آپارتمانی که نیاز به نور زیادی دارند را مطالعه کنید.

گیاه دم میمون یا خرد

کنه عنکبوتی یک گیاه آپارتمانی مقاوم در دکوراسیون منزل است

این گیاهان آپارتمانی برای کسانی که فراموش می کنند به گیاهان آبیاری کنند بسیار عالی هستند زیرا ریشه های گیاهی دارند که مواد مغذی مهم را برای مدت طولانی ذخیره می کنند.

گیاه عنکبوت

گیاه کائوچو

بزرگترین مشکل مردم با این گیاه این است که آب زیادی دریافت می کند. این گیاه یکی از رایج ترین گیاهان آپارتمانی است و می تواند هدیه ای عالی باشد، اکثر افراد آن را سال ها نگهداری می کنند و سپس چند متر رشد می کند. برخی از انواع این گیاه دارای شاخه های قرمز یا نارنجی هستند.

گیاه کائوچو

نکات مطالعه: عناصر یک بار برای همیشه آشپزخانه خود را مرتب کنید خواندن

برنامه را دانلود کنید