گیاهان سرپوشیده با گیاهان سرپوشیده با نور کم برای گیاهان داخلی تاریک


در حالی که همه گیاهان برای دریافت غذا از طریق فرآیند فتوسنتز به نور نیاز دارند، گیاهان آپارتمانی با نور کم می توانند حتی در تاریک ترین گوشه های خانه رشد کنند.

گیاهان سرپوشیده با نور کم در خانه

گیاهان سرپوشیده مانند انسان با تغییرات سازگار می شوند. آیا می دانستید برخی از گیاهان آپارتمانی برای رشد به نور بسیار کمی نیاز دارند؟ در این مقاله از مجله دلتا برای ارائه گیاهان سرپوشیده با نور کم در خانه ما پرداخت می کنیم

سانسور

گیاه مار که به آن زبان مادری و شمشیر سنت جورج نیز می گویند، یک گیاه آپارتمانی کم نگهداری است. همچنین، در یک مطالعه هوای پاک ناسا در سال ۱۹۸۹، این گیاه از نظر توانایی در کاهش آلاینده‌های هوای داخلی مانند بنزن و فرمالدئید در صدر فهرست قرار گرفت. گیاه مار می تواند نور کم را تحمل کند، بنابراین اگر در مراقبت از گیاه کاملاً تازه کار هستید، ممکن است فراموش کنید که آن را آبیاری کنید و تقریباً در هر جایی از خانه خود نگه دارید.

گیاهان سرپوشیده با نور کم در خانه

از زاموفیلیا گیاهان سرپوشیده با نور کم در خانه

این گیاه نه تنها می تواند در سایه زنده بماند، بلکه به خشکی نیز مقاوم است. این گیاهان که در محیط‌های خشک رشد می‌کنند، ریزوم‌هایی ایجاد کرده‌اند که آب را در زیستگاه طبیعی خود ذخیره می‌کند تا به آن‌ها کمک کند تا از خشکسالی زنده بمانند.

گیاهان سرپوشیده با نور کم در خانه

آشیانه پرنده

لانه پرنده سرخس به خاطر برگ های موج دارش معروف است. این گیاهان آپارتمانی به دلیل اندازه و رنگ برگ هایشان می توانند برای حیوان خانگی شما جذاب باشند. مدیریت گونه های سرخس لانه پرندگان نسبتاً آسان است. این گیاه در زیستگاه طبیعی خود یک اپی فیت است، به این معنی که برای دریافت نور بیشتر بر روی اجسام دیگر مانند درختان یا سنگ ها رشد می کند.

آشیانه پرنده

از فیلودندرون گیاهان سرپوشیده با نور کم در خانه

فیلودندرون ها به دلیل داشتن برگ های سبز قلبی شکل منحصر به فرد و انگورهای پشتی انتخابی آسان برای مبتدیان و کلکسیونرها هستند. این گیاه اغلب با پوتوس اشتباه گرفته می شود زیرا از نظر ظاهری مشابه هستند و نیاز به مراقبت مشابه دارند. برای آشنایی بیشتر با گیاهان آپارتمانی به مقاله مراجعه کنید این گیاهان حشرات را از خانه شما دور می کنند بازدید کنید

فیلودندرون

آگلونما

گیاه همیشه سبز مقاوم چینی به دلیل انعطاف پذیری بالا اغلب در دفاتر کم نور و گوشه های تاریک خانه دیده می شود. چینی ها نور غیر مستقیم چند ساله خورشید را ترجیح می دهند زیرا نور مستقیم می تواند برگ های رنگی آنها را بسوزاند. در نتیجه بهتر است از نور کم جلوگیری شود.

آگلونما

کلاتیا

این گیاه به دلیل تحمل نور کم معروف است. این گیاه شبانه روز در حرکت نماز به عنوان بخشی از آهنگ شبانه روزی برگ های خود را می گیرد و پایین می آورد، از این رو به آن گیاه دعا می گویند. در واقع این حرکات برای پیروی از خورشید و دریافت هر چه بیشتر نور است که از ویژگی های ضروری گیاهان کف جنگلی است.

کلاتیا

مطالعه ما

تقریباً همه درسناها به دلیل تحمل سایه و نگهداری آسان از گیاهان آپارتمانی محبوب هستند. برگ های باریک و شمشیری مانند آنها می تواند در رنگ ها و اندازه های مختلف باشد تا نور خورشید را تا حد امکان جذب کند. در نتیجه با کمی حوصله می توانید خانه خود را با برنامه آبیاری کم و ثابت همیشه سبز نگه دارید.

مطالعه ما

مطالعات پیشنهادی: عناصر ایده های جذاب برای تزیین ورودی خانه آنها را بخوان

برنامه را دانلود کنید