یک فیلم قوی ایرلندی در یک سنت بزرگ جای خود را حفظ می کند


عنوان فیلم: آراخت

کارگردان:
تام سالیوان

قهرمانان:
Donall O Healai، Saise Ni Chuinn، Dara Devaney، Michael McElhatton، Peter Coonan، Eoin O’Dubhghall

ژانر. دسته: نمایش

زمان کارکرد: 90 دقیقه

تقریباً دو سال از نمایش درام عالی تام سالیوان درباره گرسنگی در استونی می گذرد. یک سال است که به عنوان فیلم ایرلندی برای اسکار بهترین فیلم بین المللی انتخاب شده است (و طبق برخی روزنامه های تجاری ، به لیست طولانی نزدیک شد).

اما دوره بین راه چیزی برای تضعیف قدرت فیلمی که احساس می کند زمان ندارد انجام داد. در آراخت درباره رفتارهای گاه به گاه امپریالیسم قرن 19 مطالب زیادی وجود دارد و درباره غم ابدی وضعیت انسانی مطالب زیادی وجود دارد.

در درام ایرلندی زبان ستارگانی چون Donall Ó Héalai – که حساسیت را در برابر عزم و اراده سنجیده اندازه گیری می کند – در نقش کلمن شارکی ، ماهیگیر سخت کوش ، که گرچه خود او از مشروب خوشتان نمی آید ، در بهترین جایگاه منطقه نقش می بندد. با شروع فیلم متوجه می شویم که این لکه در حال مسدود شدن در غرب است. اجاره ها بالا می رود. مقامات همدل نیستند.

اوضاع زشت وقتی بدتر می شود که کلمن و شریک نامعتبرش ، پتسی (دارا دیوانی) ، سرباز سابق ، به خانه صاحب خانه راه می یابند. اگر حدس می زدم مایکل مک الهاتون نقش او را بازی می کند ، این فقط به خاطر آن بازیکن است – این هفته نیز ظاهر می شود آخرین دوئل – این کلاس شوم را بهتر از هر کس دیگری در این تجارت کنید.

پس از یک درگیری خشونت آمیز ، دو سال جلو می رویم تا کلمن را تنها در یک غار دریایی در حال انجام کار ببینیم.

تمایل بی پایان منتقدان برای معرفی هر فیلم به عنوان فیلم وسترن ، در مرحله نمایشی اولیه باعث دلگرمی و آتش سوزی می شود که شوخی بسیار کمتری را در جنگو Unchained نشان می دهد. در تعهد کلمن به شر مطمئناً تفاوت های وحشتناکی وجود دارد که متأسفانه زمانی بیش از حد واقعی بود.

با این حال ، Arracht تا حدودی خارج از ژانر است. با ترکیب بندی های فوق العاده متعادل توسط فیلمبردار کیت مک کالو – که هرج و مرج را شکل می دهد – تصویر به عنوان یک داستان زشت به پایان می رسد که جزئیات وحشت بقا را مشخص می کند.

هرچند از دسترسی داخلی به سرعت کمتر است مشکی 47، در اعماق روان خوابیده است. ناراحتی های مرطوب زندگی در آستانه نابودی ، زندگی را ناراحت کننده می کند. کیفیت تقریباً افسانه ای تصویر بسته ، جایگاه آن را در یک سنت بزرگ برجسته می کند.

راهی منحصر به فرد برای استقبال از زمستان آینده. به طرز باورنکردنی ، بازسازی آمریکایی در ابتدای راه است.

جمعه 15 اکتبر افتتاح می شود

دیدگاهتان را بنویسید