یک میلیون و ۶۰۰ هزار کشاورز عشایری بیمه شده و صندوق های بیمه اجتماعی وجود دارد
ایسنا/لرستان مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور گفت: ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از طریق این صندوق بیمه شده اند.

بیت اله امروز در نشست خبری گفت: جمعیت فعال بیمه شده این صندوق از زمان تاسیس در سال ۱۳۸۳ به یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه ساختار این صندوق بر اساس مستندات فوق و اصل ۲۹ قانون اساسی شکل گرفته است، افزود: این صندوق برخاسته از انقلاب اسلامی بوده و فعالیت آن بر اساس نگاه انقلابی و تحول آفرین است.

مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور. با بیان اینکه جامعه هدف ما اطلاع کمی از مزایای این صندوق دارد یا اصلا اطلاعی ندارد، گفت: خیلی ها به دلیل جوان بودن از این صندوق اطلاعی ندارند در حالی که صندوق کیسان بیما ۱۷ سال سن دارد. و جامعه هدف وی کشاورزان، روستائیان و عشایر سراسر کشور و همچنین شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت هستند.

این تفاهم نامه با بیان اینکه جمعیت جامعه هدف ما در کشور به ۳۰ میلیون نفر می رسد، ادامه داد: طبق آمار کل جمعیتی که باید تحت پوشش این صندوق قرار گیرد ۱۰ میلیون نفر است.

وی با بیان اینکه مدعیان می توانند در هشت سطح درآمدی بیمه شوند، افزود: یکی از ویژگی های صندوق این است که دولت دو برابر حق بیمه به مدعیان پرداخت می کند و دیگری انتقال سابقه این بیمه است. سایر بیمه ها

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور با بیان اینکه تمامی افراد بالای ۱۸ سال و زیر ۵۰ سال می توانند به عضویت این صندوق درآیند، گفت: خدمات بازنشستگی سالمندان، بازماندگان و ازکارافتادگی است. گنجانده شده است این توسط صندوق تامین می شود. میز پول نقد

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


آدرس نمایندگی آلتون در تهران کجاست؟ شماره خدمات پس از فروش آلتون، شماره …