۰ تا ۱۰۰ تغییر ثبت شرکت با ثبت الی


به همین منظور در این مقاله قصد داریم در مورد جزئیات تغییرات شرکت صحبت کنیم و با توجه به اینکه همه شرکت ها روزی ثبت تغییر شرکت مواجه هستند، لذا کسب اطلاعات در این زمینه ضروری خواهد بود. حال اگر مدیرعامل یک شرکت هستید و می خواهید از ماهیت تغییرات در شرکت مطلع شوید، مقاله ما را تا انتها دنبال کنید..

موارد مهم در ثبت تغییر شرکت

در شرکت ها، بسیاری از تغییرات نیاز به ثبت مجدد در اداره ثبت شرکت ها دارد، اما از طرف دیگر ممکن است در برخی موارد به عنوان تغییرات نیازی به ثبت مجدد نباشد.. آگاهی از تغییراتی که نیاز به ثبت نام مجدد دارند موضوع مهمی است که همه مدیران باید در نظر داشته باشند.. حال به مهم ترین مواردی که برای ثبت تغییرات در اداره ثبت شرکت ها نیاز است می پردازیم:

 • تغییرات در قانون: در اساسنامه شرکت ها موضوعات مختلفی مطرح می شود که از مهمترین آنها می توان به ثبت نام شرکت، موضوع فعالیت، زمان شروع عملیات، تعداد شعب شرکت، میزان سرمایه و مواردی از این قبیل اشاره کرد. بسیار واضح است که اگر تغییراتی در هر یک از این موارد ایجاد شود، باید در اداره ثبت شرکت ثبت شود..

 • نقدینگی شرکت. از جمله کسانی که به آن نیاز دارند ثبت تغییر شرکت بله مربوط به انحلال شرکت است. دلیل انحلال شرکت مهم نیست و حتما موضوع باید به مراجع ذیصلاح گزارش شود.. همچنین در صورتی که انحلال شرکتی به دلیل پایان مدت فعالیت آن باشد باید در اداره مربوطه به ثبت برسد..

 • تغییرات در تعداد شرکا. چنانچه شرکتی به هر دلیلی تعداد شرکا را تغییر داد باید مراتب را به اداره ثبت شرکت اطلاع دهد.. باید گفت که افزایش یا کاهش تعداد شرکت کنندگان ملاک نیست و کوچکترین تغییر باید بلافاصله ثبت شود.. اگر در این زمینه راهنمایی می خواهید حتما با مشاوران الی تابر تماس بگیرید.

 • تغییر مدیران و سمت ها. به احتمال زیاد مدیران به دلایل غیرمنطقی و غیرمنطقی اقدام به تغییر شرکت می کنند و در صورت وقوع این اتفاقات باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت شود.. در صورت تغییر در سمت های شرکت ها، ثبت نام مجدد باید در اداره ثبت انجام شود.. بنابراین مدیران شرکت و یا هیئت مدیره باید این موضوع را مورد توجه قرار دهند.

البته ناگفته نماند که ممکن است موارد بسیار دیگری نیز وجود داشته باشد که منجر به شرکت ها شود ثبت تغییر شرکت تاکید کنید در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می کنیم با مشاوران تخصصی موسسه الی ثبت در نحوه ثبت علل و تغییرات در اداره ثبت شرکت ها مشورت نمایید..

/صلبت-تغییرات-شرکت/https://elisabt.ir

نحوه ثبت تغییرات شرکت

راه ثبت تغییر شرکت

ثبت برند، ثبت شرکت و از همه مهمتر ثبت تغییرات در یک شرکت نیاز به در نظر گرفتن روش های خاصی دارد که در ادامه به اختصار به آن می پردازیم.:

 1. درخواست مجمع عمومی سالانه: در این روش باید مجمع عمومی سالیانه تشکیل شود که معمولاً سالی یک بار تشکیل می شود. در این مجمع مسائل و تغییرات شرکت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و در صورت نیاز به تغییرات در شرکت، تصویب و سپس به اداره ثبت شرکت ها ابلاغ می شود..
 2. تعیین هیئت مدیره. هر گونه تغییراتی که در شرکت ایجاد شود پس از تایید هیات مدیره اعمال و سپس تغییرات لازم به اداره ثبت شرکت ارسال و مجددا ثبت خواهد شد.. لازم به ذکر است در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در این خصوص می توانید از مشاوران ثبت نام استفاده نمایید..
 3. درخواست مجمع عمومی فوق العاده. در این مجمع که سهامداران عمده نیز شرکت می‌کنند، هر نوع تغییری که در شرکت مورد نیاز باشد بررسی و با اکثریت آرا تصویب می‌شود و در این صورت نیاز به ثبت در اداره شرکت‌ها خواهد بود. .. بدین ترتیب ثبت تغییر شرکت بسیار مهم است که جزئیات آن را بدانید.

/صلبت-شرکت/https://elisabt.ir

مدارک مورد نیاز برای ثبت تغییرات

اسناد مورد نیاز برای مستندسازی تغییرات شرکت احتمالاً بسته به نوع تغییر در حال انجام متفاوت خواهد بود.. علاوه بر این، هر نوع تغییری که قرار است ثبت شود، قبل از تایید باید تایید شود که نیاز به تایید اعضای هیات مدیره دارد.. حال با توجه به این موارد می توان به عناوین زیر در زمان ثبت تغییرات به عنوان اسناد اصلی اشاره کرد:

 • صورتجلسه را تهیه کنید و جلسه را بررسی کنید تا نوع تغییرات مورد نیاز را مشخص کنید.

 • ارائه مدارک هویتی کلیه سهامداران ( بدون نیاز به اصل مدارک).

 • تهیه و ارائه اساسنامه شرکت البته کپی از آن کافی است.

 • تهیه و ارائه کپی از آگهی روزنامه درج آخرین تغییرات شرکت.

 • حضور کلیه شرکا و سهامداران؛ اگر شرکت منحل شود.

باید گفت که امکان تغییر قوانین برای این بخش وجود دارد که بهتر است قبل از هر اقدامی از سوی مشاوران یک سازمان. ثبت تغییر شرکت ابهامات و سوالات خود را برطرف کنید. برای این منظور از یک تیم تخصصی ویژه استفاده کنید تا ثبت نام ما آنها را پیشنهاد می کنیم زیرا در این موضوعات کاملاً متخصص هستند.

مراحل ثبت تغییرات در یک شرکت

مراحل ثبت تغییرات در یک شرکت

مدیران مجموعه ها و شرکت ها در صورتی که در فرآیند اداری ثبت تغییرات تخصص نداشته باشند، بدون شک نمی توانند به طور کامل با آن کنار بیایند، بنابراین توصیه می کنیم در صورتی که نمی خواهید درگیر سفرهای سخت باشید. با ثبت تغییرات کافی است از کارشناسان خبره در این زمینه استفاده کنید. با این حال، به طور کلی، مراحل زیر مهمترین تلقی می شوند ثبت تغییر شرکت گفته شده است:

 1. ارائه صورتجلسه که باید به امضای کلیه شرکا برسد.
 2. تهیه مجوز از نهادهای ذیربط برای فعالیت.
 3. به سایت اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنید.
 4. تهیه فرم و کلیه مدارک لازم در سایت ارائه شده است.
 5. تمامی مدارک را در سایت ذکر شده آپلود کنید.
 6. ارسال کلیه مدارک به دفتر اداره ثبت شرکت که باید از طریق پست انجام شود.
 7. پرداخت هزینه های مقرر برای دریافت اطلاع رسانی تغییرات شرکت.
 8. پرداخت هزینه تبلیغات ثبت تغییر شرکت در روزنامه رسمی.
 9. اطلاع رسانی به مردم با استفاده از آگهی پس از انجام کلیه مراحل.

بدیهی است روند انجام این کار احتمالا از یک تا چند روز متغیر خواهد بود که مطمئناً بستگی به تسلط شما بر وظایف اداری ثبت تغییرات خواهد داشت.. البته با کمک یک تیم تخصصی ثبت نام به راحتی می توانید بدون دردسر و با زمان های کوتاه مدت به انجام کلیه امور ثبت نام بپردازید که البته هزینه های کمتری را به همراه خواهد داشت..

کسب رتبه برای شرکت

بررسی رتبه بندی شرکت ها

همه شرکت ها نیاز به بهبود دارند و برای این منظور می توانند رتبه کسب کنند. اساساً این رتبه بندی معیاری برای بهبود شرایط یک شرکت است. اما نحوه دستیابی به این رتبه دغدغه ای است که اکثر مدیران شرکت ها با آن مواجه هستند.. برای این منظور کافی است از مشاوران ثبت نام کمک بخواهید. یکی از قابلیت هایی که به شرکت ها این رتبه را می دهد، استخدام دولتی است.

همچنین توجه داشته باشید که برای ثبت تغییر شرکت برای گرفتن رتبه هزینه ای وجود دارد ۵ این باید در نظر گرفته شود تا شرکت مورد نظر احتمالاً در رتبه بندی قرار گیرد. حال برای رسیدن به این هدف کافی است با مشاوران علی ثبت نام در ارتباط باشید زیرا کسب و کار خوبی برای کسب رتبه و رتبه دارند..

ثبت تغییر شرکت با موسسه ثبت

اکنون باید مراحل اداری را انجام دهید ثبت تغییر شرکت و اگر شخصاً نمی توانید این کار را انجام دهید، واضح است که باید از یک شرکت یا سازمان معتبر در این زمینه بهره ببرید.. علاوه بر این، ثبت الی خدماتی مانند ثبت برند و ثبت شرکت را نیز به علاقه مندان ارائه می دهد که در صورت نیاز تنها کافیست با مشاوران این مجموعه صحبت کنید..

لازم به ذکر است یکی از مزایای استفاده از تیم تخصصی برای ثبت نام، رعایت رویه های مدیریت پرونده کوتاه مدت ذکر شده است که البته هزینه های معقولی نیز به همراه خواهد داشت.. حال برای اینکه بتوانید تا زمان ثبت نام از تمامی خدمات تیم ویژه استفاده کنید کافی است از روش های ارتباطی ارائه شده در انتهای مقاله استفاده کنید..

https://elisabt.ir

۰۲۱۲۶۷۱۰۶۴۶ است

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟