۱۰ پیراهن آستین کوتاه مردانه جدید – Oghan


با نزدیک شدن به بهار و تابستان، انتخاب یک لباس خنک و سبک برای رهایی از گرمای سوزان مهم است، به همین منظور پیراهن های آستین کوتاه در طرح ها و رنگ های مختلف را برای شما مصرف کنندگان عزیز از مد و زیبایی آماده کرده ایم. بخش..

به خاطر داشته باشید که وقتی پیراهن آستین کوتاه می پوشید، جزئیات شما بیشتر نمایان می شود، بنابراین فراموش نکنید که عینک آفتابی شیک، ساعت خوب یا دستبند چرمی مردانه را با کفش های دانشگاهی یا کفش های ورزشی مناسب بپوشید..

پیراهن نخی چهارخانه آستین کوتاه مردانه

پیراهن آستین کوتاه چهارخانه پیراهن های مردانه یکی از پرطرفدارترین پیراهن های مردانه است که با ست شدن با سایر وسایل مناسب، استایلی زیبا و جذاب را برای مردان به وجود آورده است..

این کاور یکی از مهم ترین لباس های مردانه است که نقش مهمی در استایل رسمی و نیمه رسمی ایفا می کند، بنابراین هر مرد شیک پوشی باید بهترین پیراهن رسمی یا غیر رسمی را برای پیراهن مردانه و ویژگی های خاص آن انتخاب کند.باید اصول اولیه را بداند. خودم. اول از همه، لباس باید دقیقا اندازه شما باشد، بنابراین عوامل دیگری مانند مدل یقه، سینه، پشت و غیره. آ آنها بر انتخاب شما تأثیر خواهند گذاشت.

پیراهن آستین کوتاه راه راه مردانه

پیراهن مردانه نخی دو رو است و به دلیل خنک بودن مناسب فصل تابستان است.. از طرفی دوخت مناسب و کشسانی مناسب پارچه، کیف را برای مصرف کننده باکیفیت می کند..

پیراهن اسپرت آستین کوتاه مردانه

پیراهن های اسپرت مردانه محبوب ترین لباس برای آقایان به خصوص جوانان است. کمتر مردی را پیدا می کنید که علاقه ای به پوشیدن پیراهن اسپرت مردانه نداشته باشد. اگر نگاهی به کمد لباس یک پسر جوان بیندازید، به احتمال زیاد حداقل یک «پیراهن بازی پسرانه» پیدا خواهید کرد..

پیراهن کمربند آستین کوتاه

این پیراهن ها زیر یک کت اسپرت یا با ساق شلواری عالی به نظر می رسند. یک مدل مورکوت شیک برای مردان یکی دیگر از سبک های محبوب پیراهن های مردانه است که برای استایل اسپرت یا نیمه رسمی مناسب است. پیراهن طرح دار مردانه نیز گزینه ای است که با آن می توانید استایلی جدید و خاص به دست آورید..

پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن های مردانه چه رسمی و چه غیر رسمی بدون شک یکی از مهم ترین و اساسی ترین لباس های مردانه به حساب می آیند. پیراهن های مردانه تنوع بی نهایتی دارند و با هر بودجه ای قابل خرید هستند. شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی، فرم اندام، ترکیب لباس های دیگر و بودجه خود پیراهن مناسبی را انتخاب کنید. پیراهن کتانی صابونی معمولی مردانه معمولا در رنگ های مختلف در بازار موجود است اما رنگ های روشن و ساده بیشتر طرفدار دارند..

پیراهن آستین کوتاه سرمه ای

این مدل پیراهن از پارچه سبک و خنک مناسب برای هوای گرم و افراد با پوست حساس تهیه شده است. این پیراهن برای استفاده در مهمانی ها و محل کار مناسب است و با توجه به سایز استانداردی که دارد خرید اینترنتی آن بسیار راحت و بدون ریسک می باشد..

پیراهن آستین کوتاه مردانه لیمویی

پیراهن جین آستین کوتاه یا به قول معروف لی یکی از شیک ترین و خاص ترین پیراهن های استفاده شده است و اکثر گروه های سنی ترجیح می دهند از لی استفاده کنند. پیراهن های آستین کوتاه لی برای پاییز و بهار مناسب هستند، اما در تابستان گرم به نظر می رسند و مناسب هوای سرد نیستند..

پیراهن ترمه پوپلین آستین کوتاه

پیراهن آستین کوتاه آبی سرمه ای ساخته شده از پارچه سبک و خنک مناسب افرادی با هوای گرم و پوست حساس. این پیراهن برای مهمانی های تعطیلات و محل کار مناسب است و با توجه به سایز استاندارد آن، خرید اینترنتی آن بسیار راحت و بدون ریسک است.

پیراهن آستین کوتاه دو جیب جدید

پیراهن آستین کوتاه مارک خارجی دوخت شیک و مقاوم مناسب برای کوهنوردی، مسافرت، طبیعت گردی و حتی شهری. روی پیراهن دو جیب با دوخت های مختلف طراحی شده است که به شما در چیدن وسایل کمک زیادی می کند. این پیراهن در رنگ ها و طرح های مختلف موجود است.

  • محتویات این پیراهن %۱۰۰ کتانی وجود دارد
  • شیک و مناسب.
  • رنگ مواد ثابت و سنگ شور است