11 حقایق تغذیه ای فوق العاده و مزایای سلامتی


خریداری کردن

هادوک در تمام طول سال در دسترس است ، اما آنها از دسامبر تا فوریه ، زمانی که کاملاً عاری از تخم ریزی هستند ، در بهترین حالت خود هستند و سپس گوشتی چاق و سفت هستند.

هادوک به طور کلی در بازارهای ایالات متحده موجود است ، گردن زده می شود و به صورت توخالی در می آید. دودی (هیدوک فینان)همچنین در فروشگاه های تخصصی به عنوان محصولات با ارزش افزوده با نمک پخت موجود است.

بدنبال ماهی های براق و محکم با پوست نقره ای ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف باشید. فیله ها را می توان با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه کرد ، اما پوست متمایز “اثر انگشت” اغلب روی فیله باقی می ماند تا به خریدار این امکان را بدهد که گاو را از گونه های کم ارزش تشخیص دهد.

هادوک زودتر خراب می شود. روی یخ تا حدود 5 روز در شرایط خوبی باقی می ماند. به خصوص اگر قرار است محصول ذوب شده دود شود ، توصیه می شود که کل ماهی خالی شده را بیش از 2 روز روی یخ نگه ندارید. در خانه ، ماهی و فیله ها را به مدت 1-2 روز در یخچال نگهداری کنید. برای استفاده طولانی مدت ، قبل از نگهداری در فریزر زیر -30 درجه سانتیگراد ، کل ماهی را مقیاس بندی کرده و خالی کنید.

آماده سازی

خارپشت تازه یک غذای همه کاره است که می توان آن را مانند ماهی کاد پخت. اگر در حال پختن یک کلم پیچ هستید ، بگذارید پوست به گوشت بچسبد.

هادوک ماهی با طعم ملایم است که طعم های اطراف آن را در یک بشقاب جذب می کند. گوشت سفت و سفید آن شبیه ماهی کاد است و دارای بافت پوسته پوسته و طعم نامحسوس کمتری است.

گوشت خار مرغ سفت است ، طعم کمی شیرین تر دارد و مانند ماهی کدو پوسته پوسته نمی شود ، و این بهترین ماهی سفید برای سیگار کشیدن است.

برای فروش تازه یا منجمد یا تهیه کتلت طلایی ، بازاریابان فیله های تک شاخ بزرگ خریداری می کنند. جوانه کوچک معمولاً فیله بلوک است.

در اینجا برخی از ایده های خدمات ارائه شده است:

خارپشت کبابی با سبزیجات و سبزیجات تازه. اعتبار عکس: nhoglund
  • شبیه ماهی های سفید دیگر ، خارپشت را به صورت کبابی ، بخارپز یا پخته با طعم های قوی مانند کاری یا سس گوجه فرنگی سرو کنید. با توجه به اندازه بخش ؛ ماهی های کوچکتر را می توان سر و روده ریخت و برای پر کردن استفاده کرد. ماهی های بزرگ به صورت استیک یا فیله خرد می شوند. قسمت سر گوشت خوش طعم تری نگه می دارد.

  • خارپشت ترجیح داده شده ترین ماهی در اسکاتلند است. “ماهی و چیپس”به

  • همچنین لازانیا و پای عالی تهیه می کند ، به ویژه هنگامی که ماهی تازه با مقدار مساوی از جوانه دودی مخلوط می شود.

  • خارپشت دودی مخصوصاً وقتی در شیر جوشانده می شود خوشمزه است.

  • هادوک را می توان جایگزین بسیاری از غذاهایی کرد که نیاز به هک ، پولیک یا کاد دارند.

مشخصات امنیتی

میانگین غلظت جیوه در خارپشت 055/0 ppm است. بر این اساس ، دستورالعمل های نهایی FDA ایالات متحده در مورد میزان خوردن ماهی و مادران شیرده به همراه لیست گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، هک را در دسته “بهترین انتخاب” قرار می دهد.

بر اساس این معیار ، آنها می توانند 2-3 وعده (8-12 اونس) خارپشت در هفته مصرف کنند. (سلب مسئولیت پزشکی).

همچنین بخوانید ≻≻-

ماهی سالمون حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

هک حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

ماهی قزل آلا حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

داشتن خورشید حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

≻≻- برگشت محصولات دریایی از جانب حقایق تغذیه هادوک و مزایای سلامتی آنبه

خواندن بیشتر (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. اطلاعات شغلی NOAA -گونه ها -Melanogrammus aeglefinus.

  2. سطوح جیوه در ماهی تجاری و صدف.

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: یک افزودنی ضروری.دیدگاهتان را بنویسید