13 حقایق جالب تغذیه کدو اطلس و مزایای سلامتی آن


خریداری کردن

ماهی کاد آتلانتیک کنسرو شده ، با هوا خشک می شود (ماهی دریایی) یا پخته شده با نمک (علف هرز) ماهی قزل آلا به صورت تازه ، دودی یا نمک خورده می شود. زبان ، گونه و کبد نیز خوراکی هستند.

محصولات ماهی کاد آتلانتیک در طول سال در دسترس است. با این حال ، ماهی کاد تازه از ژوئن تا اکتبر ، زمانی که کاملاً عاری از تخم ریزی است ، در بهترین حالت خود قرار دارد. سپس ماهی چاق و گوشت شیرین و سفت می شود.

اگر بدنبال ماهی کاد تازه هستید ، بدنبال ماهی روشن و محکم با پوست تمیز ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف باشید. فیله ها را می توان با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه کرد. از فیله های نرم که هنگام پختن متلاشی می شوند خودداری کنید.

در خانه ، ماهی و فیله را به مدت 2-3 روز در یخچال نگهداری کنید. برای استفاده طولانی مدت ، قبل از نگهداری در فریزر در دمای زیر -30 درجه سانتیگراد ، مقیاس و روده را کامل کنید.

اگر بدنبال ماهی کاد تازه هستید ، بدنبال ماهی روشن و محکم با پوست تمیز ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف باشید. فیله ها را می توان با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه کرد. از فیله های نرم که هنگام پختن متلاشی می شوند خودداری کنید.

آماده سازی

برای آماده سازی ، قبل از پخت ، ماهی کاد خشک و نمک زده را در آب سرد خیس کنید. برای نمک زدایی ، پوست را در صافی قرار دهید (در صورت پوست کندن) تا نمک بین گوشت و پوست جمع نشود. صافی را در یک کاسه بزرگ پر از آب قرار دهید و اجازه دهید نمک در انتهای آن جمع شود.

ماهی کاد آتلانتیک یک ماهی با طعم شیرین است که طعم های اطراف آن را در یک بشقاب جذب می کند. گوشت بدون چربی ، پوسته پوسته و سفید شبیه انواع دیگر ماهی های کاد مانند هک ، خارپشت و پوسته پوسته آلاسکا است و بنابراین در بسیاری از غذاهایی که نیاز به ماهی سفید دارند استفاده می شود.

ماهی آتلانتیک ماهی بسیار متنوع برای تهیه است. کباب کردن ، پختن ، بخارپز کردن ، سرخ کردن ، سرخ کردن ، ماهیگیری یا سرخ کردن از جمله روشهای ایده آل پخت و پز برای لذت بردن است.

در اینجا برخی از ایده های خدمات ارائه شده است:

  • برای تهیه دستور العمل خوشمزه “Fish n Chips” در یک خمیر سبک سرخ کنید.

  • ماهی کاد دودی آتلانتیک ، لازانیا و پای عالی تهیه می کند ، مخصوصاً وقتی با مقدار مساوی ماهی سفید تازه مانند هک مخلوط شود.

  • ماهی کاد کلمه پرتغالی به معنی کاد خشک و نمک زده است. ماهی کاد à Gomes de Sá این خورشتی از شمال پرتغال است که با ماهی کاد شور ، سیب زمینی ، تخم مرغ ، زیتون و پیاز تهیه می شود.

مشخصات امنیتی

میانگین غلظت جیوه در ماهی کاد آتلانتیک 0.111 ppm است. بر این اساس ، دستورالعمل های نهایی FDA ایالات متحده در مورد میزان مصرف ماهی و مادران شیرده و لیست گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آن را در دسته “بهترین انتخاب” قرار می دهد. طبق این اندازه گیری ، آنها می توانند 2-3 وعده (8-12 اونس) در هفته مصرف کنند. (سلب مسئولیت پزشکی).

همچنین بخوانید ≺≺-

ماهی سالمون حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

ماهی قزل آلا حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

داشتن خورشید حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

≻≻- برگشت محصولات دریایی از جانب حقایق تغذیه ماهی کدو اطلس و مزایای سلامتی آنبه

خواندن بیشتر (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. برگه های اطلاعات گونه ها -Gadus morhua.

  2. سطوح جیوه در ماهی تجاری و صدف.

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: یک افزودنی ضروری.دیدگاهتان را بنویسید