۲ روز از تعطیلی سالن مطالعه کتابخانه ملی می گذرد
سالن عمومی، پژوهشگاه و شیفت شب کتابخانه ملی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه تعطیل است.

اتاق‌های عمومی، اتاق‌های تحقیقات و شیفت‌های شبانه سازمان اسناد و مدارک کشور در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۲ و ۱۴ آبان ماه باز است. برای نظافت و تعمیر بسته است.

کتابخانه ملیدر در شهریور ۱۳۶۹ شبانه به روی پژوهشگران افتتاح شد و تاکنون حدود ۱۲۰۰ محقق را به خود جذب کرده است. سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران چهارمین کتابخانه ای در جهان است که خدمات شبانه ارائه می دهد و از ساعت ۲۲ تا ۷ صبح باز است.
دانش پژوهان و پژوهشگران – با ارائه مدرک معتبر، مولفان و مترجمان کتب علمی و تخصصی، مولفان مقالات علمی پژوهشی یا ISI (حداقل ۲ عنوان مقاله)، دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری تخصصی، دوره های تخصصی پزشکی و استفاده از سمینار سطح ۳. . در شب استفاده کنید.
فضایی که برای اعضای شیفت شب در نظر گرفته شده، سالنی در سه طبقه است که به یکدیگر متصل هستند. در حال حاضر بیشتر بازدیدکنندگان شیفت شب کتابخانه ملی دانشجو هستند و از این رو بیشتر این نوبت ها در فصل امتحانات است.

مرکز تحقیقات کتابخانه ملی برای پژوهش های تخصصی است و از امکانات عالی این مجموعه می توان برای پژوهش استفاده کرد. این بخش برای اساتید دانشگاه و سایر موسسات آموزشی و پژوهشی، دانشجویان دکتری (با پروپوزال تایید شده)، افرادی که با موسسه خاصی قرارداد پژوهشی دارند و یا افرادی که کتابی برای چاپ دارند می توانند استفاده کنند.قرارداد با ناشر وجود دارد. .

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


امروز خبری مبنی بر استعفای مجری ۲۰:۳۰ نیوز به همراه توضیحاتی منتشر شد…