3 راه آسان برای ایجاد انگیزه در همان لحظه


راههای آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم داشتن انگیزه و داشتن انگیزه یکی از بزرگترین دغدغه های من بود. نمی دانستم از کجا شروع کنم. در طول سالها متوجه شده ام که انگیزه چیزی نیست که به تنهایی به شما برسد. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما اگر بخواهید به تغییر واقعی متعهد شوید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد بسیار آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من آنقدر از “شکست” های گذشته می ترسیدم که احساس می کردم نمی توانم آن را انجام دهم. ایده از دست دادن 10 پوند غیرممکن به نظر می رسید چه برسد به 45 پوند! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! بهترین کار این است که وقتی خود را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع آن را با تکمیل ذهن خود تغییر می دهید.

حمل یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای در روز ، انگیزه ای فوری به شما می دهد!

2. برخی از inspo واقعی را پیدا کنید

اشتباه نکنید ، دخترانی که برای زندگی مناسب بوده اند بسیار الهام بخش هستند ، اما دیدن زنانی که با تغییر وزن بدن خود مبارزه کرده اند بسیار جالب توجه است. به نظر من ، دختران موجود در مجلات (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) دست یافتنی به نظر نمی رسید. مطمئناً من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من فرض در آن زمان آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور شدم یک inspo واقعی پیدا کنم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین من از مادرم خواستم برخی از عکس هایم را بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کند. نه به این دلیل که تا به حال کاری انجام داده بودم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن نقطه دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگری داشتم که به آنها توجه کنند. مشاهده اینکه زنان “عادی” توانستند وزن خود را کاهش دهند ، سالم شوند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و یک فرد سالم ایجاد کنند. سبک زندگی. من نبودم ، اما اکنون تو هستی و این مرا خوشحال می کند! من دوست دارم که بتوانم در کنار هزاران زنی که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند ، برای شما یکی باشم.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا ببینید و تغییر و داستان سارا از برنده Crop Top Crunch Time ما را برای افزایش انگیزه فوری ببینید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانستید که جامعه باورنکردنی از زنان فقط منتظر شما هستند؟ تیم LSF ، انجمن تناسب اندام عشق ما از زنان است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را ترک کنند و به ساختن یکدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. بدون قضاوت ، عشق زیادی به شما!

عاشق انجمن تناسب اندام عرق ، جامعه تناسب اندام زنان ، کولاژ زنان

مسئولیت و حمایت واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی پایدار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که به طور کامل دلیل تغییرات ما را درک کنند. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، ما را از انتخاب سالم منصرف می کند ، زیرا با آنچه که ما در آن راحت هستیم مناسب نیست. اما این سفر متعلق به شماست! شما باید با زنانی که آن را دریافت می کنند ارتباط برقرار کنید و آن را بشکنید تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید