۳۰۰۰ نفر از مردم روستای دشتیری از نعمت آب آشامیدنی پایدار بهره مند می شوند.
ایسنا/ سیستان و بلوچستان مدیرکل آب و فاضلاب کشور در بازدید از پروژه خط انتقال در دست اقدام رمضان گفت: طی ۴۵ روز آینده آب آشامیدنی پایدار برای ۳۰۰۰ نفر از جمعیت روستایی در دوسهره تامین می شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا قاسمی در حاشیه بازدید از روند پیشرفت پروژه خط انتقال رامدان با اعلام این خبر گفت: این پروژه ۱۰ کیلومتری با ۴۰۰ سایز لوله پلی اتیلن توسط وزارت نیرو با عنوان طرح تامین آب جهاد کشاورزی در حال اجراست. . انرژی

وی از اتصال ۱۵ روستای منطقه ریمدان و پایانه مرزی به سد زیردان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود این پروژه تا ۴۵ روز آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

قاسمی افزود: علاوه بر این پروژه، شرکت آب و فاضلاب در قالب طرح جهاد اقدام به نصب خطوط فرعی شبکه آبرسانی و توزیع در چند روستای بخش مرکزی از جمله واشانها، کمبل سلیمان و تیسکوپان کرده است.

وی افزود: شبکه توزیع در برخی روستاها به ویژه منطقه تیسکوپان تکمیل شده و در قالب طرح جهاد آبرسانی در بخش مرکزی شهرستان چابهار در مجموع ۲۰۰ کیلومتر لوله گذاری می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان تاکید کرد: همزمان با اجرای طرح جهاد آبرسانی و خط انتقال لاتیدان، خط لوله گذاری در روستاهای بخش مرکزی برای اتصال به سد زیردان انجام می شود. .

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ شهردار اردبیل گفت: مدیریت شهرداری اردبیل در ۱۰ ماهه ۳۷۱ میلیارد…