۵ مشکل دندانی که با بستن بریس به طور موثر حل می شود


مردم اغلب لبخندهای خود را پنهان می کنند و نباید. دندان هایشان باعث خجالتشان می شود چون کج هستند یا شکاف دارند. متأسفانه، این شکست در لبخند زدن برای تعامل آنها با دیگران مضر است.

لبخند دوستانه نشان می دهد که فرد صمیمی است. در واقع، کارفرمایان بعید است فردی را استخدام کنند که لبخندی بر لب ندارد. هر کسی که از ظاهر دندان های خود خجالت می کشد باید با یک متخصص ارتودنسی صحبت کند تا ببیند آیا کمکی در دسترس است یا خیر.

افراد بیشماری از ارتودنسی سود می برند. این دستگاه های ارتودنسی بسیاری از مشکلات را برطرف می کنند. در واقع، یک متخصص ارتودنسی می تواند پنج مشکل زیر را با بریس درمان کند، بنابراین هرکسی که از لبخند خود متنفر است باید این گزینه را در نظر بگیرد.

تراکم، شلوغی

بسیاری از افرادی که به متخصص ارتودنسی مراجعه می کنند این کار را انجام می دهند زیرا دندان هایشان بسیار به هم نزدیک است. دندان ها روی هم قرار می گیرند و روی لبخند افراد تأثیر منفی می گذارند. این ممکن است به دلیل ژن ها، از دست دادن زودهنگام دندان های شیری یا دندان هایی باشد که به درستی رویش نمی کنند.

افراد به دلیل شلوغی و شلوغی، مسواک زدن و نخ دندان کشیدن صحیح را مشکل می کنند و در نتیجه ممکن است دچار مشکلات دندانی شوند. با کمک ارتودنسی می توان این مشکل را اصلاح کرد.

اپن بایت

افراد بسیار کمی اپن بایت را تجربه می کنند، اما کسانی که از درمان ارتودنسی سود می برند، این کار را انجام می دهند. بایت باز جلوی جلو در توانایی فرد برای جویدن غذا به درستی اختلال ایجاد می کند و ممکن است در صحبت کردن مشکل داشته باشد.

نیش باز عقب مانع از جویدن طبیعی غذا می شود. یک متخصص ارتودنسی به احتمال زیاد بریس‌هایی را برای افراد مبتلا به این بیماری نادر توصیه می‌کند و درمان باید در سنین پایین انجام شود تا از رشد طبیعی گفتار اطمینان حاصل شود.

ارتودنتیست ها اغلب بریس های شفاف را برای رفع این مشکل توصیه می کنند.

اغراق کردن، مبالغه

هنگامی که دندان‌های بالا و پایین روی هم قرار می‌گیرند، متخصصان دندان‌پزشکی از آن به عنوان رشد بیش از حد دندان یاد می‌کنند. دندان ها خیلی جلوتر از دندان های پایین می نشینند اما قابل اصلاح هستند. در واقع این یکی از دلایلی است که مردم بریس را انتخاب می کنند.

آنها آرزو دارند این شکاف را پر کنند تا لبخندی زیبا داشته باشند. بریس ها همچنین به بهبود بهداشت دهان و دندان افراد کمک می کنند و در عین حال خطر ساختار نامناسب صورت، درد صورت و مشکلات مفصل گیجگاهی فکی را کاهش می دهند.

فاصله گذاری

برخی از مردان و زنان دارای دندان هایی هستند که به درستی از هم فاصله ندارند. آنها شکاف گسترده ای دارند، مانند چیزی که در لبخند مایکل استرهان دیده می شود. برای برخی از افراد، مشکلات فاصله گذاری به این دلیل است که دندان هایشان کوچکتر از دهان است یا ممکن است فرد یک یا چند دندان را از دست داده باشد.

خوشبختانه ارتودنسی می تواند این مشکل را برطرف کند. وقتی این کار را انجام می دهید، ظاهر لبخند را بهبود می بخشد و به بهبود سلامت دهان و دندان فرد کمک می کند. کمتر احتمال دارد غذا در شکاف بین دندان ها گیر کند و منجر به پوسیدگی دندان شود.

نادر

زمانی که دندان‌های پایینی بیشتر از دندان‌های بالایی از دهان بیرون می‌زنند، فرد باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کند. این وضعیت که به عنوان آندربایت شناخته می شود، ممکن است با توانایی فرد در صحبت کردن و غذا خوردن تداخل کند و در عین حال آنها را در معرض خطر بیشتری برای عفونت در دهان قرار دهد. بریس ها کمک بزرگی به اصلاح نیش پایینی می کنند و در عین حال لبخند افراد را بهبود می بخشند.

اگر مشکلی در لبخند خود می بینید و فکر می کنید که ارتودنسی می تواند کمک کننده باشد، با یک متخصص ارتودنسی تماس بگیرید.

بسیاری از مردم منتظرند تا دندانپزشکشان این مرحله را توصیه کند، اما نیازی به انجام این کار نیست. این لبخند شماست و می خواهید از هر نظر عالی باشد. با درمان صحیح ارتودنسی این هدف به راحتی محقق می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر