۶ راه برای مقابله با یک شوهر درونگرا – شکست نیکان


شوهر درونگرا و ساکت برخورد مناسب با شوهر درونگرا مرد درونگرا

شوهر درونگرا و ساکت

چگونه با شوهر درونگرا رفتار کنیم؟

درونگرای شوهر به خصوص اگر شما یک فرد خارجی هستید، ممکن است آزاردهنده باشد، یک شوهر درونگرا نمی تواند احساسات خود را بیان کند، بنابراین کمتر صحبت می کند، کمتر به شما تعارف می کند و کمتر به شما هدیه می دهد و اگر از احساسات یک فرد درونگرا آگاه باشید. اگر این کار را نکنید، ممکن است برای زنده ماندن با مشکلات زیادی روبرو شوید.

اگر در دوران عقد به درونگرایی و درونگرایی خود و همسرتان توجه نکنید و هر دو بسیار درونگرا هستید یا غیرخودی هستید اما شوهرتان درونگرا است، احتمال اینکه دچار مشکل شوید و اراده کنید بسیار زیاد است. احساس کنید ناامید

رویارویی یک فرد درون گرا با یک درون گرا کار بسیار دشواری است که در یک رابطه طولانی مدت چالش های زیادی را برای شما ایجاد می کند.

شاید در ابتدای آشنایی، آرامشی که یک فرد درونگرا به شما می دهد برایتان جذاب باشد، اما به دلیل راه های ارتباط شخصی، علاقه به سفرهای خانوادگی، علاقه به سفر و میزان و روش های شرکت در فعالیت های اجتماعی. تفاوت های زیادی در حل اختلاف بین این دو نوع شخصیت وجود دارد و می تواند چالش هایی را در ازدواج ایجاد کند.

اگر به زندگی خود علاقه مند هستید و می خواهید با با را بشناسید شوهر درونگرا هر کاری که انجام می دهید و می خواهید با وجود تضادها کنار هم باشید، باید یاد بگیرید که شریک عاشقانه خود را با وجود اختلافات و تضادهایی که با شما دارد، بپذیرید و راه درست ارتباط با یکدیگر را بیاموزید. در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه با یک شوهر درونگرا رفتار کنید و شوهر درونگرا شما چه ارتباطی با شما دارد. با انجام این تکنیک ها می توانید به یکدیگر نزدیک شوید و یکدیگر را بهتر درک کنید و تعاملات موفق تری ایجاد کنید. ..

 ویژگی های اخلاقی شوهر درون گرا مشکلات زندگی با شوهر درون گرا شوهر درون گرا

برخورد با شوهر درونگرا

با شوهر درونگرا چه کنیم؟

تعریف کلی که در جامعه برای درون نگری و بیرونی وجود دارد، میزان تمایل به برقراری ارتباط با دیگران است که اجتماعی بودن یا اجتماعی بودن یا ساکت بودن و پرحرف بودن را توصیف می کند.

اما واقعیت این است که تفاوت اصلی بین درون گرایی و بیرون گرایی در نحوه شارژ افراد است.

اگر شما یک فرد خارجی هستید، با یک شوهر درونگرا ازدواج کرده اید، احتمالاً زمان و انرژی زیادی را صرف معاشرت و گرم کردن همسرتان کرده اید، اما متولد شده اید و تفاوت چندانی ایجاد نخواهد کرد.

درک بهتر این موضوع رضایت شما را از زندگی زناشویی افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا بفهمید با همسر صمیمی خود چه کنید تا بتوانید رابطه بهتری داشته باشید.

هنگام صحبت با یک شوهر درونگرا سوالات دقیق تری بپرسید

درونگراها معمولاً دوست دارند پاسخ های کوتاه بدهند، بنابراین اگر از آنها سؤالات رایج بپرسید، احتمالاً پاسخی ساده و کوتاه دریافت خواهید کرد که دوست ندارید. مثلا اگر از یک خارجی بپرسید غذای من خوشمزه بود؟ او ممکن است چند کلمه برای توصیف غذای شما داشته باشد و بابت آن از شما تشکر کند، اما پاسخ یک درونگرا ممکن است فقط کلمه “بله” باشد. بنابراین سعی کنید سوالات را با جزئیات بپرسید و پاسخ ها را در دهان خود بگذارید.

افراد درونگرا نمی دانند چگونه احساسات خود را بیان کنند یا نیازی به بیان افکار، احساسات و عواطف خود نمی بینند، بنابراین معمولاً پاسخ های کوتاهی می دهند. به عنوان مثال، اگر از شوهرتان بپرسید که آیا لباس جدید من را دوست دارید؟ اگر شوهرتان فکر می کند “این لباس برای شما عالی است، شما در این لباس زیبا به نظر می رسید، هر چه بپوشید زیباست”، پس فقط با این امکان پذیر است. پاسخ کوتاه “بله”. “با آن روبرو شوید، برای شما ناامید کننده است.”

پس اگر می خواهید جواب طولانی بگیرید، باید یک سوال بهتر یا چند سوال پشت سر هم بپرسید تا خواسته بیرونی خود را برآورده کنید.

شوهر درونگرا، مرد درونگرا، رفتار درست با ویژگیهای اخلاقی یک شوهر درونگرا

برخورد صحیح با شوهر درونگرا

به شوهر صمیمی خود فرصت تنهایی بدهید

بیگانگان افراطی با زندگی با دیگران سرحال می شوند و زیبایی تنهایی با خود را درک نمی کنند. درون نگری شوهر شما به این معناست که او نسبت به شما به تعامل کمتری با دیگران نیاز دارد و برای شارژ و شارژ مجدد به تنهایی نیاز دارد.

بنابراین، اگر احساس می کنید که شوهرتان نیاز به خلوت شدن با شما دارد، به او فرصت دهید تا در خلوت خود انرژی بگیرد و در این مدت می توانید با معاشرت با خانواده یا دوستانتان انرژی بگیرید.و پس از تمدید دوباره به هم بپیوندید. استحکام – قدرت

در موقعیت های اجتماعی به شوهر صمیمی خود کمک کنید

یکی از ویژگی های افراد درونگرا خجالتی بودن است، بنابراین اگر می خواهید شوهرتان از حضور در گروه های جدید لذت ببرد، سعی کنید همیشه هنگام ورود و معرفی او به دیگران در کنار او باشید و مسئولیت تشریفات شناسایی را بر عهده بگیرید تا شما شوهر گروه را می شناسد راحت تر می شود و می تواند خود را با شرایط وفق دهد.

شهود شوهر شما احتمالاً ترجیح می دهد در گروه های اجتماعی کوچک زندگی کند، بنابراین اگر با وجود تلاش های شما برای آشنایی با گروه باز هم ناآرام و ناراضی است، به مشارکت و حضور او در گروه استرس ندهید.به شخصیت و شخصیت او احترام بگذارید و مرزها

شوهر صمیمی خود را از قبل در مورد عادت ماهانه خود مطلع کنید

این امری طبیعی است که یک فرد خارجی عده ای را دعوت کند، اما اگر شوهرتان درونگرا است، باید یکی دو روز قبل به او بگویید.

مردی که صمیمی نیست و از بودن در جمع لذت نمی برد مسلما نمی تواند مثل شما راحت و عادی باشد و مهمانی که برای شما ساده و عادی به نظر می رسد برای او اتفاق مهمی است انرژی زیادی می گیرد.

برای شوهر درونگرا شما، سرزده یا اطلاع گروهی از دوستانتان چند دقیقه قبل از مهمانی، به معنای بی احتیاطی و ناآگاهی شماست.

اوقات گرمی که با دوستان خود می گذرانید می تواند تمام انرژی شوهرتان را تخلیه کند و زندگی مشترک شما را به خطر بیندازد، بنابراین برای به حداقل رساندن تضاد رفتاری، برای این موقعیت ها برنامه ریزی کنید و برای آنها برنامه ریزی کنید.تقویم خود را ایجاد و علامت گذاری کنید.

 مشکلات زندگی با شوهر درونگرا، شوهر درونگرا، شوهر درونگرا

مشکلات زندگی با یک شوهر درونگرا

در مورد نیازهای خود بحث کنید و به توافق برسید

سعی کنید هفته ای یک بار در مورد نیازهای خود صحبت کنید تا بهتر ملاقات کنید، پرسیدن سؤالات خاص و شخصی می تواند به بهبود رابطه شما کمک کند. مثلا :

شوهر درونگرا شما از انجام چه کاری متنفر است؟

کدام یک از موارد زیر مشکلات کمتری برای او ایجاد می کند؟

ویژگی های شما چیست؟

با پرسیدن این سوال می توانید تفاوت های شخصی خود را درک کنید و با کمک من راه حلی میانی برای رفع نیازهای هر دو نفر پیدا کنید.

مثلا به تنهایی یا با دوستانتان به مهمانی های بزرگ بروید و در مهمانی های کوچک از همراهی همسرتان لذت ببرید.

یا اگر مدام در مهمانی‌های بزرگ همسرتان را مسخره نمی‌کنید و نمی‌خواهید او را از گوشه دنج او بیرون کنید، او می‌تواند از بودن با شما در مهمانی‌های بزرگ لذت ببرد.

شاید مشکلی نداشته باشید که به تنهایی به بیجورن بروید، اما بعداً از فضای سرد و کم نور خانه متنفر هستید.

شاید ترجیح می دهید شوهر درونگراتان به جای اینکه با نگاهی غمگین و غمگین همراه شما باشد در غار شما تنها باشد.

شاید لازم باشد بدانید که چند بار در ماه می توانید دوستان خود را به خانه خود دعوت کنید یا به مجالس دوستانه بروید تا هم شاد باشید و هم شوهرتان مورد شکنجه قرار نگیرد، اما اگر جواب شوهرتان هرگز نیست، پس این کار را نکنید. بار باشد و آرزوهای خود را قربانی نکنید.

شوهر شهودی شما باید بداند که همانطور که او نیاز به تنها بودن دارد، شما هم باید با هم بنشینید و مهمانی کنید تا سرحال باشید و روحیه خود را حفظ کنید، بنابراین هر دو باید به خواسته های یکدیگر احترام بگذارید. نیاز به یادگیری و یافتن بهترین ها وجود دارد. راهی برای سازش با هم

مدیریت مکالمات هنگام مشاجره با شوهر صمیمی

بیرونی ها به همان اندازه پرانرژی، سرزنده و دوست داشتنی هستند که خوشحال هستند و همه را خوشحال می کنند، اما وقتی ناراحت و عصبانی هستند، احساسات زیادی را با سر و صدای زیاد بیرون می ریزند که برای افراد درونگرا غیرقابل تحمل است.

برونگراها حل مشکلات و مدیریت اختلافات را سالم می دانند. توضیح مشکلات و موقعیت ها با صدای بلند به آنها کمک می کند تا اطلاعات را بهتر تجزیه و تحلیل کنند و به نتیجه برسند، اما شوهر شهودی شما اینطور فکر نمی کند.

اکثر مردم دوست دارند به مشکلات درونی شخصا فکر کنند تا بتوانند تحلیل مناسبی داشته باشند، بنابراین وقتی مشکلی پیش می آید و شما در حال صحبت یا بحث در مورد آن هستید تا راه حلی بیابید، شوهر شما هنوز آن فرصت را ندارد. در مورد آن فکر کردم و نمی توانم با شما همراه شوم و به احتمال زیاد بحث شما به دعوا تبدیل می شود.

پس اگر با شوهری درونگرا ازدواج می کنید، باید در نظر داشته باشید که بعد از ایجاد مشکل، از همدیگر فاصله بگیرید تا شوهرتان به موضوع فکر کند و وقت هضم داشته باشد. اجازه ندهید شوهرتان زیر بار مشکلات مهم زندگی برود و به او یادآوری کنید که فرار از یک مشکل به معنای برطرف شدن مشکل نیست و پاک کردن صورت مشکل مشکلی را حل نمی کند.

تلفیقی: قسمت زناشویی بیتوت