۷ تکنیک مهم برای چیدمان اتاق خواب – کرم لایت


تکنیک های چیدمان اتاق خواب، تکنیک های چیدمان اتاق خواب، تکنیک های چیدمان اتاق خواب

۷ تکنیک مهم برای چیدمان اتاق خواب

اتاق خواب مکانی برای استراحت است. این اتاق خستگی روزهای شلوغ را برطرف می کند. اتاق خواب هم به اندازه بقیه خانه مهم است. ما به مکانی برای رهایی از خستگی و یافتن ایده های جدید نیاز داریم. ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا بیش از هر مکان دیگری به این مکان آرامش و انرژی برای کل روز بدهیم. در این قسمت از خانه نباید وسایل تزئینی و آشغال وجود داشته باشد. همیشه بهتر است منبع الهام و انرژی خود را تمیز و زیبا نگه داریم. ایده های پیشنهادی ما را دنبال کنید تا اتاق خواب خود را زیبا کنید.

۱. می توانید با بازسازی شروع کنید

چند قدم کلیدی برای تغییر دکوراسیون یا بازسازی اتاق قدیمی بردارید. اتاق ها و ساختمان های قدیمی اغلب دارای سطوح و کف ناهموار هستند. این ناهمواری را در گوشه و کنار دیوارها نیز خواهید دید. اولین قدم تراز کردن سقف، دیوارها و کف است. آ سطح لیزر کوچک یا جیبی این بسیار مفید خواهد بود. سطح لیزر به شما نشان می دهد که ساختمانی که می سازید یا بازسازی می کنید چقدر صاف و صاف است. این گام اول را با دقت بردارید تا این نسبت در ابتدای یک ساختمان تعمیر یا ساخت رخ ندهد.

۲. از Knopf و سقف کاذب استفاده کنید

برای زیبا و مرتب شدن اتاق باید یک قدم دیگر بردارید.تغییر جزئی در دکوراسیون به وجود آمده است. کناف روشی مقرون به صرفه برای تغییر شکل سقف و حتی دیوارهای اتاق خواب و تمام قسمت های دیگر است. ملحفه های نازکی که به سقف چسبانده می شوند و با نورپردازی مناسب راحتی لازم را برای اتاق خواب فراهم می کنند. اگر می خواهید دقت کار خود را افزایش دهید و کوله پشتی با دقت در جای مناسب قرار داده شده است، می توانید جیب های GPS کمک بگیر. شما مکان دقیق را روی GPS تنظیم کرده و آن را علامت بزنید تا میزان خطا کاهش یابد.

۳. رنگ روشن مناسب اتاق خواب را انتخاب کنید

با تکنیک های امروزی که از چیدمان اتاق خواب، اصول چیدمان اتاق خواب، تکنیک های چیدمان اتاق خواب آمده است، آشنا شوید.

نور مناسب را در دکوراسیون اتاق خواب انتخاب کنید

بهترین نورها ترکیبی از سفید و زرد هستند و ترکیب این دو نور انرژی جو را متعادل می کند. نور اتاق خواب بهتر است از منابع مختلف تامین شود. شما مجبور نیستید از پرچم استفاده کنید. اگر به لاکچری بودن علاقه زیادی دارید می توانید مدل های لوکس را انتخاب کنید اما امروزه سادگی زیبایی زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.

سادگی به شما اجازه می دهد فکر کنید. یک اتاق شلوغ پر از مجسمه های مجلل ممکن است مکان مناسبی برای استراحت شما نباشد. ما پیشنهاد می کنیم چراغ ها را توزیع کنید. از آباژور، چراغ مطالعه نواری، چراغ های تزئینی و رشته های مختلف در قسمت های مختلف اتاق خواب استفاده کنید. که آینه ها را منتشر کرد آینه نور حلقه ای او معروف است و طرفداران زیادی دارد. اگر دکوراسیون اتاق خواب شما متناسب با چنین مدل هایی است، آینه ای با این ویژگی ها زیبایی اتاق شما را بیشتر می کند.

۴. کمد لباس خود را مرتب کنید

برخی از افراد صندلی اتاق خواب خود را با کمد اشتباه می گیرند و لباس های خود را آنقدر روی زمین می پوشانند که دیگر کمد ندارند. در واقع تمام کابینت ها به صندلی های خالی منتقل شده اند. کمی بهتر عمل کنید و وقتی از سر کار برگشتید، لباس های کثیف را در سطل زباله یا لباس های شسته شده قرار دهید. لباس های تمیز را در بیاورید و در کمد آویزان کنید. سعی کنید همه کفش ها، روسری ها و شال ها، لباس های راحتی و لباس های رسمی را از هم جدا کنید تا در مواقعی که به همه چیز نیاز دارید، مجبور نباشید کل کمد لباس را بچرخانید تا لباس زیر پیدا کنید.

۵. تا حد امکان از تزئینات و تجملات دوری کنید

سادگی بهترین انتخاب برای محل استراحت شماست. نیازی نیست زیور آلات طلایی یا قاب عکس شخصی بزرگ روی دیوار داشته باشید. تنها چیزی که نیاز دارید یک آینه بزرگ یا متوسط، یک تخت، گیاهان سبز و نور فراوان است. هیچ چیز دیگری برای اتاق خواب لازم نخواهد بود. در صورت لزوم اتاق مطالعه خود را جدا کنید یا میز مطالعه خود را در محلی با طبیعی ترین نور قرار دهید. همانطور که پشت این میز می نشینید، باید بهترین برنامه ها را برای روزهای آینده بچینید. آن را روی میز به حال خود رها کنید و چند عنصر پرانرژی را روی آن قرار دهید.

۶. میز آرایش

با تکنیک‌های امروزی که از تکنیک‌های مدیریت اتاق خواب، تکنیک‌های مدیریت اتاق خواب کلیدی آمده‌اند، آشنا شوید.

یک میز آرایش کاربردی انتخاب کنید

این قسمت از اتاق زنان به ویژه زنان کارگر مانند میدان جنگ است. فقط آنها می دانند که چه لوازم آرایشی یا محصولات پوستی روی میز است. داشتن سفارش علاوه بر تامین انرژی، حال شما را خوب می کند. همه لوازم آرایشی را دسته بندی کرده و از محصولات مراقبت از پوست جدا کنید. برای هر کدام دو بخش مجزا در نظر بگیرید.

اگر تعداد زیادی عطر و ادکلن دارید، لازم نیست همه آنها را روی میز بگذارید. می توانید جای مناسبی را در کشوی میز برای آنها در نظر بگیرید. هرچه میز آرایش شما خلوت تر باشد، دسترسی به هر محصولی برای شما آسان تر است. به عنوان مثال، کرم‌های مراقبت از پوست مانند کرم‌های دور چشم و کرم‌های مرطوب‌کننده را بسازید که بیشترین کاربرد را برای برداشتن و تغییر موقعیت آسان دارند.

۷. کتابخانه

برخی بر این باورند که کتاب و کتابخانه نیاز به یک اتاق مجزا دارد و شما نمی توانید کتاب را در محیطی که برای استراحت انتخاب کرده اید قرار دهید. انتخاب باشماست. کتاب ها مجموعه ای از انرژی ذهنی هستند و هر کتاب نشان دهنده انرژی یک یا چند نفر است. این گروه های انرژی برای جریان یافتن به محیط متفاوتی نیاز دارند. یک اتاق جداگانه برای کتاب و مطالعه داشته باشید و در صورت امکان یک کتابخانه شخصی ایجاد کنید. در روزهایی که به انرژی زیادی نیاز دارید، این اتاق را برای کار خود در نظر بگیرید تا حس خوبی را که نیاز دارید به دست آورید.

اتاق خواب و نشیمن خود را هر روز تمیز کنید. این کار را به عنوان بخشی از روتین پوست خود انجام دهید. روح شما به نظم اتاق تمیز نیاز دارد و تا آنجا که ممکن است انرژی باید از اتاق خواب شما شروع شود.

نویسنده: سراکبلی