۷ مصدوم بر اثر برخورد زنجیره ای ۴ خودرو در جاده اصلیایسنا/گلستان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های مینودشت و گلیکش از مجروح شدن هفت نفر در تصادف ۴ خودرو با هم در محور گلیکش بجنورد خبر داد.

محمدرضا استیری در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه خبر این حادثه رانندگی عصر امروز به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گلستان رسیده است، اظهار کرد: بر اساس این گزارش. ، ۴ خودرو در جنگل گلستان با هم برخورد کردند و تصادف رخ داد.

وی با بیان اینکه تیم امداد و نجات هلال احمر گلستان بلافاصله پس از دریافت گزارش در محل حادثه حاضر شد، افزود: پایگاه امداد و نجات بین شهری مینادشت – تنگراه با ۲ نفر و یک دستگاه آمبولانس برای امدادرسانی به این حادثه فراخوان شد. قربانی

7 مصدوم بر اثر برخورد زنجیره ای 4 خودرو در جاده اصلی

7 مصدوم بر اثر برخورد زنجیره ای 4 خودرو در جاده اصلی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های مینودشت و گالیکش بر برخورد خودرو ام وی ام x33 با پراید ۱۱۱، آل نود و پژو ۲۰۶ در این حادثه تاکید کرد و خاطرنشان کرد: در این حادثه ۱۵ نفر تصادف کردند. در این حادثه هفت نفر از آنها به شدت مجروح شدند.

استری به محل دقیق این رویداد در محور گلیکش – بجنورد، نزدیک ابتدای جنگل گلستان اشاره کرد و گفت: دو نفر از مصدومان که یک مرد ۶۶ ساله و یک خانم ۵۳ ساله بودند پس از ترخیص توسط نیروهای امدادی هلال احمر به بیمارستان رسول اکرم کله منتقل شدند.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. به طور خودکار به صفحه اول می روید…