۸ نکته برای بهترین فضای غذاخوری در خانه – نور کریم


بهترین فضای ناهار خوری در خانه، بهترین مکان برای میز غذاخوری در دکوراسیون، مکان مناسب برای اتاق غذاخوری در خانه

بهترین مکان غذاخوری در خانه

بهترین مکان برای میز ناهارخوری در دکوراسیون

اگر در مورد آن فکر کنید، متوجه خواهید شد که اتاق های غذاخوری در واقع قلب خانه های ما هستند. این مکان‌هایی هستند که در آن زمان با کیفیتی را با خانواده و دوستان به اشتراک می‌گذاریم. یک منطقه ناهار خوری زیبا – منطقه ای که منعکس کننده سلیقه و سبک شما باشد – تجربه را حتی شیرین تر می کند.

افرادی که در خانه های بزرگ زندگی می کنند از این بابت نگران نیستند زیرا فضای بزرگی که در اختیار آنها قرار می گیرد این امکان را به آنها می دهد که اتاق جداگانه ای را برای میز ناهارخوری اختصاص دهند، اما در خانه های کوچک به دلیل نبود فضای مشخصی که باید وجود داشته باشد نگران کننده است. آیا میز را می توان برای میز ناهارخوری گذاشت؟ قبل از خرید میز ناهارخوری باید مطمئن شوید که به دنبال چه ابعادی هستید و چقدر فضای میز ناهارخوری و صندلی های آن را اشغال می کند.

۸ نکته برای بهترین فضای غذاخوری در خانه

حال، دکوراسیون اتاق ناهارخوری عالی را تصور کنید. چه یک اتاق یک نفره یا بخشی از یک مفهوم باز، منطقه غذاخوری شما باید کاربردی، کاربردی و زیبا باشد! در این مقاله bytot در اینجا ۸ نکته برای شروع شما وجود دارد:

۱. اجازه دهید جزئیات معماری خانه شما را راهنمایی کند

همیشه سبک چوب و پارچه را انتخاب کنید که با طراحی خانه شما مطابقت داشته باشد. به اتاق شما شخصیت می افزاید و بیانیه می دهد!

این بدان معنا نیست که اگر در یک خانه کشاورزی دهه ۱۸۲۰ زندگی می کنید، نمی توانید یک اتاق غذاخوری معاصر داشته باشید! ترکیبی از سبک ها و دوره های طراحی داخلی تا زمانی که یک سبک متضاد بصری در داخل اتاق وجود داشته باشد کار می کند.

اگر خانه مزرعه ای سنگی زیبایی دارید و مشتاق یک سرویس غذاخوری شیشه ای و کرومی هستید، ادامه دهید. با این حال، ممکن است برخی از درهای فرانسوی را به اتاق غذاخوری اضافه کنید تا سبک داخل اتاق را محدود کنید.

۲. به فضا و مقیاس فکر کنید

زمانی که شما شروع به برنامه ریزی اتاق ناهارخوری جدید خود می کنید می تواند چالش برانگیز باشد، اما اگر لیست خواسته ها و برنامه ریزی ایجاد کنید، قرار دادن مبلمان می تواند بدون دردسر باشد. اگر به شکل اتاق و الگوی ترافیک خود فکر کنید، روند برنامه ریزی شما بسیار آسان تر خواهد شد.

مهم ترین نکته ای که هنگام قرار دادن میز و صندلی ناهار خوری باید به آن توجه کنید این است که هرگز این میز و صندلی ها را در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد منزل خود قرار ندهید زیرا اگر میز ناهارخوری را در این مکان قرار دهید با آن مواجه خواهید شد. مشکلات با حمل و نقل و سرو غذا و چیدن سفره و چیدمان مناسب دست شما آزاد نیست.

نکاتی برای فضای ناهارخوری خوب بهترین مکان برای میز ناهارخوری در دکوراسیون نکاتی برای انتخاب بهترین مکان برای میز ناهارخوری در دکوراسیون

نکاتی برای بهترین فضای غذاخوری

۳. اندازه صحیح جدول چقدر است؟

به یاد داشته باشید، اتاق ناهار خوری فقط یک اتاق بدون میز ناهارخوری است. بنابراین مهم است که تصمیم بگیرید هدف اتاق شما چیست. آیا صرفا برای غذا خوردن و سرگرمی است یا چند منظوره خواهد بود، مثلا استفاده از اتاق به عنوان فضای کار یا فضای بازی؟ تصمیم شما به شما کمک می کند اندازه و شکل میز و سایر قطعات مورد نیاز برای فضا را تعیین کنید.

هنگام خرید میز ناهارخوری مهم است که به خاطر داشته باشید که میزبان چند نفر خواهید بود.

۴. سبک های مختلف مبلمان را با هم مخلوط کنید

طراحی داخلی راه طولانی را پیموده است. همیشه لازم نیست یک میز سنتی با شش صندلی همسان داشته باشید. می توانید مبلمان اتاق ناهارخوری را به روش های مختلف ترکیب کنید. سعی کنید صندلی های وسط هر انتهای میز را با دو صندلی کاپیتانی هماهنگ کنید. گزینه دیگر این است که سه طرف میز را با همان سبک نشیمن خط بکشید و سپس یک نیمکت بلند و روکش شده در سمت چهارم قرار دهید. برای خلاقیت بیشتر، سه نوع صندلی مختلف را با هم ترکیب کنید!

مخلوط کردن می تواند فراتر از مبلمان باشد. قوانین طراحی داخلی امروزی می گوید که ما می توانیم رنگ های مختلف چوب را با هم ترکیب کنیم، البته به شرطی که آنها یک رنگ باشند. شما می توانید الگوها و رنگ های مختلف پارچه را با هم ترکیب کنید، به شرط اینکه قوانین چرخه رنگ را رعایت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که خارج از چارچوب فکر کنید!

خانه شما مکانی صمیمی است و باید شخصیت شما را با سبک خود منعکس کند. برای موفقیت در دستیابی به این هدف، باید زمان و تلاش خود را صرف تعیین سبک طراحی مورد نظر خود کنید.

دکوراسیون اتاق ناهار خوری، دکوراسیون و چیدمان پذیرایی، چیدمان اتاق غذاخوری

بهترین مکان برای میز ناهارخوری در دکوراسیون

۵. میز ناهارخوری در آشپزخانه

اگر میز ناهارخوری شما کوچک است و فضای کافی برای قرار دادن آن در آشپزخانه دارید، آن را در آشپزخانه قرار دهید، در غیر این صورت، میز ناهار خوری کوچک شما باید نزدیک آشپزخانه شما قرار گیرد و سعی کنید حداقل فاصله را از آشپزخانه خود داشته باشید. . تا بتوانید ظروف پذیرایی و آشپزخانه را به راحتی سر میز خود حمل کنید و برایتان سخت نباشد.

بهتر است برای انتخاب محل قرار گرفتن میز ناهارخوری از خلاقیت زیادی استفاده کنید. به عنوان مثال اگر فضایی که در اختیار دارید کوچک است و میز ناهارخوری شما ابعادی بزرگتر از فضا دارد، در صورت امکان آن را به دیوار نصب کنید و این به شما امکان می دهد از فضای اطراف نهایت استفاده را ببرید.

۶. فرش مناسب برای میز ناهارخوری خود را پیدا کنید

یک فرش منطقه، منطقه غذاخوری شما را مشخص خواهد کرد. فرشی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شود، مانند پشم یا موی روی پوست، و سپس مطمئن شوید که فرشی با اندازه مناسب دارید.

فرش اتاق ناهارخوری باید به اندازه ای بزرگ باشد که فرش ۲ فوت اضافی دور میز و صندلی داشته باشد. البته این مربوط به میز ناهارخوری است که به صورت روزانه استفاده می کنید.

اگر فضای ناهارخوری اجازه فرش به اندازه کافی بزرگ را نمی دهد، بهتر است اصلاً فرش را زیر میز قرار ندهید.

گاهی اوقات وقتی فضای بین نشیمن، غذاخوری و آشپزخانه وسیع است، فضای محدودی دارید. با فرش می توانید هر ناحیه را تعریف کرده و از هم جدا کنید. فرش اتاق غذاخوری نباید روی قسمت های دیگر همپوشانی داشته باشد.

بهترین مکان برای میز ناهار خوری در دکوراسیون مکان مناسب برای غذاخوری منزل نکاتی برای بهترین فضای ناهار خوری

انتخاب فرش مناسب برای اتاق غذاخوری

۷. چراغ های اتاق غذاخوری

طراح مری لی اسمیت به مشتریان خود توصیه می کند که یک سوئیچ کم نور باید نور اصلی را در هر اتاق غذاخوری کنترل کند. دیمر به شما این امکان را می دهد که در مواقعی که نیاز به تمیز کردن و راه اندازی فضای ناهارخوری دارید به قدرت کامل برسید. سپس هنگامی که نیاز به ایجاد یک عصر تاریک دارید، چراغ ها را خاموش کنید.

لوستر اتاق غذاخوری شما نقطه کانونی اصلی منطقه غذاخوری شما است. از معاصر تا سنتی، گزینه‌ها و سبک‌های زیادی متناسب با طراحی اتاق شما وجود دارد.

نور بالای میز شما منعکس کننده سبک میز و سایر مبلمان اتاق است. پرچم شما باید آنقدر پایین آویزان شود که مهمانان دور میز در چشمانشان «چراغ چراغ» نشود، اما نه آنقدر پایین که در گفتگوی شما و مهمانان دور میز اختلال ایجاد کند.

دیوارکوب ها به خوبی به عنوان نورپردازی برجسته در اتاق های غذاخوری عمل می کنند. آنها برای هر فضایی مناسب هستند و می توانند فضایی رمانتیک ایجاد کنند، به خصوص وقتی با نور شمع همراه شوند.

دلیلی وجود دارد که رستوران ها چراغ های خود را کم می کنند. همه چیز اشتها آورتر به نظر می رسد و افراد در نور کم بهتر به نظر می رسند. یک چراغ آویز و چند چراغ رومیزی می توانند تفاوت ایجاد کنند.

نکاتی برای انتخاب دکوراسیون اتاق غذاخوری در منزل، دکور و چیدمان اتاق غذاخوری در منزل، دکوراسیون اتاق غذاخوری

چراغ ها و لوسترهای مناسب برای اتاق غذاخوری

۸. دکوراسیون دیوار اتاق غذاخوری

شما سلیقه خاصی دارید که آن را به فضای شخصی شما تبدیل می کند. هنر در اتاق غذاخوری شما باید چیزی باشد که شما دوست دارید! تنها چیزی که باید در مورد ابعاد دیوارها بدانید این است که بتوانید یک هنر خاص را انتخاب کنید.

نقاشی ها و آثار هنری را که برای این فضا دارید جمع آوری کنید و انتخاب خود را بررسی کنید. نقاشی های آبرنگ، چاپ های اصلی و عکس ها به طور کلی باید دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شوند. به گفته وی، بیشتر این قطعات با استفاده از شیشه خاصی ساخته شده اند که تصویر را از آسیب های خورشید محافظت می کند.

با تجزیه و تحلیل فضای دیوار فعلی خود شروع کنید. به طور کلی، یک اثر هنری کوچک زمانی که بر روی یک دیوار باریک قرار می گیرد بهتر به نظر می رسد.

گزینه های زیادی برای نمایش آثار هنری برای اتاق های غذاخوری وجود دارد.

– دیوار گالری

– یک آینه بزرگ

– کاغذ دیواری طرح دار

– یک دیوار سبز

– یک تخته سیاه

– عکس های خانوادگی

– آثار هنری تایپوگرافی

– مجموعه ای از بشقاب ها

– قفسه ها

– دکوراسیون پنجره طرح دار

– گیاه بزرگ

– یا ترکیبی از دو مورد بالا.

آثار هنری برای اتاق باید آخرین عنصری باشد که در فضای شما قرار می گیرد. صبر کنید تا قطعات خود را آویزان کنید تا فرش، کمد، کابینت، میز، صندلی و نورپردازی در جای خود قرار گیرند.

از اضافه کردن آینه ها و قطعات مجسمه به ترکیب نترسید. به یاد داشته باشید، اینجا خانه شماست. این بازتابی از شما و خانواده شماست. هنگام گروه بندی آثار هنری یا لوازم جانبی، قانون ۴ را فراموش نکنید.*

*قانون سه نفر بیان می کند که چیزهایی که به اعداد فرد چیده شده اند جذاب تر و به یاد ماندنی تر از گروه های زوج هستند. به نظر می رسد سه عدد جادویی است، اما ۵، ۷، و ۹ نیز به خوبی کار می کنند.

سه شی با ارتفاع های مختلف انتخاب کنید و آنها را روی قفسه ها، بوفه ها و هر سطح دیگری قرار دهید.

بهترین فضای ناهار خوری در خانه، فضای مناسب برای غذاخوری در خانه، بهترین مکان برای میز ناهار خوری در دکور

تزیین فضای غذاخوری در خانه

مرحله ی بعدی

گاهی چشم و ذهن شما یک چیز می خواهد و بودجه شما چیز دیگری می خواهد، اما هنر و دکور گران نیست! لایه بندی در دکور را می توان با هر بودجه ای انجام داد، واقعاً بسته به ترکیب رنگ شما و آنچه که مناسب است. از آنجا می توانید هر اتاقی در خانه خود را به سطح بعدی ببرید.

تلفیقی: بخش مد بیتوت