۹ نکته برای استفاده از جواهرات طلا در استایل خود – نور کریم


نکات استفاده از زیورآلات طلا، سرویس طلا، نکات استفاده از طلا و جواهرات

نکاتی برای استفاده از جواهرات به سبک خود

احتمالا برای شما هم پیش آمده که به جعبه جواهرات خود نگاه کنید و به راحتی نتوانید مدل مناسب لباس خود را انتخاب کنید. شاید ساده ترین کار استفاده از جواهرات معمولی باشد، اما شاید این بار نیاز به تغییر کمی داشته باشید. اگر به دنبال نکات عملی استایلی هستید تا بهترین استفاده را از مجموعه جواهرات خود ببرید، ما آموزش های کاربردی را برای شما آماده کرده ایم.

قانون اول

اولین قانون استفاده از جواهرات این است که هیچ قانونی وجود ندارد! تخیل خود را به هیچ مجموعه ای از قوانین دلخواه محدود نکنید. بقیه نکات در این لیست فقط نکاتی هستند که به شما کمک می کنند تا روتین سبک جواهرات خود را بفهمید، اما در پایان روز باید بفهمید که سبک منحصر به فرد شما چیست. شما به راحتی می توانید بهترین انتخاب را در مورد نحوه استفاده از اکسسوری منحصر به فرد خود با استایلی شیک داشته باشید.

اگر می خواهید سرویس طلا را برای یک مهمانی و جشن بزرگ انتخاب کنید، این کار را با توجه به یقه پیراهن خود انجام دهید. به خاطر داشته باشید که وقتی خرید انواع خدمات طلا بدون نگین یا با نگین مدل های مختلف را بررسی کنید. به عنوان مثال، برندهای ایتالیایی مدل های زیبا، جدید و مقرون به صرفه را با کیفیت بالا روانه بازار کرده اند. با در نظر گرفتن مدل یقه لباس، انتخاب مناسبی برای سرویس طلای خود داشته باشید.

روند جدید روز را دنبال کنید

طلا خدمت کنید، از اغراق اجتناب کنید، هماهنگی مناسب

استفاده از بسیاری از لوازم جانبی طلا

یکی از ویژگی های ترند جدید استفاده از طلا لایه بندی، استفاده از چندین اکسسوری طلا در کنار هم و به هم پیوستن سبک است. لایه بندی یک راه سرگرم کننده و هیجان انگیز برای گنجاندن چندین قطعه در استایل شما است. از این روکش می توان برای گردنبند، دستبند، گوشواره یا انگشتر نیز استفاده کرد.برای کسانی که چندین سوراخ در گوش خود دارند) لایه بندی جواهرات به شما این امکان را می دهد که قطعات خود را با هم ترکیب کرده و یک سبک جدید ایجاد کنید. لایه بندی در تمامی سبک های ورزشی و رسمی قابل استفاده است. این کار را حتی با پوشیدن لباس انجام می دهند.

از زیاده روی در آن بپرهیزید

در حالی که ما فقط لایه بندی و پوشیدن چند تکه را توصیه می کنیم، مطمئن شوید که این کار را در جایی که مناسب است انجام دهید. در واقع برای محیط اداری نیازی به لایه بندی ندارید. می توانید بقیه پول خود را صرف سرمایه گذاری کنید و شمش طلای ۲۴ یا ۱۸ عیار بخرید. می توانید آن را در روز اول هر ماه و غیره انجام دهید بررسی قیمت روز طلا برای آینده خود یک برنامه بلند مدت داشته باشید. هیچ کس نمی خواهد شبیه یک جواهر فروشی متحرک باشد که مجموعه ای از جواهرات را به نمایش می گذارد که حتی یک تکه ندارند.

هارمونی مناسب ایجاد کنید

انتخاب جواهرات خود را با توجه به لباس خود برنامه ریزی کنید. رنگ، پارچه، یقه… همه این عوامل به شما کمک می کند تا بهترین مدل زیورآلات خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، زمانی که لباس یقه دار می پوشید، از گردنبندهای کوچک با بند دایره ای استفاده کنید. مرواریدها هم بشقاب زیبایی برای لباس یقه دار هستند. وقتی لباس شما یقه بلندی دارد باید از زنجیر بدون آویز استفاده کنید. زنجیر کارتیه برای لباس های یقه هالتر مناسب است.

مدل های مختلف را با هم امتحان کنید

از آزمایش چندین مدل طلایی با هم نترسید. گوشواره عقیق سبز دور طلا، انواع گوشواره حلقه ای و سنگ های قیمتی، زنجیر چند تکه و حلقه های تک حلقه ای ساده را امتحان کنید. گاهی اوقات لازم است تا جایی که امکان دارد لباس بپوشید و جواهرات طلایی شما استایل خاص شما را مشخص می کند. کمی آزمون و خطا و در نهایت به ترکیبی می رسید که شبیه جادو است.

قدرت سبک خود را پیدا کنید

برخی از قطعات نیاز به تعمیر دارند و گاهی اوقات طلا و جواهرات این اصلاح را انجام می دهند. قبل از پوشیدن و انتخاب جواهرات، به نقاط قوت و ضعف استایل خود فکر کنید. دست های بلند می توانند از حلقه های نیمه و حلقه های ساده استفاده کنند. همچنین زیورآلات تک برای این مدل آستین بلند زیباست. اگر مچ های نازکی دارید، هرگز سراغ مدل های قدیمی مثل النگو نروید و در عوض دستبندهای زنجیری را امتحان کنید و حتما آن را با ساعت بپوشید.

یک سبک شخصی ایجاد کنید

مشخصات فردی برای انتخاب جواهرات، انواع جواهرات برای خرید، نکاتی برای انتخاب جواهرات

از جواهرات به سبک خود استفاده کنید

چسبیدن به روند و پوشیدن چیزی که دنیای مد را تکان می دهد ایمن نیست، و این بدان معناست که استایل شخصی خود را فراموش خواهید کرد. یاد بگیرید که تعادل ایجاد کنید و اجازه ندهید روند مد سبک شخصی و راحتی شما را به خطر بیندازد. استایل خود را حفظ کنید و با روند مد همراه باشید.

وضعیت خود را در نظر بگیرید

مهم است که بدانید برای چه مناسبتی لباس می پوشید. همانطور که گفتیم برای محیط اداری نمی توان جواهرات لایه ای داشت. از طرفی ممکن است برای یک جشن عروسی اسپرت یا معمولی به نظر نرسید. قبل از رفتن به هر مکانی، آب و هوا را به خوبی اندازه گیری کنید تا بهترین ترکیب را انتخاب کنید.

جدا از اینکه هنگام انتخاب جواهرات لباس خود را در نظر داشته باشید، مهم است که به مناسبتی که آن را می پوشید نیز توجه کنید. آیا این یک محیط معمولی، یک شب قرار صمیمی یا یک رویداد جشن است؟ شما باید بسته به مناسبت و فعالیت هایی که قصد دارید در آن شرکت کنید، سبک مناسبی داشته باشید.

زیور آلات و فصول

نه تنها این ایده خوبی است که روند آب و هوا را در نظر بگیرید، بلکه همیشه باید پیش بینی آب و هوا را برای روز بعد بررسی کنید. پوشیدن جواهرات سنگین در یک روز گرم هیچ سودی برای شما ندارد و اگر روز بارانی است، قطعاً نمی خواهید جواهرات فلزی گرانبهایتان در معرض آب یا رطوبت بیش از حد قرار بگیرند.

ویژگی های شخصی شما، مانند رنگ پوست و فرم صورت، عواملی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا تصمیم بگیرید چه نوع جواهراتی واقعاً ظاهر شما را زیباتر می کند. همه چیز را در نظر بگیرید و یک سبک خاص ایجاد کنید.

نویسنده: سراقبالی