Are Hard Seltzers Actually As Healthy As They Seem?


آیا آب معدنی سخت برای شما مضر است یا در واقع تا حدودی سالم است؟ ما از دو متخصص تغذیه ثبت شده برای مصرف متخصص آنها درخواست کردیم.

اقدامات لازم را انجام دهید ، شراب ، آبجو و مشروبات الکلی: مصرف کنندگان دائماً از نوع جدیدتر و تازه تری از الکل با PR عالی برای شروع استفاده می کنند.

بر اساس گزارش صنعت توسط Grand View Research ، انتظار می رود بازار آب معدنی سخت با نرخ رشد مرکب سالانه رشد کند. 16.2 درصد تا سال 2027 غول های صنعت نوشیدنی و مارک های نوظهور با امید به استفاده از این روند در حال آماده سازی هستند تا به White Claw و Trull ضربه محکمی برسانند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش این ارواح ، مشخصات تغذیه ای آنها بدون چربی است. اما آیا آنها همانطور که بازاریان ادعا می کنند سالم هستند یا ماینرهای سخت برای شما مضر هستند؟

در زیر ، دو متخصص تغذیه هر آنچه را که باید در مورد محتوای تغذیه ای (یا کمبود آن) سلتزر سخت بدانید ، به اشتراک می گذارند.

آب معدنی سخت چیست؟

سلتزر سفت ، که به سلتزر الکلی و سلتزر تیز نیز معروف است ، حاوی آب گازدار ، الکل و طعم میوه است.

محتوای الکل به دلایل زیر است:

  • نیشکر تخمیر شده
  • جو مالت یا دانه های تخمیر شده بدون گلوتن

ویژگی های تغذیه ای

آب معدنی سخت اغلب به عنوان یک نوع الکل سالم معرفی می شود. امی شاپیرو MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrition در نیویورک می گوید: “برخی از مارک های آب معدنی سخت حتی افرادی را دارند که محصولات خود را با لباس تمرین می نوشند.”

اکثر معادن خوشه دار فاقد گلوتن هستند (به استثنای جو مالت) ، شایان ذکر است. به همین دلیل آنها برای افراد مبتلا به عدم تحمل یا حساسیت به گلوتن جذاب است.

لورن اسلایتون ، MS ، RD ، بنیانگذار Foodtrainers در نیویورک ، می افزاید: “من مصرف کنندگان را به دنبال آب معدنی سخت می دانم زیرا در آن قند و کربوهیدرات کمی وجود دارد.”

با این حال ، این ویژگی ها لزوماً این نوشیدنی ها را با یک شیوه زندگی سالم سازگار نمی کند. از این گذشته ، هنوز الکل است.

محتوای الکل Hard Seltzer

میزان الکل بر حسب حجم (ABV) در الکل اندازه گیری می شود. اسلیتون می گوید: “بیشتر آبجوها پنج درصد ABV ، 12 درصد شراب و 40 درصد مشروب هستند.”

با این حال ، وقتی صحبت از سلتزر سخت می شود ، او می گوید ABV در مارک های مختلف متفاوت است و تعمیم محتوای الکل را دشوار می کند. برخی از آنها تا چهار درصد پایین هستند ، در حالی که برخی از موارد جدیدتر می توانند 12 درصد یا بیشتر باشند. “

قدرت نوشیدنی های الکلی و میزان مصرف شما به طور طبیعی بر میزان سالم بودن مصرف شما تأثیر می گذارد.

دوستانی که در کباب سلستر مشروب الکلی به اشتراک می گذارند

آیا آب معدنی سخت از سایر انواع الکل سالمتر است؟

نمی دانید چگونه پنجه ها و سایر غذاهای مورد علاقه شما در برابر انواع دیگر الکل قرار می گیرند؟

به عنوان یک یادآوری ، در اینجا یک اشاره سریع به اندازه استاندارد سرویس هر کدام وجود دارد:

  • سلتزر سخت = 12 اونس (یک قوطی)
  • شراب = پنج اونس
  • آبجو = 12 اونس (یک قوطی)
  • ارواح = 1.5 اونس (یک شات)

Hard Seltzer – شراب

شاپیرو می گوید آب معدنی سخت قند کمتری نسبت به اکثر شراب ها دارد. او همچنین تأکید می کند که آنها معمولاً “چهار تا شش درصد” در ABV پایین تر هستند ، بدون احتساب نقاط زیاد در انتهای بالا.

با این حال ، اسلایتون به نکته ای در مورد قند اشاره می کند که مشروب خواران ممکن است از آن قدردانی کنند.

او می گوید: “پنجه سفید کمتر از دو گرم قند دارد و در واقع کمی کمتر”. “اما آنچه اکثر مردم متوجه آن نیستند این است که یک شراب خشک – برای مثال pinot grigio – به همان میزان است.”

هارد سلتزر و آبجو

اسلیتون در همان یادداشت در مورد محتوای قند ، به این واقعیت اشاره می کند که آبجو به طور معمول فاقد قند است. (مگر اینکه آبجو ترش و سایر انواع میوه ای با شکر اضافه شده را برای طعم ترجیح می دهید.)

با این حال ، او می افزاید ، “آبجو دارای کربوهیدرات بیشتری است ، 13 گرم در قوطی.” بنابراین اگر سعی می کنید میزان مصرف کربوهیدرات خود را زیر نظر داشته باشید (یا از رژیم غذایی کم کربوهیدرات مانند کتو پیروی می کنید) ، آب معدنی سخت ممکن است انتخاب بهتری باشد.

Hard Seltzer and Spirits

اسلایتون معتقد است که اکثر نوشیدنی های الکلی حاوی صفر گرم شکر هستند ، مگر اینکه حاوی قند اضافه شده برای ایجاد مشروب طعم دار ، مانند اکثر آبجوها باشند. همچنین ، هنگام نوشیدن مشروب ، می توانید آن را با همزن بنوشید ، که ممکن است حاوی قند باشد.

در مورد کربوهیدرات ها؟ او می گوید: “مطمئناً یک پنجه سفید دارای کربوهیدرات کم با دو گرم در قوطی است ، اما یک تکیلا صفر گرم کربوهیدرات دارد.” “ناگهان معدنچیان سخت ظاهری خاص ندارند!”

آیا هاردسلتزر مرطوب کننده است؟

از آنجا که آب گازدار غیر الکلی می تواند به میزان روزانه هیدراتاسیون شما اضافه کند ، آیا این امر می تواند در مورد نوع غیر الکلی آن نیز صادق باشد؟

متاسفانه شاپیرو با یک نه قاطع به این سال پاسخ می دهد. او می گوید: “الکل صرف نظر از آنکه برای بدن سمی تلقی می شود ، برای شما مفید نیست.” “همچنین باعث کم آبی شما می شود.”

به همین دلیل است که او توصیه می کند بعد از هر وعده الکل یک لیوان آب بنوشید و همچنین “اگر آن روز چند نوشیدنی خورده اید یک لیوان بزرگ قبل از خواب”.

شخصی که نی را در یک لیوان آب معدنی سخت با میوه اضافه می کند تا برای سلامتی مفید باشد

چگونه سالم ترین سدزر سخت را انتخاب کنیم

هر دو متخصص تغذیه توصیه می کنند که برچسب ها را به طور گسترده بررسی کرده و از ادعاهای بازاریابی فراتر رفته و بهترین سولتر سخت را که اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد ، بیابید.

در اینجا برخی از بهترین نکات ذکر شده است:

  • یک مصرف کننده آگاه شوید. شاپیرو خاطرنشان می کند که بسیاری از مارک ها دوست دارند با استفاده از اصطلاحات مختلف “تمیز عمل کنند” ، که می تواند استفاده از شیرین کننده های مصنوعی و سایر افزودنی های نه چندان سالم را پنهان کند. یادگیری نحوه پیمایش برچسب ها به شما در جستجوی سالم ترین سولتر سخت کمک می کند و می تواند به شما در حمل و نقل دیگر نیز کمک کند.
  • دنبال چیزهای خوب باشید شاپیرو ادامه می دهد: “من می گویم” ارگانیک “یا” بدون قند اضافه “بهترین گزینه برای کلمات مفهومی است.” ممکن است بخواهید نوک بالا را لغو کنید و بررسی کنید که انتخاب سلتزر خوشه ای شما مشخصا فاقد شیرین کننده ها و طعم دهنده های مصنوعی است. اسلایتون می افزاید: سالم ترین آب معدنی سخت حاوی میوه های واقعی است که نباید خیلی شیرین باشد یا کربوهیدرات زیادی داشته باشد.
  • مراقب قرار گرفتن در معرض BPA باشید. اسلاتون می گوید معادن سخت اغلب در قوطی های آلومینیومی قرار دارند و می توانند با BPA پوشش داده شوند. او هشدار می دهد: “BPA ها اختلالات غدد درون ریز هستند و الکل می تواند این مواد شیمیایی را بیشتر نشت کند.” اگرچه تنها 10 درصد از محصولات کنسرو شده هنوز حاوی این ماده شیمیایی هستند ، اما منبع اصلی قرار گرفتن در معرض BPA باقی می مانند. اگر نگران عوارض جانبی احتمالی هستید ، ممکن است بخواهید مستقیماً با مارک های سخت سلتزر تماس بگیرید تا در مورد بسته بندی آنها سوال کنید یا به جای آن به نوشیدنی های در بطری های شیشه ای بروید.

زیر خط کشی

بنابراین ، آیا پاسخ روشنی برای این سوال وجود دارد که آیا آب معدنی سخت برای شما مضر است؟ آیا آنها می توانند با رژیم غذایی سالم سازگار شوند؟

اسلایتون در پایان می گوید: “من در مورد سلتزرهای سخت موضع سختی نمی گیرم.” “این یک انتخاب خوب در مقایسه با انواع دیگر الکل است – اما آنها با وجود بازاریابی از غذای سالم فاصله دارند. در حالی که ما می توانیم موها را هنگام مقایسه الکل و آبجو با سولترز سخت تقسیم کنیم ، بهترین انتخاب شما این است که بر تعداد نوشیدنی هایی که می نوشید نظارت کنید. به

این نکته برای سلامت کلی شما و همچنین اهداف خاص سلامتی شما مفید خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر مدیریت وزن نگران کننده است ، وی توصیه می کند مصرف الکل خود را محدود کنید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان و هفت نوشیدنی در هفته برای مردان) تا متوجه نتایج مثبت شوید.

شاپیرو ، که نیاز به در نظر گرفتن برنامه کلی تغذیه شما دارد ، می افزاید: “کالری ناشی از الکل هیچ ماده مغذی را تأمین نمی کند ، بنابراین خالی است.”

در یادداشت پایانی ، هر دو RD می گویند که اگر شما به طور معمول الکل نمی نوشید ، جذابیت ظاهری آب معدنی سخت نباید شما را آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید