Bolt Prof در رژیم کتوژنیک؟ بهترین زمان خوردن Bolt Prof کیست؟


بولت در رژیم کتوژنیک

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا به آن به اندازه کافی کتو گفته می شود؟ و چرا رژیم کتوژنیک دارید ، با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

Bolt Prof در واقع یک قابلمه قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT ساخته شده است.

کافی است یک فنجان قهوه درست کنید ، 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید تا ضد پیچ ​​شود. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با همزن یا کفگیر مخلوط کنید.

روغن نارگیل قهوه ضد گلوله - در رژیم کتوژنیک ضد گلوله است

چرا بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟

اول از همه ، شما باید درباره فواید و مضرات قهوه بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که از حوصله این مقاله خارج است. با این حال ، مهمترین مزایای آن این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون های بدن را افزایش می دهد و ذخایر چربی را برای استفاده بدن آماده می کند. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک این است که باعث کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن می شود.

اما رژیم کتو علاوه بر مزایایی که دارد ، معایبی نیز دارد که متأسفانه بسیار سنگین است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصا برای افراد استرس زا.

قبل از تحقیقات مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار شدید باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، سطح قند خون شما را افزایش می دهد و هنگامی که سطح قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین را تحریک می کند.

بسیاری از افرادی که به طور معمول سطح بالایی از استرس دارند. وقتی در ساعت اول قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوب و بسیار خوبی دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات به دلیل افزایش سطح کورتیزول دارند.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در افراد کتو تهیه کردند.

Bolt Proof چگونه از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در حقیقت ، ماده فعال (کافئین) موجود در قهوه محلول در آب و چربی است. وقتی از Bolt Prof. استفاده می کنید ، بیشتر این کافئین جذب چربی ها می شود. و همانطور که می دانید روغن ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب روغن تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین از روغن باعث کاهش سطح جذب کافئین شما می شود. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین ظرف 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، یک قهوه بنوشید. آهسته تر جذب می شود و می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این مقاوم در برابر پیچ و مهره و آنچه در بدن شما به دلیل خوردن اتفاق می افتد ، فواید زیادی دارد و مضرات قهوه را کاهش می دهد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد؟

با خوردن اثبات پیچ و مهره ، احساسات خوبی را که هنگام نوشیدن قهوه به شما دست می دهد ، تجربه می کنید ، اشتهای خود را کاهش می دهید و با خوردن ساعت های بیشتر سطح انرژی خود را افزایش می دهید.

با کند کردن انتشار کافئین ، قند خون شما دیرتر افزایش می یابد ، بنابراین قله انسولین کمتری خواهید داشت. و اگر آن را تجربه کرده اید ، هورمون شما ظرف چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و اسید بیوتیک موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی بوده و سطح قهوه و التهاب را در افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، کاهش می دهد.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم در استفاده از bolt prof در رژیم کتوژنیک

– برای افطار بهتر است از میله ای استفاده کنید. (وقتی گرسنه هستید گرسنه نمانید ، وقت افطار است. و نگران نباشید ، روزه شما به سرعت افطار می شود. اگر درست رفتار کنید و غذاهای مناسب بخورید ، روزه شما طولانی تر می شود) این بهترین چیزی است که شما انجام می دهید. کاری که می توانید انجام دهید این است که همان کوزه را سریع بخورید. هنگامی که بسیار گرسنه هستید ، مقدار زیادی بخورید زیرا ساعت ها شما را گرسنه نمی کند.

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما غذاهای مفید و شیرین نخواهد داشت.

بهترین وعده غذایی برای خوردن چه زمانی است؟

با صبحانه یا بعد از آن غذا بخورید. به عنوان وعده دوم یا قبل از خواب بسیار اشتباه است. خوردن غذا قبل از خواب به دلیل کافئین زیاد ، کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای خوردن Bolt Prof اولین وعده غذایی است ، هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید و گرسنه هستید. و ما زمان خاصی را برای این کار تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن این است که چند وعده غذا بخورید و زیاد بخورید زیرا باعث می شود ساعت ها احساس سیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید