Longoria، the Giants on Dodgers رهبری سریال را بر عهده دارد


لوس آنجلس – ایوان لونگوریا از خانه خواست تا از طریق یک باد شدید به خانه مکس شرزر برود. کریس تیلور و گاوین لوکس با سرعت کم سرعت خود را کاهش دادند و قهرمانان سری جهانی را در آستانه حذف قرار دادند.

شوت لونگوریا در پنجمین دور مسابقه انجام شد و باعث شد تا غولها در یک سرما 1-0 بر داجرز پیروز شوند و دوشنبه شب در شرایط بیشتر شبیه سانفرانسیسکو محاصره شد. غولها در سری NL Division با نتیجه 2-1 پیش افتادند.

گیب کاپلر ، مدیر سان فرانسیسکو ، که در لس آنجلس بزرگ شده است ، می گوید: “من شب های زیادی را در ورزشگاه دوجر به یاد نمی آورم که باد آن چنین می وزید.” “فوق العاده عجیب.”

باد طولانی پرچم ها را در زمین میانی به اهتزاز درآورد و حتی باعث شد که شرزر با دادن گام زود هنگام دچار لغزش شود.

شرزر ، که پس از فصلی که برای اولین بار از 12 اکتبر 2017 برای اولین بار در برابر بچه ها شروع شد ، بازی را از دست داد ، گفت: “باد واقعاً من را به خانه می راند.”

طبق گزارش Statcast ، لس آنجلس تقریباً با دو خروجی در نهم ، هنگامی که Lux یک رانندگی طولانی را به سمت چپ مرکزی انجام داد ، با سرعت خروجی 107 مایل در ساعت و برآورد متوسط ​​0.890 ، برآورد کرد. اما باد پایین آمد و توپ در جاده هشدار گیر کرد و لوکس را در ناباوری رها کرد.

“وقتی ضربه خوردم شکمم تقریباً فرو رفت. لونگوریا گفت: باورم نمی شد که او نرود. “فکر کنم شب ما بود.”

اجرای انفرادی ایوان لونگوریا تنها دوندگی بود که غول ها به آن نیاز داشتند.
USA Today Sports

تیلور سعی می کند توپ را نگه دارد اما توپ از دست او خارج می شود.

دیو روبرتز ، مدیر داجرز گفت: “من فکر می کنم هر شب یکبار دیگر توپ CT ، توپ Gavin Lux ، در خانه اجرا می شد.”

این دومین تعطیلی غول ها در پنج پلی آف برتر پس از پیروزی 4-0 در بازی افتتاحیه بود.

بازی 4 سه شنبه در ورزشگاه داجر است و در صورت نیاز بازی 5 روز پنجشنبه در سانفرانسیسکو برگزار می شود.

داجرز رقبای دیرینه خود را 9-2 برای پیروزی در بازی 2 فرستاد ، اما تنها 5 ضربه به خانه آورد. قهرمان نبرد NL تریا ترنر و موکی بتس هر کدام 0 بر 4 و کوری سیگر با یک حرکت 0 بر 4 شد.

روبرتز گفت: “من فکر کردم ما چند خفاش خوب گرفتیم و فقط جایزه را نگرفتیم.”

Longoria با استقبال تماشاگران در دقیقهی 0 تمام دفاع میانی تیم مهمان را زیر پا گذاشت و گل تساوی 2 – 2 را به ثمر رساند. پس از فصل ALDS 2013 با تیمپا بی اولین هومر او بود.

لونگوریا گفت: “فقط این محیط … این دیوانه است.” “چه شب وحشی ای هم – باد. یعنی ، من فکر می کنم صدا در اینجا توسط باد خفه شده است. “

پس از دویدن خانگی ، شرزر شش بتتر آخر خود را پس گرفت. اما داجرز برای اولین بار در سیزدهمین بازی خود با تیم از زمانی که توسط واشنگتن در مهلت تجاری 30 ژوئیه به دست آمد ، شکست خورد.

“با آمدن به فصل پس از فصل ، همیشه می توانید با یک ضربه زمین ببازید. این به کار می آید. شرزر گفت: “من امشب آن را در یک زمین از دست دادم.”

دو مورد دیگر از آثار غول پیکر تک آهنگ های باستر پوزی و کریس برایانت بود. 15 جنگنده آخر آنها عقب نشینی شده اند ، از جمله در نهم زمانی که نزدیکترین داجرز کنلی جانسن به کناری برخورد کرد.

آلکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو ، دو ضربه در 4 نوبت 2/3 به تیم قبلی خود اجازه داد. سمت چپ چهار ضربه زد و دو حرکت کرد.

تایلر راجرز با 1 2/3 نوبت تسکین به پیروزی رسید. کامیلو دووال ، تازه کار دست راست ، دو نوبت عالی برای پس انداز انداخت.

پوشک ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی در مسیر هشدار و از جایگاه منفجر شد. مه در غبار ، منظره زیبا و معمول کوههای سان گابریل را از بین برد و مانع از ظاهر شدن پل هوایی قبل از بازی شد ، مگر در ویدئو. کلاه سفید یک هوادار از سکوها بیرون آمد و در دومین ضربه روی زمین افتاد.

غول ها
الکس وود
گتی ایماژ

باد شدید در طول بازی دائماً از زمین چپ به راست می وزید و شلوار کوزه ها را روی قوچ پاک می کرد.

آلبرت پوجولز ، بازی کننده دو مورد از سه ضربه داجرز ، می گوید: “این فقط بخشی از بازی است ، مادر طبیعت ، و شما باید به آن احترام بگذارید.”

شرزر 10 ضربه بین تک آهنگ پوسی در اول و تک آهنگ برایانت با دو خروج در چهارم عقب کشید. شرزر در 7 نوبت یک اجرا و سه ضربه را رها کرد. برنده سه جایزه Cy Young موفق شد 10 امتیاز کسب کند – پنجمین دوره حرفه ای او از زمان دو رقمی بودن پست پس از آن – و یکی را در 110 زمین پیاده روی کرد.

تنش در ورودی عقب قابل لمس بود.

استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت تک آهنگهای تک نفره را در هفتمین بازی داشت ، اولین ضربه های پشت سر هم داجز در بازی ، خارج از زیردریایی راجرز. اوستین بارنز با صدای بلند تکان خورد.

بتس در حالی که 53299 نفر از فروشندگان روی پای خود آواز می خواندند و می گفتند: «برو ، داجرز!» ، بتس با دستکش پرش کوتاه برندون کرافورد به خط باریک برخورد کرد تا به تهدید پایان دهد.

کرافورد گفت: “من توپ را گرفتم ، تنها چیزی که می توانم به آن فکر کنم.” “او یک نوک کوچک روی سرش داشت و فقط بالای سرش بود تا من بتوانم بپرم و امیدوارم او در دستکش من باشد.”

داجرز سه ضربه – همه تک آهنگ – تا شش نوبت داشت.

اولین موفقیت آنها از خفاش 41 ساله پوژولس حاصل شد ، که تک بلاپ او در سمت راست منجر به سومین بازی در هفتاد و پنجمین بازی حرفه ای خود پس از فصل شد. همراه با پوجولز ، داجرز سومین شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله را راه اندازی کردند.

این اولین شروع و موفقیت پوجولز در پلی آف ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس بود. MVP سه بار NL در فصل معمولی به 0.294 رسید.

پوجولز بازي پنجم را براي اولين بازي پس از فصل خود با بازيهاي سه گانه خود در بازي 3 از سري مسابقات جهاني 2011 براي سنت لوئيس باز هم به دست آورد. لویی.

دیدگاهتان را بنویسید