Ó بروین Tánaiste را متهم می کند که “مسئول مستقیم” بحران مسکن استزمانی که لئو وارادکار را متهم کرد که “مسئول ترین” سیاستمدار در بحران مسکن است ، تونایست از سخنگوی مسکن سین فین در ایالت دیل پیشی گرفت.

وی همچنین اظهار داشت که آقای وارادکار نسبت به کسانی که اجاره می دهند و سعی می کنند خانه ای را با قیمتی مقرون به صرفه تأمین کنند ، همدلی نداشت ، و افزود که دولت “هیچ کاری” در بودجه برای مستاجران انجام نداده است.

آقای وارادکار اظهارات خود را “تاکتیک های کلاسیک سین فین” و ارائه نادرست در مورد پیشرفت حزب ، شیطان سازی مخالفانی که حزب با آنها مخالف بودند و “نوعی پوپولیسم که سیاست را نابود کرد” توصیف کرد.

او همچنین به TD Mid-West Dublin گفت که باید بتوان با افراد بدون زیر سوال بردن انگیزه های آنها مخالفت کرد و به عنوان یک فرد باهوش “زیر نظر شما” بود.

آقای بروین در جریان تبادل نظرهای سخت و داغ در مورد سوالات رهبران استدلال کرد که این بودجه شامل هیچ اقدامی “برای کاهش بار اجاره بهای بلند آسمان و سفرهای خردکننده” نمی شود و اقدامات بودجه می تواند وضعیت را برای کسانی که وضعیت بدتری دارند بدتر کند. اجاره مسکن خصوصی

وی گفت: اجاره خانه در حالی که آقای ورادکار در Taoiseach بود 100 درصد افزایش یافت و تعداد املاک اجاره ای موجود در آن مدت 20،000 کاهش یافت.

آقای بروین گفت: “فقدان آن توانایی اولیه انسانی برای قرار دادن خود به جای دیگران ، شما رنج می برید.”

او به Tánaiste گفت: “شما بیش از هر سیاستمدار و دولت دیگری مسئول این تلاش سخت مجردها و زوج هایی هستید که به شدت تلاش می کنند برای ودیعه پس انداز کنند ، افراد جدا شده و مطلقه که خانه های خود را از دست داده اند. خانواده آنها ، خانواده هایی که در حال بهبودی هستند. دوران سلتیک از تصرف مجدد ببرها ، دانشجویانی که مجبور به انتخاب بین اجاره بالا و سفرهای نامناسب هستند ، از کارگران با درآمد متوسط ​​که به دوران بازنشستگی نزدیک می شوند ، به آینده عصبی می نگرند. “

وی پرسید “چه زمانی شما و دولت شما از ترک مستاجران دست بر می دارید و چه زمانی برای کاهش اجاره و ممنوعیت افزایش اقدامی انجام می دهید”.

اما آقای وارادکار گفت که برای همه افراد در سین فین شخصی را در دولت متهم می کند که اظهارنظر نادرست کرده است ، “به ما بگویید آنچه ما فکر می کنیم به ما بگوئیم که ما چه اعتقادی داریم و سپس از آنچه شما می گویید ما فکر می کنیم و آنچه ما می گوییم معتقدیم یک سین کلاسیک است انتقاد کنید. تاکتیک فین. ”

او به آقای بروین گفت: “شما یک فرد باهوش هستید و یکی از فوق العاده ترین افراد در مهمانی خود هستید و حمله شخصی به من اشتباه است”.

وی گفت: “و این یک کلاسیک پوپولیسم چپ است که حزب شما نماینده آن است.”

“این در مورد راه حل های ساده برای مشکلات پیچیده است و در مورد شیطان سازی مخالفان شما است ، نه تنها با مردم مخالف نیستید بلکه می گویید افرادی که با آنها مخالف هستند کمتر افرادی هستند که اهمیت چندانی ندارند.

“این فقط پوپولیسم چپ گرای محض است و آن نوع پوپولیسم که سیاست را نابود کرده است ، در بسیاری از دموکراسی های دیگر و سین فین نمایانگر آن در این کشور است.”

باید بتوان با افراد بدون زیر سوال بردن انگیزه های آنها و بی توجهی به آنها مخالفت کرد.

وی افزود: “من فقط فکر می کنم این تحت شما است و فکر می کنم این غیر ضروری است و امیدوارم شما در این رویکرد ، در رویکرد پوپولیسم تجدید نظر کنید.

این تصویری از آنچه ترامپ انجام داده است و برکسیت همان کاری است که تندروها در چپ و راست در سراسر اروپا انجام می دهند است. “

آقای Ó بروین خواستار ادامه طرح کمک خرید بود که وی آن را “بد” توصیف کرد و به ارقام CSO اشاره کرد که قیمت مسکن در سال گذشته 10.9 درصد افزایش یافته است. این بخشی از دلیل کاهش مالکیت خانه بود.

او گفت که دولت موافق مالکیت خانه است اما کنار گذاشتن آن از خانواده های کارگر “نه تنها احمقانه بلکه بسیار ریاکارانه است”.

وی همچنین طرح سهام عدالت مشترک و “سمی” را نیز محکوم کرد.

اما Tánaiste از آقای Ó بروین پرسید “همدلی شما با مستاجرانی که می خواهند خرید کنند کجاست” ، وی برای قطع مکرر گفت.

مستأجرها برای پرداخت اجاره و پس انداز در سپرده مشکل داشتند ، اما سین فین می خواهد “مبلغ 1000 یورو به آنها مالیات بدهد اما با لغو طرح کمک خرید از آنها 20000 یورو دریافت کند”.

وی افزود: “ما بیشتر در مسکن اجتماعی ، با قیمت مناسب و قیمت اجاره سرمایه گذاری می کنیم”.

دیدگاهتان را بنویسید