OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – بهداشت پزشکی


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در جاده ای خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون گنگ خود را قطع کرد و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. او و کارکنانش که از یک دفتر طراحی درست بیرون از دبیرستان شرقی کار می کردند ، به زودی با تعدادی کمیسیون مسکونی و تجاری مشغول شدند.

استوارت اولسون ، با یادآوری آن روزهای اولیه می گوید: “ناگهان ، شما در تجارت هستید ، می دانید یا نه!”

امروزه این شرکت به چیزی تبدیل شده است که امروزه OLC نامیده می شود شرکت Ohlson Lavoie شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، چهار شرکت با معماری داخلی ، داخلی و اداری است که دارای دفتر در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آبزیان تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر افق دنور کمک کرد ، بر نحوه ورزش ما تأثیر گذاشت و زندگی کارکنان ، همکاران تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمانهای دنور زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند را تغییر داد.

در سال 1974 ، هروی لاووی با استوارت ادغام شد و سرانجام صاحب یک شرکت در شرکت با نام تجاری Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر دانشکده معماری در حال حاضر در عنصر خود بود. هروی در مورد اینکه چرا معمار شد می گوید: “من دیدم کلیسای جدید من در 15 سالگی ساخته می شود و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر تفریح

در اوایل کار ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را که تمرکزشان بر طراحی ساختمانی بود که نیازهای مشتری آنها را برآورده کند ، مدیریت کردند. این کمیسیون ها از طریق توسعه روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس دائمی استوارت ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه ایجاد شد ، حاصل شد. به طرز شگفت انگیزی ، علیرغم بحران نفتی در دهه 70 و اوایل دهه 80 که ضربه سختی به دنور زد ، این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و گران قیمت بود. این برج ها شامل برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در خارج از پارک Cheesman و نیم تپه بلند برای خانواده نویسندگان در تقاطع بلوار I-25 و کلرادو بود که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه عالی بود. یکی از آن جلسات تنیس دیرهنگام باعث شد که OLC اولین باشگاه سلامتی خود را به تنهایی و با اهداف مختلف طراحی کند ، که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو – Inverness شناخته می شود.

از موفقیت و روابط ایجاد شده با آن پروژه ، OLC درست در صنعت تناسب اندام و تفریح ​​پدیدار شده است. با هدایت هروی در این زمینه ، این شرکت از آن زمان متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی تخصصی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، the نوشته اند انجمن تناسب اندام پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصص طراحی در کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی به طور منظم شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تغییر بزرگی از تمرکز صنعت بوجود آمده است – سفر. قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ نوع طراحی خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در طول این مدت ، کارهای خارج از ایالت به OLC کمک کرد تا رکود اقتصادی دوره ای که دنور در دهه 1970 و 1980 تجربه کرده بود را کاهش دهد (شعار AIA برای 1975 “زنده ماندن” در هفتاد و پنج سال! “). به نظر می رسید همیشه در برخی از مناطق یک منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 1980 ؛ آتلانتا در اواخر 1980s. در سال 1988 OLC شروع به سفر و کار در ژاپن کرد و در برخی مواقع به عنوان منبع اصلی کار در زمینه طراحی تخصصی ایالات OLC شناخته شد. بنابراین ایالات متحده به معنای منبع ثابت تجارت ، بلکه سفر و موارد دیگر از آن

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بود. اگرچه انتظار می رفت که هر معماری اصول اولیه طراحی دست را در اوایل دهه 1980 بداند ، اما تکنیک ها و روشهای معماران به طور چشمگیری و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“به یاد دارم اولین ماشین حساب دستی را در سال 1974 گرفتم. اولین دستگاه کپی داخلی ما کمی بعد وارد بازار شد. هروی درباره برخی تغییرات اولیه در فناوری می گوید: “سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پیام رسانی صوتی ، یک دستگاه Kroy و Letraset آمد.” با این حال ، در اواسط دهه 1980 ، اما مشخص شد سیستم های بنیادی که حرفه ما باید استفاده می کرد طرز فکر متفاوتی را می طلبید و ما مجبور بودیم این روند را ادامه دهیم. ما پشت سر هم از فناوری درجه یک استقبال کردیم و با تهیه پیش نویس ، Master Spec ، Con-doc و در نهایت مسیر جدیدی را آغاز کردیم. اجتناب ناپذیر را پذیرفت – CAD. “

بلافاصله پس از آن تغییر ناگهانی چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری رخ داد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ همه ابزار طراحی ما است. طراحی جداول ، لبه های مستقیم و رول های تصاویر قدیمی فقط یک خاطره نوستالژیک است.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های متمرکز محلی و کارکنان کوچک آن در دهه 1980 ، OLC سرانجام خدمات خود را گسترش داد و با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره به مشتریان محلی خدمات رسانی کرد. با درک اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیازمند خدمات تخصصی است ، ما همچنین یک بخش طراحی آبزیان و یک بخش طراحی داخلی را در طول راه اضافه کردیم.

در چند سال گذشته OLC انواع امکانات بهداشتی و تندرستی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آبزیان را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای متعدد برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ گیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی بال جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • بسیاری از پروژه های مهمان نوازی برای توسعه دهنده برجسته پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز شرکت ما بر نیازهای مشتری ما متمرکز است و به ویژه بر پروژه هایی تمرکز می کند که جوامع ما را سالم نگه می دارند – از مراکز سلامتی کامل خدمات گرفته تا استخر محله شما. سران و کارکنان ما از این امتیاز برخوردار بوده اند که در این 60 سال بر روی بسیاری از پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طرح های ما را ساختند و افرادی که در این راه با آنها آشنا شدیم تشکر می کنیم.

وقتی در گذشته خود فکر می کنیم ، مطمئناً می توانیم بگوییم ، همانطور که در تبلیغات آمده است ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” اما همچنین بر موارد مهم در جهان تغییر مداوم تمرکز می کند: روابط ، مدیریت ، طراحی خوب و ذهن باز.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند ، همانطور که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید