OneProjects 17 میلیون دلار برای اسکن های انقلابی قلب تأمین می کندOneProjects ، یک شرکت پزشکی ایرلندی-آلمانی متخصص در راه حل های تصویربرداری قلب ، 17 میلیون دلار (14.7 میلیون یورو) به عنوان بودجه جدید تأمین کرده است. این سرمایه گذاری در نتیجه جمع آوری کمک های مالی 11 میلیون یورویی 16 ماه پیش انجام می شود.

بودجه جدید شامل 8 میلیون دلار تمدید دور سال گذشته سری A و دو کمک مالی به ارزش 9 میلیون دلار است.

OneProjects حدود 20 نفر در مونیخ و 7 نفر در دوبلین مشغول به کار است ، اگرچه این شرکت در حال حاضر قصد دارد با 10-12 نقش تحقیق و توسعه جدید ، کارکنان خود را به صورت محلی اضافه کند.

فیون لاهارت ، مدیر اجرایی این شرکت می گوید: “سرمایه گذاری جدید به ما امکان می دهد توسعه محصول را تکمیل کنیم ، آزمایشات بالینی را انجام دهیم ، افراد بیشتری را درگیر کنیم و تا زمانی که تأییدیه FDA را دریافت نکنیم و به بازار نرسیم ، به طور م usثر ما را ادامه می دهد.”

OneProjects که توسط آقایان لاهارت و کریستوف هنرزپرگر در سال 2017 تأسیس شد ، بر تسهیل درمان آریتمی های قلبی مانند فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) تمرکز دارد. این بیماری بیش از 38 میلیون نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد و یکی از شایع ترین علل سکته مغزی و سایر بیماری های قلبی است.

یک درمان عمده برای AFib برداشتن کاتتر است – حذف یا انجماد بخشهای کوچکی از بافت قلب برای جلوگیری از سیگنالهای ناخواسته. با این حال ، تا 50 درصد موارد ، فرسایش کامل بافت ناموفق است و درصد زیادی از بیماران نیاز به انجام روشهای مکرر دارند.

فناوری Verafeye OneProjects با استفاده از سنسور اختصاصی مبتنی بر کاتتر همراه با تصویربرداری پیشرفته و یادگیری ماشینی ، تصاویر 360 درجه با وضوح بالا ، وضوح ضربان قلب با وضوح بالا و همچنین تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد. در زمان واقعی برای تعیین محل بافت به طور کامل حذف شده است این امر میزان موفقیت بهتری را ممکن می سازد و در نهایت منجر به کاهش هزینه های سیستم درمانی می شود.

فناوری این شرکت مبتنی بر اولتراسوند است اما از نظر فنی بسیار پیشرفته تر از نوع تصاویر اسکن نوزاد در مقیاس خاکستری است که مردم معمولاً با آن ارتباط برقرار می کنند. این اساساً تصاویر زنده ای را ارائه می دهد که جزئیاتی را در اختیار مشاوران قرار می دهد که قبلاً در دسترس نبود.

سایر رویه ها

آقای لاهارت گفت در حالی که تمرکز اصلی بر AFib است ، این پتانسیل وجود دارد که استفاده از راه حل های تصویربرداری آن را در سایر روش ها گسترش دهیم.

“Afib به خودی خود یک بازار بزرگ است اما برنامه های کاربردی دیگری نیز برای فناوری ما وجود دارد ، از جمله جایگزینی دریچه های قلب. این چیزی است که به عنوان یک روش نسبتاً رایج است ، اما همچنین چیزی است که تا حد زیادی به شهود بستگی دارد. فناوری تصویربرداری ما به پزشکان این امکان را می دهد که دقت بیشتری داشته باشند. “

Imec.xpand ، یک صندوق رشد و توسعه بلژیک ، توسعه سری A را با مشارکت شورای نوآوری اروپا (EIC) و سرمایه گذاران موجود ، از جمله LSP و Atlantic Bridge Ventures که نیز مشارکت داشتند ، هدایت کرد. در همین حال ، کمک های مالی به این شرکت از طرف صندوق فناوری های اخلال گر دولتی و شتاب دهنده EIC دریافت شد.

“امروزه طیف وسیعی از روش های درمانی برای درمان فیبریلاسیون دهلیزی در دسترس است ، در آینده بیشتر. ما روی OneProjects سرمایه گذاری کرده ایم زیرا فناوری تصویربرداری Verafeye برتر آن به همه این گزینه ها خدمت می کند. درمان ، پیروزی برای بیمار و بیمار فرانک بولنز ، یکی از شرکای Imec.xpand گفت: بیمارستان.

وی افزود: “تصویربرداری دقیق در زمان واقعی نیز پیش نیاز است تا بخشی از این مداخله در نهایت خودکار شود ، که سطح بعدی نوآوری خواهد بود.”

دیدگاهتان را بنویسید