Palm Capital اولین اجاره 85 میلیون یورویی پارک تدارکات Greenogue را اعلام کردبا انعکاس تقاضای فزاینده برای واحدهای لجستیکی با موقعیت خوب ، Palm Capital اولین اجاره یک انبار انبار هدفمند را در جنوب غربی دوبلین به Tosca ، ارائه دهنده راه حل های جهانی اعلام کرد.

سال گذشته ، شرکت خصوصی املاک و مستغلات تعهد خود را برای تأمین هزینه ساخت دو تا از بزرگترین انبارهای انبار که تا کنون به صورت سوداگری در پارک لجستیک گرینوگ ، در 22 کیلومتری مرکز شهر دوبلین ساخته شده بود ، اعلام کرد. هر دو ساختمان توسط Palm Logistics ، وابسته به Palm Capital مستقر در انگلستان و شریک محلی آن ، Jordanstown Properties ساخته شده اند.

در حالی که Palm Logistics یک شرکت نسبتاً جدید در بازار ایرلند است ، دارای تجربه قابل توجهی در ارائه تحولات عمده انبارهای سوداگری است و پروژه های موفق در مادرید و کپنهاگ به پایان رسیده است.

Jordanstown Properties ، از طریق شرکت خواهری Sandymark Investments ، بیش از سه میلیون فوت مربع را در 25 سال گذشته به عنوان Greenogue برای سرنشینان داخلی و بین المللی توسعه داده است.

در حال حاضر با آماده سازی اولین ساختمان ، Tosca ، ارائه دهنده راه حل های جهانی که مقر آن در ایالات متحده است و از زنجیره های تأمین مواد غذایی برای اپراتورهای اصلی سوپرمارکت ها پشتیبانی می کند ، تأیید کرد که مستأجر در Greenogue می شود. توسکا در زمینه بسته بندی و جمع آوری راه حل برای مشتریان خود از این مرکز جدید ، اولین مورد در ایرلند ، تخصص خواهد داشت.

مشخصات ساختمان

ساختمان 1 دارای 81000 فوت مربع برای اجاره فوری است. این ساختمان طوری طراحی شده است که بیش از 18،500 فضای پالت (راهروی باریک) و 14000 (راهرو وسیع) را در خود جای دهد.

ساختمان 2 ، که 286000 فوت مربع مساحت در 13 هکتار دارد ، دارای عمق زمین بازی بیش از 80 متر است که به طور خاص برای پاسخگویی به خواسته های شرکت های بزرگ لجستیک و پیک طراحی شده است. با حجم زیاد حرکت کامیون ها و نیاز به پارک وسیع تریلرها.

این ساختمان قرار است در دو ماه آینده تکمیل شود. چیدمان آن بیش از 55000 فضای پالت (راهرو باریک) و 46.500 (راهرو وسیع) است.

پیش بینی می شود پس از اتمام این پروژه حدود 85 میلیون یورو توسعه داده شود.

نایجل هیلی ، رئیس بخش صنعتی و تدارکات JLL ، می گوید: “Greenogue یک مکان کلیدی برای تدارکات است. این امر با عمق و کیفیت سرنشینانی که Greenogue را به عنوان مکانی برای ایجاد مشاغل خود انتخاب کرده اند افزایش می یابد. یک سرنشین در کنار آنها فعالیت خواهد کرد. مانند آمازون ، بسته بندی Zeus ، PRL Group و Uniphar ، به ذکر چند مورد. “

گاوین باتلر ، رئیس بخش صنعتی و لجستیکی ساویلز ، افزود که با وجود فضای ذخیره سازی “در کمترین زمان” ، توسعه به مسافران این فرصت را می دهد که “بلافاصله تجارت را اداره کنند. در یک پلت فرم املاک و مستغلات کارآمدتر و موثرتر ، به جای باید منتظر برنامه ریزی و ساخت تاسیسات جدید بود. “

دیدگاهتان را بنویسید