r/قوانین تغذیه و فراخوان تعدیل کننده: تغذیه


لینک های مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین اعتبار فرعی

توجه: از درخواست معافیت خودداری کنید زیرا قوانین و اعتدال باید عادلانه و برابر برای همه اعمال شود. قبل از ارسال درخواست تجدیدنظر ، هرگونه پاسخی را که از مد دریافت می کنید ، از جمله ناظر خودکار ، به طور کامل بخوانید.

1) عدم فعالیت رژیم غذایی برای یا علیه هر رژیم غذایی – جنگ رژیم غذایی در اینجا استقبال نمی شود. جنگهای صلیبی غالباً بی ربط هستند و اغلب قصد تحریک آمیز دارند. شرکت کنندگان در این زیرمجموعه دارای الزامات غذایی مختلف ، باورها ، انواع بدن و اهداف هستند. خوب است که طرفدار رژیم باشید. طرفدار کثافت یا طرفدار رژیم غذایی خوب نیست و باعث ممنوعیت می شود. نمی توان؛

 • دلبستگی بی احترامی به رژیم ها/باورهای دیگر – به جای آن اطلاعات ارائه دهید با آنها صحبت کنید نه درباره شخص/گروه دیگر

 • به دلیل ترجیح رژیم غذایی کسی رای منفی بدهد

 • ترویج یا بحث درباره اخلاق و اخلاق

 • ترویج مطلق گرایی در رژیم غذایی – بدون رژیم فقط سالم می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و چه مواردی برجسته می کند.

 • ادعاهای گمراه کننده داشته باشد – ادعای درمان بیماری مزمن مجاز نیست. اگر چنین است ، گفتن “او می تواند علائم خود را کنترل کند” اشکالی ندارد.

 • چنگک – از انجام این کار در مورد این یا هر زیرشاخه یا پست دیگری در اینجا خودداری کنید

 • ناله کردن با تعصب – مفید نیست. “من رای می دهم چون غذا می خورم (نام رژیم)” فقط با گند زدن و تلاش برای بازی شهید

 • تبلیغ بیش از حد subreddit مبتنی بر رژیم – در مورد رژیم غذایی مورد علاقه خود صحبت کنید ، اما فقط رژیم غذایی فرعی را برای آن تبلیغ کنید ، بیشتر از 1/10 فعالیت خود

2) فاقد پستهای استعلام شخصی تغذیه. در عوض ، در بخش نظرات بپرسید /r/هفتگی تغذیه بحث تغذیه شخصی پست چسبنده – اگر پست شما حاوی هر زمینه شخصی (مربوط به شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده یا هر شخص دیگری در حلقه شما) و/یا درخواست ارزیابی رژیم غذایی (چیزی که شما یا کسی در زندگی شما در حال خوردن ، خوردن یا در نظر گرفتن آن هستید) ، حذف خواهد شد، بدون استثناء. تلاش برای فسخ این قاعده ، تظاهر به مبهم بودن ، یا هرگونه اعتراض بی اساس ، دروغین ، غیر صادقانه یا مبتنی بر حقوق منجر به ممنوعیت می شود.

3) redquette ضروری است – از جنگهای شعله ای اجتناب کنید و با شکایت رای دهید. ترول ، توهین ، کنایه یا خصومت با مشارکت کنندگان ، تعدیل کنندگان و یا حتی خود جامعه نیز می تواند منجر به ممنوعیت شود. به جای ضرب و شتم ، منابع ، نقل قول ها و مطالعات را به اشتراک بگذارید و بپذیرید چه موقع موقعیت های شما تغییر می کند. اگر چیزی شما را عصبانی می کند ، بروید.

4) بدون هرزنامه وبلاگ و/یا خود تبلیغی – هرگونه پیوند ، انتساب یا اشاره ای که به آن وابسته هستید حذف می شود و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شود. این شامل سایت ها ، فیلم ها ، کانال های رسانه ای ، کتاب ها ، مقالات ، نظرسنجی ها و غیره شما می شود. مربوط می شود به بخش فرعی در اینجا برای صحبت در مورد علم تغذیه است ، نه آنچه شما ایجاد می کنید. سعی نکنید از مشترک برای هدایت ترافیک به چیزی که درگیر آن هستید استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت ارسال درخواست برای تعدیل کنندگان ، نظرسنجی های مورد تایید IRB را می توان تأیید کرد.

5) عدم درخواست یا مشاوره پزشکی – این پست های مشکل ساز اغلب شامل بیماری ، تشخیص ، ارزش آزمایشگاهی و/یا بحث با یک متخصص مراقبت های بهداشتی است. می توانید بپرسید که تغذیه چگونه به طور کلی بر افراد تأثیر می گذارد ، اما نمی توانید در مورد درمان یا مدیریت یک بیماری پزشکی یا نحوه تأثیر رژیم غذایی بر وضعیت داخلی شما (یا یکی از اعضای خانواده) مشاوره بگیرید. همه س questionsالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط و دارای مجوز که به سوابق پزشکی شخصی شما دسترسی دارند ، ارجاع داده شود. به دنبال مشاوره پزشکی در انجمن اینترنتی خطرناک است. همچنین در بیشتر موارد غیرقانونی است و این که کاربران آن را در این انجمن برای شما ارسال کنند ، خلاف اخلاق مراقبت های بهداشتی است.

6) همه پیوندها باید پیوندهای مستقیم باشند – فیلتر سایت Reddit استفاده از کوتاه کننده های پیوند را حذف می کند. به جای آن از URL مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوندها با استفاده از خدمات ردیابی پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

7) بدون پست از حساب های جدید و حساب های مخلوط منفی – حساب های جدید نمی توانند پست های جدیدی را در این subreddit ارسال کنند. با این حال ، هنگام آشنایی با سایت و subreddit می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. حساب های مختلط منفی نمی توانند اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

پیشنهادات

این توصیه ها برای بهبود تجربه subreddit شما ارائه می شود.

 • از موضع گیری “تک اندازه برای همه” در مورد تغذیه اجتناب کنید. تشخیص دهید که رویکردهای دیگر ، انواع بدن و اهداف مختلفی وجود دارد که با آنها مخالف هستید.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سوالات ، اطلاعات مناسب ، مرتبط و مفید را وارد کنید. می توانید ضمن ارائه دیدگاه خود ، به مطالعات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره مراجعه کنید. پیوندها را ارائه دهید آیا نیاز به یافتن مدرک دارید؟ پرداخت PubMed یا Google Scholarبه

 • می تواند سوالات متداول باشد. اگر سوالی دارید ، صدا زدن قبل از ارسال یا نگاهی به صفحه جدید ما سوالات متداول شروع کردیم

 • گزارش پست ها و نظراتی که قوانین سایت یا زیر دایرکتوری را نقض می کنند. نظرات و پست های مربوط به اختلاف را گزارش نکنید. این اتلاف وقت و گزارش سوءاستفاده است.

قابلیت های کاربر

شما می توانید توانایی کاربر خود را برای تعیین تخصص/سطح تحصیلات تغذیه خود تنظیم کنید. مهارت کاربری را که واجد شرایط آن نیستید انتخاب نکنید. هر کسی که نتواند وضعیت مهارت کاربر را در صورت درخواست تأیید کند ، می تواند ممنوع شود.


تعدیل کننده مورد نیاز است

همانطور که یاور ما به سرعت رشد کرده است ، نیاز ما به گسترش تیم اعتدال نیز افزایش یافته است. ما می خواهیم چند کاربر باسابقه Reddit که علاقه زیادی به تغذیه دارند و مایلند به سازماندهی /r /nutrition به عنوان فضایی مشارکتی برای بحث تغذیه آموزنده کمک کنند ، اضافه کنیم.

در اینجا چیزی است که ما از نامزدها به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه ها را به modmail ارسال کنید.

 1. مودها باید سابقه قوی داشته باشند مثبت /r/مشارکت در تغذیه برای اثبات آن ، لطفاً چند لینک مستقیم به نظرات موجود در سابقه حساب خود برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال حالت هایی با همه زمینه ها هستیم ، اما به ویژه برای RDN ها یا سایر افرادی که آموزش رسمی دانشگاهی در زمینه تغذیه دارند. لطفاً از سوابق تحصیلی و رشته تحصیلی فعلی خود بگویید.

 3. تجربه تغییر در Reddit عالی است اما ضروری نیست. البته برای تجربه کد نویسی. خواه اشتراک های دیگر را تغییر دهید و هم انجمن ها/صفحات دیگر را مدیریت کنید ، از ابزارهای وب پشتیبان و غیره استفاده کنید. در صورت داشتن تجربه مربوطه مانند

 4. مدها باید کاربران مکرر Reddit باشند. حالت ایده آل کسی است که چندین بار در روز وارد Reddit می شود ، می تواند مدتی را برای حل مسائل تعدیل کننده هنگام ورود به سیستم اختصاص دهد و پیش بینی می کند که در آینده این کار را ادامه دهد.

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که در فرایندها و رویه های زیر ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی شرکت داشته باشد ، به طوری که ما در همان صفحه باقی بمانیم و جبهه ای یکپارچه و سازگار ارائه دهیم که r/nutrition و کاربران اصلی آن را در اولویت قرار دهد.

 6. شما باید فردی باشید که از قوانین پیروی می کند و می تواند بازخوردهای تند/انتقادی از غریبه های آنلاین را بدون آزرده خاطر شدن ، از دست دادن عصبانیت یا تسلیم شدن انجام دهد.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً به مدیران پیام دهید. یادداشتی که به تمام نکات بالا اشاره می کند (لطفاً از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.


مثل همیشه ، تیم اعتدال برای افکار و ایده های شما در subreddit آماده است. با انجام این کار ارسال پیام modmail به ناظرینبه

دیدگاهتان را بنویسید