Radiocentre Ireland برای تبلیغ یک رسانه رادیویی به تبلیغ کنندگان تشکیل شدRTÉ و پخش کننده های مستقل ایرلند (IBI) با هم متحد شده اند تا بدنه جدیدی را ایجاد کنند که رشد تبلیغات رادیویی را افزایش دهد.

IBI ، که ایستگاه های رادیویی ایرلندی را به غیر از ایستگاه های RTÉ اداره می کند ، و پخش کننده دولتی Radiocentre Ireland را تشکیل داده اند و اکنون به دنبال یک مدیر اجرایی برای ارتقا بخش صوتی و اثربخشی تبلیغات با رادیو هستند.

این موقعیت ، که در این هفته تبلیغ می شود ، برای یک دوره اولیه سه ساله خواهد بود ، با توجه به قرارداد دائمی.

اگرچه RTÉ و IBI قبلاً در ابتکار انتخاب رادیو به صورت موقت همکاری کرده اند ، Radiocentre Ireland اولین موافقت نامه چند ساله رسمی خود را با بودجه متعهد مشخص می کند.

هیئت مدیره این سازمان – که از الگوی مشابهی در بازار رادیوی انگلستان الگو گرفته است – شامل هفت مدیر از سراسر صنعت است.

RTÉ با سر 2 متر دان هالی ، رئیس گروه تجاری جرالدین اولری و سرپرست تجارت دبی کندی نمایندگی می شود. IBI توسط شان بری مدیر عامل Wireless Group Ireland ، Simon Myciunka مدیر اجرایی Bauer Media Audio Ireland و Tim O’Keeffe مدیر اجرایی Radio Kerry نمایندگی می شود.

جان پرسل ، که رئیس IBI و مدیر اجرایی KCLR FM است ، به عنوان یک رئیس جمهور مستقل خدمت خواهد کرد.

آقای پورسل گفت Radiocentre Ireland قصد دارد تحقیقات بیشتری را در زمینه بازگشت سرمایه از تبلیغات رادیویی به منظور جلب بخشی از هزینه های از دست رفته مشاغل به رسانه های اجتماعی و سایر انواع تبلیغات آنلاین انجام دهد.

بخش رادیو در سال های اخیر استدلال کرده است که سهم آن از درآمد تبلیغاتی نشان دهنده محبوبیت ایستگاه های ایرلندی و محتوای آنها نیست.

“غول خفته”

آقای پورسل گفت: “ما می خواهیم غول خفته را که دستگاه رادیویی است پرورش دهیم.”

وی افزود: مدیر اجرایی به احتمال زیاد فردی از صنعت رادیو یا از سابقه بازاریابی است که با تحقیقات آشنا است و “می تواند داستان رادیو را بگوید”.

رادیو ، مانند سایر رسانه ها ، سال 2020 سختی را پشت سر گذاشته است ، در مقطعی در اوایل همه گیری همه گیر ، “افت های فاجعه بار” در درآمد تبلیغاتی مشاهده می شود که رسانه تقریباً به آن وابسته است.

برآورد گروه اصلی ارتباطات تجاری Core نشان می دهد که تبلیغات رادیویی ایرلند در سال گذشته 7.3 درصد کاهش یافته و به 102.4 میلیون یورو رسیده است و محدودیت انقباض ناشی از هزینه های دولت در کمپین های بهداشت عمومی در اواخر سال محدود شده است.

آقای پورسل گفت: “ما هنوز به حالت عادی برنگشته ایم ، اما در مسیر مثبتی حرکت می کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید