در طول این سالها من مطالب زیادی بر اساس شواهد نوشته و ضبط کرده ام در مورد هر آنچه در مورد عضله سازی ، کاهش چربی و سالم بودن می توانید تصور کنید.

من همچنین با هزاران زن و مرد در هر سن و شرایطی کار کرده ام و به آنها کمک کرده ام تا بهترین شکل زندگی خود را داشته باشند.

این بدان معنا نیست که شما مجبور هستید همه چیزهایی را که می گویم ببلعید ، زیرا بیایید با آن روبرو شویم – هیچ کس همیشه در همه چیز درست نیست. و به ویژه در زمینه هایی که مدام در حال پیشرفت هستند ، به لطف تلاش محققان صادق و سخت کوش و رهبران فکری ، رژیم و ورزش را دوست دارند.

به همین دلیل است که من همیشه از شنیدن سخنان افرادی که با من مخالف هستند ، خوشحال می شوم ، مخصوصاً وقتی استدلال ها و شواهد خوبی برای اثبات ادعاهای خود دارند.

گاهی اوقات با موضع آنها مخالفم ، اما گاهی چیزی یاد می گیرم و در هر صورت من همیشه از بحث قدردانی می کنم.

این به من ایده این سری از قسمت های پادکست را داد: بحث علنی درباره آنچه که مردم با آن موافق نیستند و دیدگاه من را به اشتراک بگذارید.

آن را مانند نسخه تندتر پرسش و پاسخ تصور کنید.

در اینجا کاری است که من انجام دادم:

هر دو هفته یکبار از فالوئرهای اینستاگرام خود می پرسم که در مورد چه موضوعی با من مخالف هستند ، و سپس مطالب رایج یا جالب را انتخاب می کنم تا در پادکست مورد بحث قرار گیرند.

و در این بخش ، موارد زیر را پوشش خواهم داد. به به

شما از استروئیدها استفاده نکرده اید ، بنابراین هر چیزی که در مورد آنها می گویید نامعتبر است ، احتمالاً اشتباه است ، و شما مجاز به صحبت در مورد آنها نیستید.

در نهایت ، اگر می خواهید از نمایش پشتیبانی کنید ، لطفاً یک مرور کوتاه در iTunes بگذارید. واقعاً کمک می کند!

زمان بندی:

3:14 – از وینسترول ، تستوسترون ، اکدیسترون ، ترنبولون ، SARMS یا هر داروی دیگری استفاده نکرده اید بنابراین نمی توانید در مورد آنها اظهار نظر کنید.

4:45 – چرا برخی از افراد از استروئیدها استفاده می کنند؟

6:41 – تأثیر استروئیدها چقدر است؟

8:40-آیا نسبت خطر به پاداش برای ورزشکاران روزانه معنی دار است؟

10:08 – خطرات استروئیدها چیست؟

11:09 – آیا باید سعی کنید از صلاحیت مشاوره در برابر مواد مخدر برخوردار باشید؟

ذکر شده در نمایش:

Buffs Legion را از اینجا بخرید

نظر شما در مورد این قسمت چی بود؟ آیا چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!