SNK Recap: کیم کارداشیان وست متوجه تکلیف شد


لباس های بد معمولاً زمانی اتفاق می افتد شنبه شب زنده دور از کمدین / بازیگر / نوازنده / مدل ستاره ستاره ورزش و اجازه دهید شخص دیگری فرمانروایی را بر عهده بگیرد – سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای خسته و غیره. – به امید جذب مخاطب جدید یا ایجاد اخبار. ما دیدیم که فصل گذشته وقتی ایلان ماسک میزبانی می کرد چگونه عالی بود ، و قبل از این آخر هفته ، من با چشم انداز کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقعیت که هرگز ظاهر نشد ، برنده بودم.

بنابراین خوشحالم که گزارش می دهم که واقعاً بد نبود! در مقایسه با قسمت ماسک فصل گذشته ، این موفقیت بزرگی بود و یادآوری این بود که هرگز کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما ببینید ، این کار کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن کارت های نشان در برخی از پیش نویس های زنده مهارت چندانی نداشت ، یک پیش نویس نیز وجود داشت که به نظر می رسید فقط محصول محصول مارک کارداشیان بود و مانند اولین نمایش فصل گذشته بود. ، هیچ طرح چشمگیری وجود نداشت که در بین جمعیت برجسته باشد.

اما این یک قسمت محکم با لحظات واقعاً خنده دار بود ، شاید هیچ چیز بهتر از لحظات کارداشیان وست نبود مونولوگ، که به طرز دلپذیری از خود آگاه بود ، همانطور که می توان امیدوار بود. خطوط مشت واقعی وجود داشت و هیچ ترفند مخاطبی وجود نداشت ، که مزیت دیگری بود. و خیلی جوک های OJ Simpson وجود داشت ، تقریباً مثل این بود که Norm Macdonald برای این کار در اتاق نویسنده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

از نظر طرح ها ، مورد علاقه من در شب بی صدا ترین و سورئال بود: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ هر دو فوق العاده بودند طراحی لوتو، که بر شکاف های مرده دو زن متکی بود تا واقعاً طرح را عملی کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

سوئیچ، که کارداشیان وست و ایدی برایانت در آن حضور داشتند جمعه عجیب و غریب آنها هر دو از کریس جنر و خلوئه کارداشیان صاحب نام بودند ، اما فقط ارزش دیدن یک توپ برایانت را داشت. آیا او از اینکه کانر اومالی به عنوان شوهر برایانت بازی نکرده بود ناامید شده بود؟ بله ، اما این شوخی در نهایت همچنان مانند بازیگران جنایی عمل می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز برجسته ترین نکته در این فیلم بود جلسه باز فیس بوک سرد، باز هم باید فراموش کرد که به شوخی های زیادی بستگی دارد که چگونه سیاستمداران نمی دانند چگونه اینترنت کار می کند یا چگونه کلمه “میم” را تلفظ می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

لذت بردم آهنگ شب خانم ها، یک قصیده موسیقی برای زنان بزرگسال (و مادران) که فقط برای رسیدگی به مشکلات معده به باشگاه می آیند ، وسواس ترافیکی را که به خانه می رسد و عبور می کند وسواس دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دلپذیر شب تماشای اولین گروه طنز لطفاً نابود نکنید ، سه نفر جدید نویسنده SNL مارتین هرلیحی ، جان هیگینز و بن مارشال است که در ماه های اخیر در اینترنت شهرت زیادی کسب کردند. کوتاه دیجیتال Seltzer iebes ، که شامل هیچ بازیگری نیست ، اساساً آنها را به عنوان جزیره جدید تنها نمایش یا حداقل همسایه خوب جدید قرار می دهد. این یک مقدمه بسیار خوب برای احساسات طنز گروه بود در حالی که لزوماً بهترین کار آنها نبود – اما دیدن اینکه گروه بعداً به چه نتیجه ای می رسد هیجان انگیزتر می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار نقاشی دیگر شب را ببینید ، که همه آنها در سطوح مختلف خوب یا ناموفق بودند: بهترین دسته کفش تجاری، زیرا سگ هایی که لباس احمقانه ای دارند همیشه مقدمه ای شایسته است. دادگاه مردم تبلیغات کارداشیان برای من بسیار زیاد بود ، اما به اعتبار او ، کارداشیان وست به عنوان خواهرش کورتنی کار خوبی انجام داد (همچنین افراد مشهوری از هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان حضور داشتند). پسر رویایی بسیار محکم بود لیسانس طنزی پر از شخصیت های متفاوت (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و در عین حال کایل مونی بهترین قسمت بود!) اما این یکی از طرح هایی بود که در آن کارت کارداشیان وست واقعاً این طرح را برای من غرق کرد. تو یاسمین و علاءالدین او تنها بوی بدی بود که در هیچ سطحی کار نمی کرد (اگرچه دیدن بوون یانگ خوب بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته تعدادی شوخی متوسط ​​در فیس بوک داشت و دو مهمان خوب: الکس موفات او را در آن کشت نقد و بررسی فیلم Terry Fink’s Fall 2021، که اساساً اگر یکی از آن منتقدین فیلم تاکسی تی وی از LSD استفاده می کرد چه اتفاقی می افتاد. و Weekend Update All-Star هایدی گاردنر طبق معمول شگفت انگیز بود مهمانی زندگی مربی کلی در تفکر مثبت، در حال ایفای نقش یک شخصیت جدید با نگرشی عالی ، کلاه گیس بهتر و عشق بی امان به آهنگ “I Love It” ایکونا پاپ است.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو این تنها طرح اولیه برای آن زمان بود: این زمان کمی خوب به بازیکن جدید ظاهر شد سارا شرمن ، که یک کارآموز Costco داشت که انقلاب درخشانی را به ارمغان می آورد (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) برای اجرای برخی از bops های معتبر در مورد پیشنهادات غذایی Costco.

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی “من زن نیستم ، من خدا هستم” ، سپس الهه گیتار لیندسی باکینگهام برای اجرای “عزیزم” بیرون آمد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک آخر هفته آینده به عنوان مجری با مهمان موسیقی Young Thug اولین بازی خود را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید