Vapor Fresh به عنوان شریک صنعت – Fitness Medical به انجمن تناسب اندام پزشکی ملحق می شود


Vapor Fresh و انجمن تناسب اندام پزشکی نیروهای خود را برای آوردن دستمال مرطوب کننده ای که اسید سیتریک را ضد عفونی می کند به جامعه آمادگی پزشکی می رسانند.

آرلینگتون ، ویا ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات تمیز کننده سالم تر ، ایمن تر و سبزتر که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، به عنوان یک شریک صنعتی به انجمن تناسب اندام پزشکی پیوست تا به مواد شیمیایی ضد عفونی کننده اسید سیتریک کمک کند. امکانات بهداشتی در سراسر ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه امکانات بهداشتی جایگزین برای ضدعفونی کننده های سخت مبتنی بر quat ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری را برای بیماران و اعضای آنها فراهم کنند.” “ما برای پیوستن به انجمن تناسب اندام پزشکی بسیار هیجان زده هستیم ، زیرا برجستگی و شهرت آن در صنعت به مراحل بعدی رشد Vapor Fresh کمک می کند.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی روشهای پاکسازی همه گیر COVID -19 ، قرار گرفتن بیش از حد در معرض ترکیبات آمونیوم چهارگانه – یا “quats” – به نگرانی متخصصان تبدیل شده است. با توجه به گزارشات مستند از حملات آسم ناشی از تحریک ریه و ریه در اثر قرار گرفتن در معرض چهارپایه ، این موضوع در باشگاه بدنسازی و بدنسازی بسیار نگران کننده است.

دستمال مرطوب بدنسازی ضد عفونی کننده Vapor Fresh® از اسید سیتریک برای ضدعفونی کردن به جای کوات استفاده می کند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در فهرست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این دستمال ها دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند که حتی نیازی به برچسب هشدار نیز ندارند. حتی با وجود این ماده شیمیایی اسید سیتریک ، دستمال مرطوب بدنسازی ضد عفونی Vapor Fresh® هنوز در EPA ثبت شده است تا 99.9٪ از میکروب ها را ضد عفونی کند و در لیست ضد عفونی کننده EPA N برای ویروس کرونا قرار دارد.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، مدیر عامل موقت ، انجمن فیزیک پزشکی گفت: “انجمن فیزیک پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه صنعت شریک ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعت را با مشارکت وضعیت پزشکی خود به اشتراک بگذاریم. در این زمان که ضد عفونی در امکانات تناسب اندام بسیار قوی شده است ، داشتن فروشندگانی مانند Vapor Fresh که محصول م effectiveثری را بدون مواد شیمیایی سخت ارائه می دهند ، بسیار مهم است. “

###

Vapor Fresh از سال 2008 در حال تولید محصولات پاک کننده سالم تر ، ایمن تر و سبزتر برای صنعت ورزش و تناسب اندام است. آنها علاوه بر ضدعفونی کردن دستمال های بدنسازی ، اسپری های تمیز کننده گیاهی برای لنت های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده لباسشویی برای خانه های فعال که لباس های ورزشی و ورزشی زیادی را می شویند و پودر 100٪ طبیعی پا و کفش نیز تولید می کنند.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه بخار
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید