آووکادو از هر نام دیگری


خوش آمدی! در این ماه ما می خواهیم بر آنچه شما برای اولویت بندی سلامت خود نیاز دارید تمرکز کنیم. گاهی اوقات این شامل تغذیه سالم است که بدن شما را تقویت می کند در حالی که مفید است. شما همچنین سزاوار چیزی هستید که فوق العاده خوشمزه و پر از آنچه شما نیاز دارید باشد. بیایید از رفتن اجتناب کنیم!

آووکادو نه ما نکردیم

روی یک تکه نان تست ، مخلوط با سبزیجات دیگر یا لذت بردن از آن به تنهایی ، به سختی به بهانه دیگری برای خوردن آووکادو نیاز داریم. آنها یکی از فوق العاده ظریف ترین غذاهای طبیعی هستند که سرشار از انواع ویتامین ها و مواد مغذی هستند – البته شیرینی آن را هم نگوییم.

آووکادو همچنین دارای پتاسیم است – یک الکترولیت کلیدی برای تنظیم مایعات در بدن و سلول ها. همچنین یک رسانای الکتریکی عالی است که به بدن شما کمک می کند تا سیگنال ها را به طور مثر ارسال کند. سرگرمی: آنها حاوی پتاسیم بیشتری نسبت به موز هستند!

مغز متورم شده است

اما این همه اش نیست!

یک آووکادو تقریباً 20 درصد از ارزش فولات روزانه شما را دارد. که برای رشد و عملکرد سلول ها ضروری است.

برچسب آووکادو

یک داستان کوتاه طولانی؟ آووکادو فوق العاده است!

زیرنویس وبلاگ

You Guac World ما

اگر مانند ما هستید ، #ملیGuacamoleNational را با سبک جشن گرفتید. اگر شما هم مانند ما هستید ، هنگام ساخت بهترین گوآک تقریباً هیچ ماده ای خارج از حد وجود ندارد. برخی از گزینه های قوی تر عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • سبز شیلی
  • لوبیا سیاه
  • ذرت
  • کلم پیچ

برای پفک دودی اضافه شده ، می توانید نصف آووکادو یا گوجه فرنگی را قبل از افزودن به کاسه برش دهید! گزینه های گواکامول بی پایان است.

guac شما چه چیزی را خاص می کند؟ نحوه مصرف آووکادو را در شبکه اجتماعی به ما بگویید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آن را به منوی خود اضافه کنیم.

آووکا-برو بیرون و آن را خرد کن

هیچ زمان بدی از سال برای ورود به هرگونه خواص آووکادو وجود ندارد. همیشه زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید که در مسیر درست موفقیت هستید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما در اولویت بندی سلامتی خود کمک کنیم ، بنابراین در تماس با ما دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید