تلاش 88 نفره بدون شکست گرت دلانی برای پیروزی بر بنگلادشایرلند 177-3 (20 تخم مرغ) (G Delany 88no ، A Balbirnie 25 ؛ T Ahmed 2-26) بنگلادش را 144 شکست داد (20 تخم مرغ) (N حسن 38 ؛ M Adair 3-33 ، C Young 2-21 ، J Little 2-22) با 33 دوش

توپ 88 شکست ناپذیر 88 گرت دلانی ایرلند را در 33 بازی متوالی مقابل بنگلادش در آخرین بازی تدارکاتی قبل از جام جهانی T20 مردان ICC برد.

دلانی قدرت حباب را در برخوردی که شامل هشت و شش و سه بار بود نشان داد و ایرلند را در مجموع برای سه نفر به 177 رساند. در پاسخ ، بنگلادش با از دست دادن سه ویکت در سه اوور از ریل خارج شد ، در حالی که تیم های اول خط حمله ایرلند در آخرین دور رفت خود قبل از بازی با هلند در جام جهانی دوشنبه آینده به میدان رفتند.

ایرلند با BAT شروع قدرتمندی را آغاز کرد زیرا پل استرلینگ با ضربه زدن به پنج مرز در چهار اور اول ، انفجار معمول خود را نشان داد. در حالی که نسوم احمد ، چپ دست ، استرلینگ را به جای 22 به میدان می آورد – استرلینگ موفق نشد با ضربه ای رو به رو از آخرین توپ عبور کند – ایرلند از طریق دلانی و کاپیتان اندرو بالبیرنی به حملات خود ادامه داد.

بالبیرنی در بازی پنجم مصطفی زور رحمان را با 6 گل مساوی کرد و دلانی در بازی ششم پیشی گرفت و حداکثر از نسوم روی زمین افتاد. یک یورک نشین خوب از تاسکین احمد مسئول بالبیرنی (25) بود و همان بازیگر چند دقیقه بعد جورج داکرل (نه) را اخراج کرد ، اما دلانی در حال حرکت به سمت 6 تله خود بود.

یک توپ از اسلام شوریف به آرامی به راست چرخانده شد ، سومیا سرکار تحت پوشش اضافی قرار گرفت و سومین مصطفی زور با شش پیاپی مورد استقبال قرار گرفت. هری تکتور اعتصاب را با 23 دور اجرا کرد زیرا دلانی نمایش را در انتهای نوبت به سرقت برد – در 38 دور آخر راست 17 زایمان انجام شد.

با توپ ، دو نفر آغازین کریگ یانگ و جاش لیتل ایرلند را برای شروع عالی بالا بردند: یانگ نماینده محمد نعیم در بازی اول بود تا اینکه لیتون داس از ارسال دوم لیتل در مسابقه جلوگیری کرد. پوست سر معروف مشفیقور رحیم در سومین مرحله به پایان رسید و بنگلادش 15 را برای سه نفر ترک کرد.

سومیا سرکار و عفیف حسین پس از 50 به بنگلادش رفتند ، اما دومی با تحویل بن وایت در دستان استرلینگ در نقطه هشتم مخالفت کرد. سومیا سپس در دوازدهمین مسابقه ، تیم را به پایان رساند و پس از آن اکتشافات منظم انجام شد.

سیمی سینگ یکی را در کاسه شمیم ​​حسین برای یک نفر انداخت و مارک ادایر یونجه را در مرده برای جمع آوری سه ویکت از جمله مصطفی زور با آخرین توپ مسابقه جمع آوری کرد. دلانی تنها کماندار بود که نشان داده شد سرش را نمی گیرد ، اما مدت طولانی کار خود را انجام می داد.

بعد از مسابقه دلانی گفت: “من تا به اینجا راه سختی را در ضربات آهسته پیدا کردم ، اما خوشبختانه امروز سرعت بسیار بیشتری وجود داشت که با بازی من بهتر همخوانی داشت. خوشحال بودم که امروز اینجا هستم و به کسب نمره رقابتی کمک کردم.

“ما همه به گرما بسیار خوب عادت کرده ایم – ما تمرینات را تجربه کرده ایم و در تمام مراحل روز بازی کرده ایم ، بنابراین قطعاً به آن عادت کرده ایم. هنوز هم از نظر از دست دادن مایعات ، ضرر خود را دارد. هیدراته ماندن مهم است

“مطمئناً اعتماد گروه نسبت به سری امارات بهبود یافته است – همه ما از باخت آن ناامید شدیم ، اما ما دو بازی بسیار قوی با BAT و توپ در این بازیهای تدارکاتی انجام دادیم. امیدوارم بتوانیم فرم خوب خود را در اولین بازی مقابل هلندی ها ادامه دهیم. “

دیدگاهتان را بنویسید