موسیقی برای ورزش – موسیقی شاد و هیجان انگیز برای ورزش صبحگاهی


ملودی تند برای ورزش

2021-06-28

موسیقی برای ورزش / آهنگ ورزش صبح مبارک / آهنگ تمرین صبح / موسیقی تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح

آهنگ آرام تمرین صبحگاهی نه تنها می تواند خستگی حین ورزش را برطرف کند ، بلکه می تواند با افزایش استقامت و ایجاد روحیه بهتر به بهبود کیفیت تمرین شما کمک کند. مخصوصاً موسیقی و آهنگ ورزش صبحگاهی داشتن انگیزه یا همگام با ورزش تأثیرات جسمی و روانی دارد. جملات جذاب یا ریتم موسیقی انگیزشی به شما انگیزه می دهد که در طول تمرین منظم خود ورزش کنید یا بیشتر کار کنید. مطالعات نشان می دهد که موسیقی برای ورزش هنگامی که فرد تمرینات کم تا متوسط ​​را با افزایش فاصله ، سرعت یا تکرار کامل انجام می دهد ، به بهبود سریعتر ورزش کمک می کند. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال 2006 که تأثیر موسیقی بر انتخاب سرعت تردمیل را مورد بررسی قرار داد ، نشان داد که هنگام گوش دادن به موسیقی سریع ، شرکت کنندگان سرعت و فاصله خود را بدون خستگی بیشتر افزایش می دهند. سایر مطالعات نیز نتایج مشابهی را به همراه داشته اند.

آهنگ تمرین صبح آرام این می تواند منجر به احساس لذت یا نارضایتی ، تغییر فرایندهای فکری و تغییر رفتار شود. این تأثیر روانی را می توان در تغییرات فیزیکی سطح هورمون ها مشاهده کرد. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که شرکت کنندگانی که به موسیقی “خوب” گوش می دادند ، سطح بالاتری از سروتونین داشتند که به هورمون “احساس خوب” معروف است. در حالی که اثبات اثرات آن دشوار است ، این مطالعه نشان می دهد که گوش دادن یک تجربه لذت بخش است. موسیقی برای ورزش صبحگاهی این می تواند سطح سروتونین را افزایش دهد ، که باعث می شود احساس بهتری نسبت به تمرینات خود داشته باشید.

موسیقی انتخاب کنید و آهنگ آرام صبح این می تواند به شما کمک کند تا از تجربه ورزشی خود بیشتر لذت ببرید و در برنامه تناسب اندام خود قرار دهید. از آنجا که سرعت و شدت تمرینات ایده آل هر فرد متفاوت است ، ممکن است آزمایش و خطا برای تعیین دقیق سرعت مناسب شما مناسب باشد. در اینجا چند آهنگ ملایم تمرین صبحگاهی آورده شده است:

آهنگ ملایم صبح:

موسیقی برای ورزش

آهنگ ورزشی صبحگاهی

آهنگ برای ورزش صبحگاهی

موسیقی تمرین صبحگاهی

آهنگ ورزش صبحگاهی

آهنگ شاد برای ورزش صبحگاهی

برای مشاهده سایر آهنگهای مرتبط به صفحه بروید آهنگ بدنسازی و برای مشاهده سایر مقالات در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.

قیمیا

دیدگاهتان را بنویسید