یک آپارتمان نادر گرجستانی در قلب دوبلین با قیمت 525،000 یورو


آپارتمان های گرجستان نادر هستند. بسیاری از واحدهای ساختگی گرجستانی وجود دارد که می توانید خریداری کنید ، اما آپارتمانهای ساختمانهای اصلی ، با بسیاری از ویژگیهای دست نخورده ، متأسفانه در شهری که مقر اصلی آن در آن دوران است ، غیر معمول است.

شماره 7 Fitzwilliam Lane یک خانه متعلق به قرن 18 ، سه طبقه و چهار طبقه در زیرزمین است که به صورت جفت با شماره 6 ساخته شده است و تراس حاشیه ای یک ردیف منسجم گرجی را تشکیل می دهد که ضلع غربی غرب را پوشش می دهد. جاده.

هنگامی که در دفاتر بود ، مانند بسیاری از این املاک ، اکنون به یک واحد مسکونی با پنج واحد در قسمت اصلی ساختمان و واحد ششم در سطح زیرزمین ، که ورودی جداگانه خود را دارد ، بازگردانده شده است.

آپارتمان 5 ، 7 Fitzwilliam Lane دوبلین 2

سالن ورودی

سالن ورودی

هال

هال

شماره 5 در طبقه آخر واقع شده است و در قسمت عقب قرار گرفته است. به عنوان یک ساختمان تاریخی آسانسور وجود ندارد ، اما به دلیل پله های پایینی که شما را به طبقه آخر می رساند ، پله ها آسان بالا می روند ، جایی که شماره 5 دارای ورودی کوچکی با شماره 4 است.

ویژگی های اصلی در مناطق مشترک چشمگیر است ، حتی اگر وضعیت کلی این مناطق ضعیف باشد. کارها باید شروع می شد و در نتیجه کووید به تعویق افتاد. در واقع شما باید مبلغ 30،000 یورو برای هر صاحب این آثار بپردازید ، که احتمالاً شامل کمی توجه به قاب قالب بندی شده و یخچال شیار دار روزت دار روی ستون های یونی Adamesque است که در سالن ورودی به استقبال شما می آیند. یک فرش جدید نیز باید در لیست الزامات باشد و تعمیرات شامل حفره کوچکی در سقف پلان طبقه بالا می شود.

شماره 5 یک واحد دوبلکس معاف از بر است که در پشت خانه در طبقه سوم و چهارم قرار دارد و به سالنی باز می شود که در آن فروشگاه زیر پله ها برای ماشین لباسشویی و خشک کن وجود دارد. اتاق نشیمن در سمت چپ قرار دارد که دارای پنجره ای زیبا است که اتاق را در نور شسته و ارتفاع سقف آن 3.1 متر است. از اینجا می توانید کانال را ببینید ، هرچند با اتمام ساخت در 55 Lad Lane ، عرض چشم انداز را کاهش می دهد ، اما بخشی از کانال در دید شما باقی می ماند. همچنین می توانید کوه های دوبلین را از اینجا ببینید.

محل زندگی

محل زندگی

آشپزخانه

آشپزخانه

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

در ابتدا یک اتاق مربع شکل بود ، در حال حاضر دارای یک اجاق گاز چوبی سوزان شیک و یک دودکش در معرض دید است که بر روی کاشی کاری شده است ، اما در حال حاضر کار نمی کند. برای بازگشایی دودکش به متخصص شومینه نیاز دارید. آشپزخانه ، که تغییر یافته است ، در گوشه ای واقع شده است. این چیدمان کار می کند اما کمی باعث می شود که اتاق ، نسبت ها و ویژگی های آن عادلانه باشد. با توجه به برنامه ریزی و توصیه معمار حفاظتی ، ممکن است بتوان از طرح کلی از داخل درب داخلی بازی کرد. شما می توانید با توجه به برنامه ریزی ، پله ها را به عقب برگردانید تا پنجره را به داخل راه پله به داخل اتاق عمومی بیاورید ، یا حداقل تمام نور آن را از طریق استفاده از پانل های داخلی استفاده کنید. برای مثال ، فولاد شیشه ای.

در طبقه بالا دو اتاق خواب دو نفره سخاوتمندانه وجود دارد که هر کدام دارای مقدار مناسب فضای کمد و ارتفاع سقف بیش از 2.5 متر است. از نظر داخلی ، آپارتمان به طرز هوشمندانه ای رنگ آمیزی شده است ، حمام بازسازی شده است و می توان آن را به طور چشمگیری اجاره کرد. زن و شوهری که در آن زندگی می کنند می توانند با چیدمان یک اتاق نشیمن و آشپزخانه جداگانه در طبقه بالا ، و یک اتاق خواب در اتاق طبقه پایین ، با نصب یک سرویس داخلی که آشپزخانه در حال حاضر در آن قرار دارد ، تغییر دهند.

مالک فعلی این آپارتمان را در ماه مه تنها زمانی خریداری کرد که 480،500 یورو برای املاک 85 متر مربع / 914 فوت مربع پرداخت کرد. او قصد داشت از خارج به اینجا برگردد اما این برنامه ها تغییر کرد.

این ملک در حال حاضر 525،000 یورو از طریق عوامل Felicity Fox مطالبه می کند. هزینه جابجایی سالانه 3400 یورو است و شامل قوطی است که باید از درب ورودی مترو خارج شوید و طول بلوک را به یک واحد ذخیره سازی سطل در پشت ساختمان منتقل کنید.

در سراسر شهر ، شماره 5 ، یک سالن دو خوابه با سطح مسطح بسیار خوب در میدان Mountjoy با ورودی اختصاصی خود ، یک سالن ورودی اصلی و یک اتاق طراحی برای نما با آشپزخانه جداگانه ، قبلاً از طریق City Homes با مبلغ 460،000 یورو توافق شده بود. امسال ، اما فروش آن کاهش یافت. این ملک با مساحت 86 متر مربع ، با پنجره های چوبی شش در شش روی شیشه ، از آن زمان برای فروش دقیقاً بالاتر از قیمت 390،000 یورو توافق شده است.

دیدگاهتان را بنویسید