یک وب سایت جدید برای سرعت بخشیدن به درخواست ویزا برای مهاجران به ایرلند راه اندازی شده استوب سایت جدیدی برای تسریع در رسیدگی به پرونده های مهاجرت راه اندازی شده است.

این سایت ، Irishimmigration.ie ، جایگزین سیستم دوستیابی آنلاین سرویس مهاجرت و مهاجرت ایرلندی (Inis) خواهد شد که بیش از حد مشترک شده و امکان سوء استفاده از آن وجود دارد.

بسیاری از مهاجرانی که برای زندگی و کار در ایرلند به دنبال ویزا بودند با سیستمی روبرو شدند که به نظر می رسید برای همیشه رزرو شده است. برخی از افراد ناشناس 20 یورو و 30 یورو در رسانه های اجتماعی برای استفاده از ربات های اینترنتی برای اطمینان از قرارهای آنلاین پرداخت کرده اند.

این وب سایت در ماه ژوئیه راه اندازی نرمی داشت و از آن زمان روزانه نزدیک به 3000 نفر را ملاقات کرده است.

وب سایت جدید حاوی محتوای ویدیویی چند زبانه است و برای موبایل مناسب است.

به طور جداگانه ، وزیر دادگستری هدر همفریس و وزیر اصلاحات قانون ایالت جیمز براون بر تعهد خود مبنی بر رسیدگی به همه درخواست ها و درخواست های پناهجویان ظرف شش ماه تاکید کردند.

انتظار برای اولین تصمیم در حال حاضر حدود 18 ماه است.

تهیه مستقیم

کاهش زمان انتظار یک اقدام کلیدی در کتاب سفید برای پایان دادن به عرضه مستقیم و ایجاد خدمات پشتیبانی جدید برای حفاظت بین المللی بود.

آقای براون گفت: “ما متعهد هستیم که در سواحل خود با پناهجویان رفتار کنیم ، یا خانه ای جدید برای خود بسازیم ، با عزت و احترام. هدف ما این است که در مورد درخواست های حمایت بین المللی تصمیم بگیریم و مجوزها را در اسرع وقت حفظ خواهیم کرد. تا جایی که ممکن است.

“این تضمین می کند که کسانی که نیاز به حمایت ما دارند می توانند به سرعت آن را دریافت کرده و با احساس امنیت و امنیت زندگی خود را در اینجا بسازند.”

کتاب سفید پیشنهاد می کند که سیستم جدید باید تا سال 2024 وارد مرحله عملیاتی شود و دوره موقت باید فرصتی برای پیشرفت در زمان پردازش کلی برای پناهجویان ایجاد کند.

این اطلاعیه در حالی منتشر شد که گروهی از پناهجویان روز پنجشنبه در دوبلین تجمعی ترتیب دادند و از دولت خواستند تا به پرونده های عقب افتاده در درخواست های قانونی برای اقامت خود رسیدگی کند.

این گروه با بن “پناهجویان در ایرلند” از خیابان اوکانل به سمت دویل راهپیمایی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید