7 محبوب ترین مدل لباس پاییزی 2021


افشای AFFILIATE: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما از خرید واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری یک لذت است!

پاییز برای بسیاری از شیک پوستان زمان هیجان است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد و روندهای مد پاییزی REACHABLE نیز از این قاعده مستثنی نیستند!

بر روی سبک های قابل دستیابی مانند شلوار جین راحت ، خز مصنوعی و کت های پف دار با روکش تمرکز کنید که می تواند به شما در گرم نگاه داشتن در عین شیک بودن کمک کند.

بیایید نگاهی داشته باشیم به 5 مد مد پاییزی REACHABLE که به شما احساس شیک بودن در تمام طول سال می دهد!

شلوار جین راحت

روند مد 2021

در اینجا گرایش های پوشیدنی مد پاییزی وجود دارد که می توانید آنها را بپوشید و آنها را در زندگی روزمره خود قرار دهید.

 • جین آرام
 • خز مصنوعی / چرم / شیلینگ
 • روندهای دهه هفتادی
 • کت های PUFFER پر شده
 • لباس بافتنی از سر تا پا
 • رستاخیز دهه نود
 • به سبک بریگرتون

روند متورم

اگر داغ شود برای پاییز 2021 روند پفک ادامه می یابد. تعداد زیادی کاپشن در باند وجود داشت. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً آن را دارید.

من یک کت پف دار دارم ، اما من به معنای واقعی کلمه هرگز آن را در بیرون نپوشیده ام زیرا در زمستان بسیار گرم است.

با این حال ، امسال آن را برای سفر آماده می کنم ، زیرا برای کریسمس به شمال شرقی می رویم.

من می خواهم کیف های باد کرده را در این روند قرار دهم ، زیرا به نظر می رسد همه جا وجود دارند. من یک کیف بزرگ MZ Wallace دارم که بسیار باد می کند و همیشه به سمت کیف های باد شده Bottega Veneta کشیده شده است.

من در واقع یک کیف پول برای Bottegega گذاشتم زیرا حاضر نیستم پول زیادی برای یک کیف پول Bottega خرج کنم. صادقانه بگویم ، من به Chanel 19 پایبندم. در مورد پوست پف کرده و بند پاره شده روی Chanel 19 رویاهایی دارم.

معمولاً همه من روی کیف های پول سرمایه گذاری می کنم ، اما اخیراً نسبت به زمانی که در قرنطینه به سر می بریم نسبت به خرج کردن آنها بسیار محتاط هستم. من به دنبال کارهایی بودم که می توانم به راحتی آنها را پاک کنم و بدون نگرانی از آسیب رساندن به پوست زیبای یک کیف طراح ، نظافت واقعی را انجام دهم.

روند دهه 70

دهه هفتاد به طرز چشمگیری بازگشت ، اما نه از نظر لباس. با برداشتن تکه ای از اقلام بسیار شیک و مد روز که اکنون بسیار داغ هستند ، می توانید لباسی از دهه هفتاد را در کمد لباس خود اضافه کنید.

دهه هفتاد در مورد ته زنگ ، قهوه ای شکلاتی ، چاپ هندسی ، لبه ها ، گرفتگی ها و قسمت های مرکزی بود.

من شخصاً می توانم همه این هزینه ها را بپردازم ، اما تمام ترندها را در یک ظاهر نمی پوشم.

من با قهوه ای شکلاتی بسیار هیجان زده هستم و چند تکه را برداشتم تا ببینم در مورد آنها چه احساسی دارم.

من همیشه چاپ های پوچی هندسی دهه 70 را دوست داشتم و مطمئناً آنها را در ظاهر روزمره خود قرار خواهم داد.

حتی صندل تخت که همه دوستش دارند واقعاً روندی دهه 70 است که دوباره تصور شده است. من چندین جفت دارم و سبک و قد اضافه را دوست دارم. 🙂

رنگ های قهوه ای همراه با چاپ های پوچی باز می گردند.

خز مصنوعی ، صدف ، و چرم

روند دیگری که بخشی از احیای دهه 70 است ، ظهور مجدد Faux Fur ، Shearling و Leather است. ایزابل مارانت در پاییز 2021 پوست زغال اخته سرگرم کننده و براق را روی باند نشان داد.

چرم رنگی از بسیاری جهات سرگرم کننده گرم می شود. آلبرتا فرتی جیر قهوه ای و چرم سبز را در پاییز سال 2021 برای پوشیدن باند نشان داد.

شلنگ و خز مصنوعی به طرق مختلف از جمله در کفش های دمپایی در حال ظهور است. من کلا کفش هایی می پوشم که شبیه دمپایی در شهر هستند.

پروئنزا شولر بافتن سر تا پا را با دمپایی به عنوان کفش نشان می داد. عاشقشم!

بافتنی سر تا پا

بعد از این مدت طولانی که در خانه بودیم ، فکر می کنم همه ما به صحبت کردن عادت کرده ایم. در این فصل راحتی در ظاهر خشن تا پا ظاهر می شود.

می توانید یک ست شلوار بافتنی از سر تا نوک پا یا یک دامن بپوشید. جیسون وو این ست بافتنی زیبا را در هفته مد پاییزی در سال 2021 به نمایش گذاشت.

برای قبل از پاییز و پاییز ، رنگهای روشن تر فوق العاده هستند ، اما با سرد شدن فصلها ، من فکر می کنم قهوه ای تیره ، سیاه و خاکستری بین انگشتان پا رایج خواهد بود.

همچنین می توانید برای پاییز از یک لباس ژاکت سرگرم کننده استفاده کنید.

شلوار جین راحت

تیک توک کمی دیوانه می شود زیرا یک شلوار جین لاغر به پیاده رو می دهد. فکر می کنم بعد از اینکه با لباس های راحت در خانه بودم ، هیچکس نمی خواست شلوار جین نازک بپوشد.

در حال حاضر ، می توانید از شلوارهای جین راحت و شیک مانند شلوار جین مادر ، شلوار دوست پسر ، شلوار پا راست ، شلوار جین دختر دوست داشتنی ، شلوار جلیقه و شلوار پهن استفاده کنید.

احیای دهه 1990

دهه نود برگشته و یک بوسه است! من از طرفداران بزرگ ظاهر دهه نود هستم ، حتی اگر از قرار دادن آن در کمد لباس خسته شده باشم.

دوران 90’s Clueless and Friends همه در مورد تاپ های کوتاه ، دامن های چهارخانه ، داک مارتنس محکم و پیراهن های سفید لایه ای زیر لباس بود.

تاپ های چند لایه زیر کت و شلوار یک روند بزرگ برای پاییز 2021 است. اولا جانسون تا حد ممکن دیوانه وار در باند پاییز 2021 خود را نشان داد.

من مدام چکمه های چلسی را به سبد خریدم اضافه می کنم ، اما هنوز ماشه را نکشیده ام. آنها واقعاً نام من را صدا می کنند ، اما در فلوریدا ، ما فقط به اندازه کافی چکمه نمی پوشیم تا توهین را ایجاد کنیم. من برای دخترم یک جفت چکمه بلند آوردم و او آنها را دوست دارد!

پیراهن های ژاکت بخشی از احیای دهه نود است و من قطعاً این روند شاد را در کمد لباس پاییزی خود قرار می دهم.

محصولات زراعی و کمر بلند روند عظیمی از دهه 90 است که به طرز چشمگیری بازگشت. من محصولات زراعی کوچک را دوست دارم زیرا واقعاً تناسبات ما را بازی می کند و تمام پارچه های اضافی را برش می دهد!

کسب و کار در بالا و مهمانی در پایین

مد روز کاری زوم با تمرکز بر پیراهن های ژاکت ، دیکی و پیراهن های اداری کاملاً مثر است. از مشاغل خود در بالا و شلوارهای اتفاق افتاده در پایین استفاده کنید.

روند بریگرتون

بریگرتون همه را صاحب سبک Regency Era می کند. بلوزهای ورم کرده و لباسهای بدون آستین را بردارید. خوب ، شنل ها در باند فرودگاه نیز بسیار بزرگ بودند.

لوازم جانبی و جواهرات مروارید زنانه راهی عالی برای جلوه دادن ظرافت بریگرتون برای استفاده روزمره است.

خرید آنلاین عینک آفتابی

رنگهای پاییز 2021

در اینجا برخی از رنگ های جالب پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود آورده شده است.

 • شکلاتی قهوه ای
 • خاک رس قرمز
 • رنگ زرد
 • بریگرتون بلو
 • فوشیا
 • اسطوخودوس
 • برهنه
 • سرخ شدن
 • ارتش سبز
 • قرمز اولیه
 • جین
 • خاکستری روشن

اشتراک گذاری یک لذت است!

دیدگاهتان را بنویسید