8 اصل تغذیه خیار لیمو و مزایای سلامتیرای

خیار لیموی تازه محصول تابستانی در ایالات متحده است. از اواسط ماه ژوئن تا اواخر سپتامبر می توانید آنها را در بازارهای کشاورزان و اغلب در سوپر مارکت ها پیدا کنید.

خیار لیمو با انواع دیگر در بازار. با احترام: eatstayfarm

بدنبال میوه های کروی تا بیضی شکل و اندازه توپ تنیس باشید که قطر آنها به طور متوسط ​​5-7 سانتی متر است و معمولاً برآمدگی کوچکی در نوک گل دارند.

از خرید میوه های بیش از حد بزرگ و بزرگ خودداری کنید زیرا بی مزه هستند.

ذخیره کردن

در خانه ، در محفظه سرد/کشوهای سبزیجات برای استفاده طولانی مدت نگهداری کنید. وقتی در یخچال با رطوبت نسبی 95 درصد نگهداری شوند تا سه روز دوام می آورند.

روش های تهیه و سرو

در خانه ، آب را تمیز کنید تا از شن و ماسه سطحی و بقایای آفت کش ها خلاص شوید. فقط با برس دستی خارهای سطحی را بردارید. با استفاده از یک حوله یا کاغذ پارچه ای تمیز کنید.

در دستور العمل ها به دلخواه برش دهید.

در اینجا برخی از نکات خدمات ارائه شده است:

 • مکعب های خیار با لیمو را به سالاد اضافه کنید. آنها می توانند خیارهای سبز دیگر را در سالاد/پیش غذا جایگزین کنند.

 • می توان آن را خرد شده یا کامل ، به تنهایی یا با ادویه نمک و فلفل مصرف کرد.

 • مکعب های کوچک/خرد شده به گوجه فرنگی تازه ، سالاد سبز ، لوبیا یا سالاد توفو/پنیر طعم می بخشند.

 • در مکزیک ، خیار لیمو آب شده و مورد استفاده قرار می گیرد. آب پاک و کوکتل

 • در هند به عنوان خویشاوند نزدیک خیار لیمو شناخته می شود. دوساکا این بیضی شکل خیار سبزیجات سامبر از آن در انواع دستور العمل های خوش طعم ، همراه با سایر سبزیجات و عدس ، در کاری و خورشت استفاده می شود.

مشخصات امنیتی

خیار لیمو حاوی مقادیر بسیار کمی از ترکیبات سمی ترپنوئید است. کوکوربیتاسین B ، D ، G ، H ، و غیره. بنابراین ، آنها به عنوان این دسته بندی شدند. بدون آروغ زدن آنها متنوع هستند ، به این معنی که فاقد اجزای طعم تلخ هستند و به راحتی قابل هضم هستند.

با این حال ، برای ایمن تر شدن ، همیشه قبل از خوردن کل میوه یک تکه کوچک خیار را بچشید تا مطمئن شوید که تلخ نیست. در صورت یافتن ، همه میوه ها باید دور ریخته شوند. در صورت ناراحتی پس از مصرف (تهوع ، استفراغ ، اسهال یا هرگونه احساس بیقراری) ، باید بلافاصله برای مراقبت های پزشکی به بیمارستان نزدیک منتقل شود. (سلب مسئولیت پزشکی).

≻≻-برگشت سبزیجات از جانب خیار لیمو تغذیه. برای مشاهده یک لیست چشمگیر از سبزیجات با تصاویر کامل از ارزش تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها ، اینجا را ببینید.

≻≻-برگشت صفحه نخست.

سایر منابع:

 1. خیار- برداشت ماه.

 2. خیار با لیمو-محصولات ویژه.

 3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

 4. اطلاعات سرطان دانشکده پزشکی استنفورد- تغذیه برای کاهش خطر ابتلا به سرطان.

  بهدیدگاهتان را بنویسید