8 مورد برتر پنیر مونستر تغذیه و مزایای سلامتی


انواع آشپزی پنیر مونستر

سه نوع اصلی پنیر مانستر وجود دارد. فرانسوی ، آلمانی و آمریکاییبه مونستر ، نسخه فرانسوی آن طعم و بوی فوق العاده تری نسبت به نوع صنعتی دارد ، به ویژه در میان محصولات کشاورزی ، بهترین کیفیت محسوب می شود.

پنیر تولید شده در مزرعه دارای گواهی Appellation d’Origine Contrôlée (AOC) است. Munster-Géromé ، نسخه فرانسوی Muenster ، دارای دانه های آنیسون در پنیر است.

خریداری کردن

پنیر مونستر به راحتی در اکثر فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده موجود است. پوست پرتقال زرد کم رنگ با پنیر با پوست شسته شده است. کلاسیک مونستر فرانسوی دارای طعم معطر قوی و تند است.

هنگام خرید به دنبال اصطلاحات باشید – نام غذا “پنیر muenster” و برچسب آن است – تاریخ تولید ، بسته بندی و تاریخ “استفاده تا” را بخوانید.

US-FDA توصیه می کند که جامدات Muenster دارای 48.0 درصد وزنی رطوبت و 50.0 درصد وزنی روغن باشند.

ذخیره سازی

مانند دیگر پنیرهای نرم ، مونستر دارای رطوبت بالایی است و برای ماندگاری طولانی باید در کشوی یخچال در دمای 35-40 درجه فارنهایت نگهداری شود. پس از باز شدن ، آن را با موم یا کاغذ روغنی بپیچید و سپس قبل از سرد شدن با پلاستیک بپوشانید.

یک قطعه باز شده مونستر 3 تا 4 هفته در یخچال ماندگار می شود.

اگر قالب روی یک بلوک ظاهر شد ، حداقل 1 اینچ در اطراف آن برش زده و پنیر را دوباره بسته بندی کرده و به اندازه کافی ذخیره کنید.

اگر روی بسته پنیر خرد شده یا برش خورده قالب ظاهر شد ، آن را دور بریزید.

موارد مصرف غذا

مونستر نوعی پنیر است که شسته شده و معمولاً به عنوان پنیر رومیزی با شراب و میوه خورده می شود. پنیر مونستر دارای نقطه ذوب بسیار کمی است ، مانند Colby و Monterey Jack ، و در کباب کردن ، تنقلات و سالاد ترجیح داده می شود.

در اینجا برخی از نکات خدمات ارائه شده است:

  • قبل از شام از پنیر مونستر به عنوان میان وعده یا پیش غذا با آبجو یا شراب لذت ببرید.

  • مونستر در دستور العمل ها به راحتی ذوب می شود. در غذاهای کبابی مانند ساندویچ و چیزبرگر و در سس های پیتزا استفاده می شود.

  • این پنیری است که بیشتر با دستور العمل کلاسیک ماکارونی و پنیر سازگار است.

مشخصات امنیتی

پنیر مونستر یکی از چربی های اشباع بسیار زیاد ، کلسترول و محصولات لبنی شور است.

سدیم زیاد در رژیم غذایی می تواند باعث احتباس آب و افزایش فشار خون شود.

مونستر تقریباً شامل 19.1 گرم چربی اشباع شده و 96 میلی گرم کلسترول (32٪ DV)/3.5 Oz می باشد که آن را به یکی از مواد غذایی با چربی اشباع/کلسترول بالا تبدیل می کند. چربی های اشباع شده LDL (کلسترول بد) شما را افزایش می دهد که خطر بیماری های قلبی و سکته را افزایش می دهد.

از طرف دیگر ، انواع کم چرب یا بدون چربی پنیر فرآوری شده ممکن است برای افرادی که رژیم می گیرند توصیه شود.

(سلب مسئولیت پزشکی: اطلاعات و راهنماهای مرجع در این وب سایت فقط برای اطلاع عموم خوانندگان است. این دارو برای تشخیص مشکلات سلامتی یا اهداف درمانی استفاده نمی شود. این جایگزینی برای مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط یک متخصص مراقبت بهداشتی مجاز و واجد شرایط نیست. لطفاً برای هرگونه مشاوره در مورد داروها ، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.)

همچنین بخوانید ≻≻-

پنیر چدار ارزش غذایی.

پنیر کلوچه ارزش غذایی.

پنیر خامه ای آمریکایی ارزش غذایی.

≻≻- برگشت محصولات لبنی از جانب حقایق تغذیه پنیر مونستربه

≻≻- برگشت صفحه نخستبه

سایر منابع:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در پنجره جدید باز می شود).

  2. 21 CFR – پنیر مونستر و مانستر دانشکده حقوق کرنل. (در پنجره جدید باز می شود).

  3. cheeseforum.org. (در پنجره جدید باز می شود).دیدگاهتان را بنویسید