How to Get Beach Waves: 3 Ways to Achieve Effortless Style


نمی دانید چگونه می توان با حداقل تلاش امواج ساحل را دریافت کرد؟ سارا پوتمپا ، آرایشگر مشهور ، سه روش بهترین خود را برای انجام این کار به اشتراک می گذارد.

اگر به دنبال شادابی ظاهر خود هستید ، یافتن روش های جدید برای حالت دادن به موهای شما می تواند بخشی از معادله باشد. برای تابستان و فراتر از آن ، هیچ روش شیک تری برای حالت دادن به موهای شما وجود ندارد تا ایجاد موج ساحل.

مگر اینکه در نزدیکی ساحل باشید ، ممکن است فکر کنید این غیرممکن است. اما همه چیز با کمک آرایشگر معروف سارا پوتمپا خوب است.

ادامه مطلب را بخوانید تا بهترین نکات و ترفندها را برای حالت دادن به امواج ساحلی کامل بیاموزید.

چگونه می توان امواج ساحلی را دریافت کرد

دو راه اصلی برای به دست آوردن امواج ساحل وجود دارد: می توانید یک شبه نزدیک شوید یا آن روز از زیبایی فوری ساحل استفاده کنید.

بسته به ترجیح شما می خواهید یکی از سه روش زیر را دنبال کنید.

زن با بافت با نگاه به بیرون از پنجره ماشین

1. گره + نگه دارید

Potempa می گوید برای کاهش امواج یک شبه ساحل از روش DIY استفاده کنید.

او می گوید: “شما می توانید موهای نرم و ساحلی را با برداشتن بافت در هنگام خواب و بیدار شدن دریافت کنید.”

با این حال ، رویکرد اتفاقی را در نظر نگیرید و نخهای مرطوب را با هم ترکیب کنید. در عوض ، Potempa طرح های زیر را ارائه می دهد:

  1. با استفاده از نرم کننده مرطوب کننده شروع کنید. محصول را روی موهای خشک یا مرطوب بکشید.
  2. موهای خود را به دو تار تقسیم کنید.
  3. بعد از بافتن موها به انتها ، اجازه دهید موها کاملاً خشک شوند تا بافت آنها از بین برود.

پرواز: برای موج های ساحلی کامل ، Potempa توصیه می کند که موهای خود را در بالا محکم تر و در قسمت پایین سفت تر کنید.

سپس ، اگر موج فوری ساحل را ترجیح می دهید ، Potempa دو گزینه دیگر را برای انتخاب ارائه می دهد.

2. محصولات بافت دار + مش را اعمال کنید

ابتدا ، Potempa می گوید می توانید بافت طبیعی خود را با استفاده از موس روی ریشه موهای خود و اسپری تقویت کننده موج از وسط و انتهای آن تقویت کنید.

او دستور می دهد: “سپس یک تی شرت یا یک حوله نرم و چروک را بگیرید.”

پرواز: برای تنظیم سبک از یک سشوار با ضمیمه پخش کننده استفاده کنید.

زنی که از موهای حلقه زنی برای امواج کامل ساحل استفاده می کند

3. از وسایل گرمکن برای امواج ساحلی بدون زحمت استفاده کنید

البته ، اگر می خواهید به صاف ترین و یکنواخت ترین امواج ساحلی برسید ، به همین دلیل ابزارهای یک ظاهر طراحی شده وجود دارد.

طرفدار موج بی دردسر ساحل ، Potempa Beachwaver Pro را ایجاد کرد تا به سایر دوستداران زیبایی یک رویکرد سریع و آسان برای استایل ارائه دهد که گاهی اوقات دستیابی به آن دشوار است.

وی توضیح می دهد: “Beachwaver با لمس یک دکمه امواج زیبایی به شما می دهد.” “یک فر فر گردان که با یک ایده حرفه ای و در عین حال ساده طراحی شده است: به کاهش زمان حالت دهی شما کمک می کند.” این ابزار منحنی منحنی منحصر به فرد است زیرا به طور خودکار در هر دو جهت می چرخد ​​تا امواج ساحلی کامل را با حداقل تلاش شکل دهد.

پرواز: آیا یک انبر دیواری بزرگ دیگر وجود دارد که دوستش دارید؟ از این روش استفاده کنید و نکات یک ظاهر طراحی شده را در بالا دنبال کنید تا در خانه امواج ساحلی متلاطم ایجاد کنید – یعنی در جهتی که موهای خود را دور لوله پیچیده اید مخلوط کنید.

افکار نهایی

اکنون که می دانید چگونه از سه طریق موج ساحل را دریافت کنید ، تقریباً آماده اید. اما ابتدا ، Potempa یک نکته نهایی در مورد سبک جدیدی که می خواهید از آن استفاده کنید ، به ما می دهد.

او می گوید رایج ترین اشتباهی که برای این مدل مو انجام می شود ، ایجاد یک بافت فوق العاده ترد به طور تصادفی است. برای جلوگیری از این امر ، او می گوید از هر یک از آنها دوری کنید:

او هشدار می دهد: “این محصولات تمایل به شکنندگی مو دارند.” “در عوض ، یک محصول انعطاف پذیر و قابل انعطاف را امتحان کنید تا یال ساحلی رویاهای خود را نگه دارید و از آن محافظت کنید.”دیدگاهتان را بنویسید